maszyny i urządzenia recyklingowe

 • AZOTAS MARIUSZ PRYK młyny do recyklingu

  AZOTAS MARIUSZ PRYK młyny do recyklingu

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę AZOTAS, jaka mieści się w Sieradzu. Od lat specjalizujemy się w dystrybucji maszyn firmy GUIDETTI służących do recyklingu. W katalogu naszych produktów odnajdą Państwo między innymi granulatory, rozdrabniacze jednowirnikowe, młyny, separatory oraz wiele innych. Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo techniczne, opiekę przed i po sprzedażową, serwis i konkurencyjne ceny. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Szczegółowe informacje dostępne są na witrynie www.

  Data dodania: 06 02 2016 szczegóły wpisu
 • Maszyny do złomu paczkarki, prasonożyce, chwytaki hydrauliczne

  Maszyny do złomu paczkarki, prasonożyce, chwytaki hydrauliczne

  Domeną firmy EUROMEC jest produkcja urządzeń do transportu bliskiego oraz urządzeń do recyklingu. W ofercie firmy EUROMEC znajdują się chwytaki, czerpaki, dźwigi, ładowarki, paczkarki do złomu oraz prasy do karoserii.
  Firma EUROMEC posiada ponad 50-cio letnie doświadczenie w produkcji maszyn. Staranne podejście do projektowania urządzeń oraz solidna konstrukcja powoduje, że maszyny EUROMEC charakteryzują się niezawodnością oraz długą żywotnością.

  Data dodania: 09 07 2014 szczegóły wpisu
 • Mtrecykling.pl - Recykling tworzyw

  Mtrecykling.pl - Recykling tworzyw

  W aktualnych czasach zabrudzenie środowiska okazuje się raz za razem bardziej naglącym tematem. Wszędzie kulające się odpady to codzienność. Człowiek od setek lat przyswajał pod siebie otoczenie aczkolwiek dopiero dziś rozpoczął o nie troszczyć się. My szanujemy środowisko a słowo recykling jest nam bardzo dobrze znane. Od wielu lat zajmujemy się szeroko pojętym recyklingiem. Dbamy o otaczające nas środowisko wobec tego zajmujemy się m.in. wytwórczością oraz sprzedażą maszyn do recyklingu. W naszej ofercie odszukacie Państwo: Prasa ślimakowa, Separator pneumatyczny, Rozdrabniacz wstępny, Recykling odpadów komunalnych, Sito do tworzyw sztucznych, Recykling tworzyw, Recykling drewna, Rozdrabniacz, Kruszarka do tworzyw sztucznych, Pelleciarka, Kruszarka, Kompaktowanie styropianu, Recykling folii, Palletowanie, Młyny do tworzyw sztucznych, Rozdrabniacz z tworzyw sztucznych, Młyn do tworzyw sztucznych, Pallet, Brykieciarka do styropianu, Urządzenia do recyklingu, Maszyny do recyklingu, Brykieciarka, Sito bębnowe, Klasyfikator powietrzny, Przesiewacz, Rozdrabniacz do drewna. Za sprawą naszych urządzeń do recyklingu energicznie rozkruszysz odpady drzewne, wyselekcjonujesz oraz pokruszysz tworzywa sztuczne a dzięki skorzystaniu z sita do tworzyw sztucznych w łatwy sposób uskutecznisz separację pneumatyczną. Na naszej stronie mtrecykling.pl zapoznasz się dodatkowo ze sposobami rozdrabniania odpadów. Dowiesz się czym jest rozdrabnianie wstępne, kompresowanie styropianu, sito bębnowe, rębak, przesiewacz, prasa ślimakowa a nawet młyn do tworzyw sztucznych i palleciarka. Kupisz u nas urządzenia do recyklingu takich firm jak: Tria, Spaleck, Metso. Dzięki nim bez kłopotu zagęścisz styropian, zredukujesz objętość styropianu oraz zkompaktujesz styropian. Miło zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas urządzeniami do recyklingu. Na pewno odszukacie urządzenie do recyklingu, którego potrzebujecie.

  Data dodania: 16 08 2012 szczegóły wpisu
 • Dozlomu.pl

  Dozlomu.pl

  Na naszej stronie internetowej dozlomu.pl publikujemy szeroką ofertę urządzeń do złomu - prasy do złomu, paczkarki do złomu metalowego, szredery, aligatory (nożyce do złomu) itp. Paczkarki przystosowane są do kompresowania: stali o małej zawartości węgla (miękka), miedzi, puszek aluminiowych, okien aluminiowych, złomu aluminiowego, beczek 25 litrowych, puszek po produktach spożywczych, wiórów stalowych, strużyn aluminiowych, blach aluminiowych, przewodów aluminiowych I miedzianych. Posiadamy w ofercie paczkarki z wyrzutem górnym, czołowym i bocznym. W ofercie posiadamy również samobieżne i stacjonarne żurawie przeładunkowe, koparki przeładunkowe oraz specjalistyczne chwytaki. Oferowane urządzenia są nowe produkowane przez renomowane firmy światowe. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasza oferta jest ciągle poszerzana o nowe urządzenia z zakresu zmniejszania objętości i przetwarzania odpadów metalowych, złomu, karoserii samochodowych, opon itp.

  Data dodania: 14 08 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia recyklingowe - nowa strona:

Adres: