maszyny i urządzenia piorące

 • Odkurzacze piorące Numatic

  Odkurzacze piorące Numatic

  Odkurzacze Numatic słynną z dokładności, wysokiej jakości wykonania, wytrzymałości oraz wysokiej skuteczności. To jedna z wielu kategorii w sklepie Euro-Mop.pl. To sklep dedykowany głównie dla firm sprzątających oraz instytucji, którym potrzebne są wydajne maszyny do sprzątania. Sklep oferuje atrakcyjne ceny, które można porównać z innymi sklepami w porównywarkach cen. Poza standardową sprzedażą firma oferuje bezpłatne pokazy sprzętu oraz szkolenia dla firm sprzątających, które pomogą w pozyskiwaniu nowych klientów oraz poszerzeniu zakresu usług wykorzystując do tego profesjonalny sprzęt Numatic. Więcej informacji znajdą Państwo w naszym sklepie oraz na portalach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszczamy istotne informacje. Zapraszamy

  Data dodania: 27 05 2015 szczegóły wpisu
 • Odkurzacze piorące

  Odkurzacze piorące

  Specjalizujemy się w sprzedaży produktów firmy Karcher. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia produkowane przy zastosowaniu najnowszej technologii. Posiadamy w ofercie m.in. odkurzacze piorące, myjki ciśnieniowe, szorowarki. Sprzedajemy towar w niezwykle korzystnych cenach. Gwarantujemy duży wybór asortymentu, profesjonalną obsługę oraz terminową dostawę. Trudnimy się doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, nieustannie poszerzamy ofertę.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu
 • Odkurzacz piorący

  Odkurzacz piorący

  Tadeusz Olejnik Sp. z o.o. to maszyny ekstrakcyjne, urządzenia parowe elektryczne i inny sprzęt do eliminacji brudu. Gama odkurzaczy przemysłowych jest faktycznie szeroka. Węże parowe i pistolety to jedne z wielu akcesoriów jakie można tutaj dostać. Myjki ciśnieniowe umożliwiają niezwykle precyzyjne czyszczenie. Odkurzacze piorące tu gwarantowane, mają niezwykle pojemne zbiorniki i pokrywę o dużej wytrzymałości. Gniazdo rury ssącej też jest stosownie wykonane. Odkurzacze przemysłowe to dziś konieczny sprzęt w każdym przedsiębiorstwie. Tadeusz Olejnik zapewnia urządzenia sprzyjające środowisku. Ekologiczna myjnia parowa jest tego potwierdzeniem. Dystrybuowane są nie tylko myjki, lecz i akcesoria do myjek ciśnieniowych. Tadeusz Olejnik Sp. z o.o. to godny rekomendacji partner.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia piorące - nowa strona:

Adres: