maszyny i urządzenia piekarnicze

 • Wyposażenie Gastronomii - Sklep

  Wyposażenie Gastronomii - Sklep

  Urządzenia Piekarnicze to sklep internetowy z wyposażeniem cukierni, wyposażeniem piekarni i asortymentem przeznaczonym dla pizzerii. Przedsiębiorstwo, które zajmuje się także przeglądem i naprawą maszyn piekarniczych i pieców różnych marek, jest aktywne w branży gastronomicznej od 20 lat. Rodzinna firma od lat wyposaża w maszyny piekarnicze i drobne akcesoria cukiernie, piekarnie i pizzerie lokalne, jak i sieciowe. Sprawdź już dziś asortyment sklepu Urzadzeniapiekarnicze.pl, który jest stale rozwijany.

  Data dodania: 09 01 2019 szczegóły wpisu
 • GETH łuskarki do lodu Ziegra

  GETH łuskarki do lodu Ziegra

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy GETH, której siedziba znajduje się w Krakowie. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim doświadczeniem. Oferujemy nowoczesne maszyny i urządzenia piekarnicze. Zapewniamy fachowe doradztwo, sprzedaż oraz serwis urządzeń cenionych na całym świecie. Oferujemy między innymi piece, mieszarki do ciasta, linie, ubijaczki, krajalnice, zmywarki, mieszacze, szafy chłodnicze, maszyny do lodu, smażalniki, czyszczarki czy też wiele innych. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne ceny. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stornie.

  Data dodania: 20 12 2016 szczegóły wpisu
 • Weberpiece.pl

  Weberpiece.pl

  Bezspornie piece cukiernicze to niezmiernie profesjonalne jak i fundamentalne urządzenia, jakie powinien posiadać każdy zakład cukierniczy. Tego typu urządzenia można nabyć w przeróżnych modelach, o zróżnicowanej pojemności, mocy, rodzaju zasilania. Zdecydowanie warto zobaczyć katalog takich produktów. Podstawowym a także koniecznym elementem wyposażenia nowoczesnej piekarni, czy to małej czy większej, są specjalne piece piekarnicze. Tegoż typu maszyny są niebywale wydajne, wyjątkowo szybkie w pracy, a także łatwe w obsłudze, stąd też możemy postawić na zwiększoną produkcję w swoim zakładzie.

  Data dodania: 25 10 2014 szczegóły wpisu
 • Guz Technika garownie

  Guz Technika garownie

  Firma Guz Technika Piekarnicza, której siedziba znajduje się w Siemianowicach Śląskich na ulicy Budryka, od dwudziestu lat dostarcza idealnych rozwiązań piekarniczych i cukierniczych dla piekarni w całej Polsce. W ofercie spółki znaleźć można kompletnie nowe oraz używane urządzenia, które obsługują każdy etap produkowania ciasta, jego przechowywania oraz późniejszej dystrybucji. Pomimo zmieniających się ciągle oraz ewoluujących nawyków żywieniowych Polaków, którzy coraz częściej preferują brak pieczywa oraz koncentrację na dodatkach i sałatkach, chleb przez cały czas pozostaje istotą ich diety. Mają oni coraz to większe żądania smakowe i finansowe. Wszystkie informacje na temat firmy oraz produktów na stronie:

  Data dodania: 17 12 2013 szczegóły wpisu
 • Aron ZPHU piec piekarniczy Piła

  Aron ZPHU piec piekarniczy Piła

  Jeżeli szukasz solidnego producenta zaopatrującego branżę piekarniczą w najwyższej jakości artykuły oraz rozwiązania - zapoznaj się z ofertą firmy Aron. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy założony w 1986 roku przez Jacka Sokołowskiego prowadzi swoją działalność w Pile. Cały czas dążymy do utrzymania wysokiej jakości oferowanych towarów oraz dbamy o profesjonalną obsługę klienta. Oferujemy szeroki asortyment pieców oraz maszyn piekarniczych zarówno naszej produkcji, jak i pochodzące od wiodących na rynku producentów. Ponadto proponujemy takie urządzenia jak: spirale mieszające do ciast, bułkodzielarki, wagodzielarki, zaokrąglarki, piece elektryczne modułowe, automatyczne paleniska oraz części do pieców. Kompletna propozycja znajduje się na stronie internetowej:

  Data dodania: 15 11 2013 szczegóły wpisu
 • Piekarniczy - piece obrotowe

  Piekarniczy - piece obrotowe

  Codzienna praca w piekarni nie zalicza się do łatwych oraz szczególnie lekkich. Bezspornie wymaga olbrzymiego wysiłku i odbywa się niejednokrotnie w dużych temperaturach, stąd też coraz częściej stosuje się na przykład specjalistyczne piece obrotowe. Spora wydajność i efektywność pracy, to cechy, którymi musi wykazywać się w branży piekarniczej, każda współczesna linia do chleba. W obszar tego rodzaju linii mogą wchodzić m.in.: ubijaczki, piece obrotowe, dzielarki, zaokrąglarki itp. urządzenia.

  Data dodania: 30 04 2013 szczegóły wpisu
 • AK Ladenbau - Wyposażenie Piekarni

  AK Ladenbau - Wyposażenie Piekarni

  Sbladeneinrichtung.eu to portal, na którym pokazane są szczególne produkty piekarnicze. Na stronie Sbladeneinrichtung.eu znajdą Państwo ważne wiadomości o tym, jak można wykonać sklep piekarniczy.
  oferujemy wyposażenie piekarni:
  - regały sklepowe
  - półki
  - lady piekarnicze
  - meble gastronomiczne
  - sprzęt dla samoobsługowych piekarni

  Data dodania: 07 02 2013 szczegóły wpisu
 • Krajalnice do chleba, krajalnice piekarnicze

  Krajalnice do chleba, krajalnice piekarnicze

  Krajalnice do chleba do chleba firmy Jac to niezawodność, to bezpieczne urządzenia, to estetyczny wygląd i cicha praca. Firma Jac od dziesiątek lat produkuje krajalnice i cały czas udoskonala te już wydawało by się doskonałe maszyny. Ostatnio Jac wprowadził krajalnice do chleba o jeszcze estetyczniejszym wyglądzie wychodząc tym samy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy do swoich eleganckich delikatesów potrzebują elegancką maszynę. Krajalnice firmy Jac to proste lecz niewiarygodnie trwałe i niezawodne urządzenia, które znajda zastosowanie w każdej piekarni czy sklepie, w którym istnieje potrzeba pokrojenia chleba.

  Data dodania: 30 07 2012 szczegóły wpisu
 • Maszyny piekarnicze

  Maszyny piekarnicze

  Wśród szerokiej oferty maszyn piekarniczych posiadamy również maszyny piekarnicze przeznaczone do produkcji wyrobów cukierniczych, które są podzielone na trzy działy maszyny cukiernicze o rzemieślniczym, uniwersalnym i przemysłowym. Sprzedawane przez nas maszyny piekarnicze z przeznaczeniem cukierniczym dostarczamy od trzech producentów Koenig, Comas i Rondo,, które służą do całego szeregu czynności koniecznych do wytworzenia różnego rodzaju produktów cukierniczych takich jak: croissanty, drożdżówek, grzebieni, 4 dekory, strudli, kratka, pizza, bagietka, ciabatta, hot-dog oraz wiele innych produktów, które tylko sobie wymyśli cukiernik.

  Data dodania: 30 07 2012 szczegóły wpisu
 • Urządzenia piekarnicze

  Urządzenia piekarnicze

  Reklamowana firma to dystrybutor urządzeń piekarniczych marek z zagranicy. MASZ Gliwice jest uznanym producentem krajalnic, np. automatycznych. Opisywane sprzęty wykorzystywane są np. w piekarniach i cukierniach. Specjalnością przedsiębiorstwa są maszyny piekarnicze, takie jak np. ubijaczki czy walcarki. Szczególne miejsce w ofercie omawianej firmy zajmują sprzęty nierdzewne. Firma produkuje tylko wysokiej klasy rodzaje mieszarek. Przedsiębiorstwo umożliwia nie jedynie kupno, ale i wypożyczenie wybranych sprzętów. W ofercie firmy znajduje się bogaty wybór spożywczych maszyn nowych, ale i używanych.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

maszyny i urządzenia piekarnicze - nowa strona:

Adres: