maszyny i urządzenia pomiarowe

 • metering.com.pl

  metering.com.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy METERING z siedzibą w Buczku w województwie łódzkim. Zajmujemy się naprawą oraz legalizacją wodomierzy i ciepłomierzy i możemy się pochwalić długoletnim, sięgającym 2001 roku doświadczeniem w branży. Proponujemy współpracę z przedsiębiorstwami wodociągowymi oraz energetyki cieplnej, spółdzielniami, zakładami komunalnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Można nam zlecić dobór urządzeń pomiarowych, monitoring podłączeń, opracowania z zakresu gospodarki wodomierzowej jak też monitoring podłączeń. Zapewniamy profesjonalizm. Detale na stronie.

  Data dodania: 25 08 2020 szczegóły wpisu
 • www.emagserwis.pl Analizator węgla Katowice

  www.emagserwis.pl Analizator węgla Katowice

  Przedstawiamy Państwu firmę Emag-Serwis z Katowic. Zajmujemy się tworzeniem urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej, elektronicznych, jak również elektrotechnicznych. Możemy przygotować dla Państwa model czy prototyp urządzenia, na podstawie dostarczonych nam przez Państwa informacji, jak także według własnych opracowań. Realizujemy również małoseryjną produkcję urządzeń. Wśród naszych produktów, większość służy do zapewnienia bezpieczeństwa w kopalniach, wśród naszych klientów znajduje się między innymi Jastrzębska Spółka Węglowa i Kompania Węglowa. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Automatyka24 - Casp System

  Automatyka24 - Casp System

  Automatyka24 to profesjonalny sklep internetowy oferujący najwyższej jakości aparaturę pomiarową. Ponadto urządzenia oraz narzędzia służące do wykonywania skanów 3D, badań nieniszczących oraz szeroki asortyment przeznaczony dla automatyki przemysłowej. Świadczymy sprzedaż na najwyższym poziomie. Dbamy o wybór najlepszej jakości produktów w wyjątkowo korzystnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę www aby szerzej zapoznać się z naszą ofertą.

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • www.stacjameteo.com

  www.stacjameteo.com

  Firma METEOLAB Sp. z o.o. w Katowicach oferuje sprzęt meteorologiczny do zastosowań zaawansowanych, przeznaczony dla branż, takich jak przemysł, rolnictwo, służby kryzysowe, służby ratownicze, transport czy badania i rozwój. Zajmujemy się w rozległym zakresie meteorologią od 1996 r. Proponujemy nowoczesne i profesjonalne urządzenia jako przedstawiciel wielu renomowanych producentów z kraju i zagranicy oraz jako producent. Poza tym dystrybucji, zajmujemy się tez montażem, obsługą i serwisem urządzeń meteo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu!

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • Pomiar odległości - leica.waw.pl

  Pomiar odległości - leica.waw.pl

  Dlaczego tak wiele osób korzysta z naszej propozycji? Przede wszystkim zawsze proponujemy w pełni jakościowy sprzęt, który będzie służyć przez długi czas. Nie musisz martwić się o nagłą awarię. Posiadamy znaczne doświadczenie na rynku. Jest ono poparte długim działaniem. Wykorzystujemy je zawsze po to, aby doradzać naszym klientom. Dla nas ich zadowolenie i satysfakcja z zakupów jest najważniejsza. Dostaniesz u nas między innymi: dalmierz laserowy, laser krzyżowy, statyw do lasera, niwelator optyczny oraz dużo więcej.

  Data dodania: 20 05 2019 szczegóły wpisu
 • Aparatura kontrolno pomiarowa

  Aparatura kontrolno pomiarowa

  Nasza firma oferuje tobie rozwiązania godne nowoczesnego przemysłu. To właśnie w ten sposób możesz zwiększyć efektywność swojej produkcji. Jak to możliwe? Między innymi nasze techniki pozwalają tobie na minimalizację zużycia energii oraz surowców. Dają dodatkowo możliwość otrzymywania niezmiennej jakości produktów. To rozwiązania na miarę XXI wieku. Nasza firma cechuje się głównie wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 16 11 2018 szczegóły wpisu
 • www.lbg.waw.pl

  www.lbg.waw.pl

  Akredytowane pomiary oraz czytelne z nich sprawozdania oferuje warszawskie Laboratorium Badawcze LBG. Wykonujemy m. in. pomiary pola elektromagnetycznego w szpitalach przy urządzeniach medycznych (diatermie chirurgiczne, diatermie rehabilitacyjne, rezonanse magnetyczne) oraz w zakładach przemysłowych (piece indukcyjne). Świadczymy też pomiar hałasu komunikacyjnego, lotniczego czy budowlanego, a także pomiary czynników chemicznych. Oferujemy dodatkowo pomoc w przygotowaniu dokumentacji BHP, a nasze usługi realizujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 09 2018 szczegóły wpisu
 • Test-Therm - aparatura kontrolno-pomiarowa

  Test-Therm - aparatura kontrolno-pomiarowa

  Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją oraz dostawą profesjonalnych przyrządów pomiarowych. Od pierwszych dni swojego istnienia kładziemy nacisk na najwyższą jakość oferowanych usług. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami urządzeń pomiarowych, co pozwala nam oferować klientom przyrządy precyzyjne i trwałe. Nasza bogata oferta obejmuje między innymi czujniki temperatury oraz przetworniki prędkości powietrza.

  Data dodania: 26 07 2018 szczegóły wpisu
 • systemy-pomiarowe.com

  systemy-pomiarowe.com

  W odpowiedzi na wzrastające zapotrzebowanie rynku na wyspecjalizowane urządzenia akustyczne, swoją działalność zainicjowała w Krakowie firma Systemy Pomiarowe sp. z o.o. Reprezentujemy na obszarze Polski duńską firmę G.R.A.S. oraz norweskiego producenta - Norsonic, który posiada 40-letnie doświadczenie m.in. w produkcji zaawansowanych mierników poziomu dźwięku i analizatorów akustycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo dodatkowo mikrofony, przedwzmacniacze, systemy pomiarowe do akustyki budowlanej i środowiskowej i wiele innych produktów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i do współpracy!

  Data dodania: 03 07 2018 szczegóły wpisu
 • Detekcja gazu GFG

  Detekcja gazu GFG

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją urządzeń, których zadaniem jest wykrywanie czy też pomiar gazów. W sprzedaży mamy całkiem dużo różnych wysokiej jakości czujników i całych systemów. Bardzo ważną cechą charakteryzującą nasze produkty jest ich odpowiednia jakość. W ofercie mamy nie tylko stacjonarne systemy wykrywania gazu bądź też te niestarcjonarne. Oferujemy lokalizatory gazowe, detektory jednogazowe oraz wielogazowe. Dysponujemy certyfikatami świadczącymi o jakości oferowanych przez nas towarów. Warto zdecydować się na dostarczane produkty.

  Data dodania: 25 01 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

maszyny i urządzenia pomiarowe - nowa strona:

Adres: