maszyny i urządzenia rolnicze

 • kunert.com.pl ciągniki rolnicze ZETOR

  kunert.com.pl ciągniki rolnicze ZETOR

  Przedstawiamy Państwu propozycję firmy KUNERT Polandowo, która gwarantuje szeroki wybór ciągników oraz maszyn rolniczych renomowanych producentów. W naszej ofercie mieszczą się ciągniki wielozadaniowe charakteryzujące się z wysoką oszczędnością paliwa, a także obszerny wybór oryginalnych części oraz wysokiej klasy zamienników. Oferujemy również wynajem oraz sprzedaż ciągników oraz maszyn używanych. Gwarantujemy fachowe usługi serwisowe w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 11 12 2020 szczegóły wpisu
 • scharmueller-sp.pl

  scharmueller-sp.pl

  Jeśli szukasz zaczepów do ciągników, sprawdź ofertę firmy SCHARMUELLER SPARE PARTS we Wróblewie. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem producenta zaczepów do ciągników i maszyn rolniczych Scharmüller Gesellschaft m.b.H. & Co KG. W ofercie posiadamy niemal 2 tysiące artykułów prawie do wszystkich marek, by wymienić Massey Ferguson, Case, JCB-Fastrac, Kubota, Kioti, Claas, TYM, Ursus, Zetor i wiele innych. Dajemy też całkowite wyposażenie w produkty Scharmüller. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 08 12 2020 szczegóły wpisu
 • camarapolska.pl

  camarapolska.pl

  Firma Camara Polska gwarantuje szeroki wybór maszyn rolniczych i części rolniczych, a dodatkowo odzieży roboczej i ostrzegawczej. W naszym asortymencie odnajdą Państwo wszystkie maszyny niezbędne w funkcjonowaniu małych, jak i dużych gospodarstw. Proponujemy wysokiej klasy ciągniki, kombajny, rozrzutniki do obornika, wozy asenizacyjne, rozładunkowe i paszowe, siewniki, przyczepy oraz szereg innych maszyn. Stale urozmaicamy nasz asortyment, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 20 10 2020 szczegóły wpisu
 • lemtech.com.pl

  lemtech.com.pl

  Maszyny rolnicze o solidnej konstrukcji z wytrzymałych i nowoczesnych surowców poleca firma Lemtech w Wojciechowie. Jesteśmy producentem wysokiej jakości urządzeń, które stanowią zasadnicze zaopatrzenie sektora produkcji rolnej. Wprowadzamy na rynek nowoczesne rozwiązania, zapewniając profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. W ofercie mamy pług dłutowy Graver, brony talerzowe, brony talerzowe hydraulicznie składane do postaci transportowej z czterema siłownikami, czy agregaty uprawowo-siewne. Maszyny mają szereg opcji, które cały czas unowocześniamy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 12 10 2020 szczegóły wpisu
 • tosun.pl

  tosun.pl

  Polecamy wozy paszowe, owijarki stacjonarne, praso-owijarki, przetrząsarko-zgrabiarki, które posiada w sprzedaży firma ATA-Technik z Budzynia. Jesteśmy generalnym dystrybutorem maszyn TOSUN, które charakteryzują się niskim zużyciem paliwa, dużą mocą, wysoką wydajnością pracy. Jako firma rodzinna, produkcją maszyn zajmujemy się od lat 70. XX w. i jako pierwsi na krajowym rynku zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy poziome wozy paszowe. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego gospodarstwa i dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 08 10 2020 szczegóły wpisu
 • agro-met.com.pl

  agro-met.com.pl

  Zachęcamy do korzystania z usług przedsiębiorstwa AGRO-MET. Siedziba firmy mieści się w Oleśnicy w województwie dolnośląskim. Świadczymy usługi w obrębie produkcji części do ciągników rolniczych i maszyn rolniczych. Zajmujemy się także sprzedażą części renomowanych producentów jak POLMO, URSUS i WARYNSKI. W naszym asortymencie nie brakuje także akcesoriów, narzędzi oraz wyposażenia do gospodarstw. Zapewniamy szeroki wybór uszczelnień. Osoby zainteresowane osiągnięciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 08 10 2020 szczegóły wpisu
 • hmsagro.pl

  hmsagro.pl

  Wysokiej klasy maszyny rolnicze poleca firma HMS Polska Ata Technik Bartosz Gramowski z Budzynia. Zapraszamy właścicieli gospodarstw rolnych o różnych profilach uprawy do zaznajomienia się z naszą ofertą. W sprzedaży posiadamy siewniki oraz rozsiewacze nawozu z możliwością pomocniczego wyposażenia w wysiew nawozu. Dzięki temu nasza oferta jest uniwersalna. Sprzęt, który oferujemy jest wydajny, funkcjonalny, przy jednoczesnej wysokiej odporności na uszkodzenia i awarie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • agro-milk.pl

  agro-milk.pl

  W Bedlnie w województwie łódzkim swoją siedzibę posiada firma AGRO-MILK, która zajmuje się wyposażaniem i obsługą gospodarstw mlecznych. Firma oferuje wysokiej jakości urządzenia takie jak dojarki rurociągowe, hale i roboty udojowe, schładzarki, systemy żywienia lub zarządzania stadem, automaty do pojenia, artykuły związane z higieną czy komfortem zwierząt a także gospodarką odchodami. Zapewnia najwyższą jakość rozwiązań, fachowe doradztwo i korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty albo skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 21 08 2020 szczegóły wpisu
 • powerfarm.com.pl Agregat brona talerzowa uprawowa

  powerfarm.com.pl Agregat brona talerzowa uprawowa

  Wysokiej jakości maszyny rolnicze, budowlane i duży wybór osprzętu oferuje Powerfarm w Kuźnicy Zbąskiej. Nasze urządzenia rolnicze pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. W ofercie posiadamy m.in. produkty marek Sonarol, Landstal, Stark i wielu innych. Rozległy asortyment w atrakcyjnych cenach sprawia, że jesteśmy jednym z największych i najlepszych polskich dostawców tego typu urządzeń. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do kontaktu.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.armasz.pl

  www.armasz.pl

  Prowadzisz gospodarstwo rolne mało, średnio lub wieloobszarowe i szukasz maszyn rolniczych? Zapraszamy do kontaktu z firmą ARMASZ Arkadiusz Leciejewski Producent Maszyn Rolniczych w Pakosławiu. Jesteśmy laureatem licznych nagród, m. in. Laur Przedsiębiorczości 2016, Dynamiczny Przedsiębiorca 2015, Tytuł Hit 2015 i 2014. Decydując się na zakup naszej maszyny, umożliwiamy własny usługi transportowe w przystępnych cenach na terenie całego kraju. Oferujemy sprzedaż ratalną na bardzo korzystnych warunkach oraz bez zaświadczeń, a poza tym zapewniamy gwarancję na okres 24 miesięcy. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą.

  Data dodania: 22 01 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

maszyny i urządzenia rolnicze - nowa strona:

Adres: