maszyny i urządzenia pralnicze

 • www.pralus.pl

  www.pralus.pl

  Pralnico-wirówki czołowe lub z barierą higieny, suszarki magle i linie maglownicze, a ponadto agregaty chemiczne, pralnie samoobsługowe i stoły do prasowania to tylko niektóre przykłady oferty, jaką posiada firma PRALUS Systemy Pralnicze w Krakowie. Profesjonalnym pralnictwem zajmujemy się od ponad 18 lat, świadcząc usługi sprzedaży, serwisu oraz naprawy urządzeń pralniczych. Dbamy o standardy wysoką jakość współpracy, dlatego nasz asortyment stanowią urządzenia wyłącznie znanych i renomowanych producentów, m. in. Escargot, Alux, SmartWash. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 02 10 2019 szczegóły wpisu
 • Alba Service Spółka z o.o.

  Alba Service Spółka z o.o.

  Poszukujesz wydajnych i dostępnych w rozsądnej cenie urządzeń potrzebnych do wyposażenia pralni? Alba Service to doskonały wybór! Firma swoją działalność prowadzi na terenie Warszawy, od dwudziestu lat zapewniając swoim klientom dostęp do najwyższej jakości sprzętu do pralni wodnych, chemicznych i najnowszej generacji, wykorzystujących tak zwane rozpuszczalniki alternatywne. W jej różnorodnej ofercie znajdziesz też urządzenia do uzdatniania wody, części wymienne i mnóstwo profesjonalnych usług. Liczyć możesz między innymi na fachowy montaż oraz kompleksowe doradztwo techniczne. Alba Service zaprasza do odwiedzenia strony internetowej

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • Niezawodne pralki przemysłowe - regały wieszakowe - SALON wyposażenia pralni

  Niezawodne pralki przemysłowe - regały wieszakowe - SALON wyposażenia pralni

  Dostarczamy maszyny ekologiczne-certyfikat CE, ISO 9001. Doświadczony serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, opcja całodobowa, gwarancja do 3 lat. Darmowa całościowa obsługa nowych pralni. Doradztwo ekonomiczno-techniczne (analiza rynku, bilans mediów, koszty, wymogi SANEPID). Profesjonalne schematy wszystkich instalacji. Dobór najlepszy maszyn, dostawa sprzętu do pralni, uruchomienia, szkolenia, konserwacje, remonty. Maszyny bardzo bezawaryjne. Wsparcie w pozyskaniu dotacji z Unii Europejskiej i programów krajowych.

  Data dodania: 30 07 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia pralnicze - nowa strona:

Adres: