maszyny i urządzenia wtryskujące

 • www.inautom.pl

  www.inautom.pl

  Firma InAutom Poland działa na rynku już od 30 lat wspierając biznes swoich klientów w aspekcie profesjonalnego wykorzystania wtryskowni. W zakres oferty wchodzą zarówno urządzenia mechaniczne jak i należyte do nich oprogramowanie firm Tederic, Lienyu, Toyo, Sino, 3Dexperience. Wszelkie znajdujące się w ofercie urządzenia są wysokiej klasy a profesjonalny i doświadczony personel pomoże Państwu dobrać urządzenie i oprogramowanie odpowiednie do Państwa preferencji, potrzeb oraz kieszeni. Zapraszamy do odwiedzin platformy internetowej oraz skorzystania z załączonego tam formularza kontaktowego.

  Data dodania: 11 07 2018 szczegóły wpisu
 • Ponar plast - wtryskarki różnych producentów

  Ponar plast - wtryskarki różnych producentów

  W ofercie naszej firmy znajdą Państwo maszyny przeznaczone do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Flagowym rodzajem maszyn oferowanych przez nas są wtryskarki. W ofercie posiadamy wtryskarki Wellish oraz HR. Pełną specyfikację jaki dane techniczne poszczególnych modeli dostępne są na naszej stronie internetowej. Posiadamy w ofercie także prasy hydrauliczne oraz urządzenia peryferyjne, takie jak młynki, podajniki, termostaty i inne. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego parku maszyn w zależności od planowanej linii produkcyjnej. Świadczymy usługi serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego na sprzęt który posiadamy w ofercie.

  Data dodania: 25 01 2014 szczegóły wpisu
 • Wtryskarki Atec Group

  Wtryskarki Atec Group

  Firma Z.H.U. Automatyka-Elektronika Naprawa Maszyn i Urządzeń Tomasz Jasztal prowadzi sprzedaż i serwis wtryskarek od 1994 roku. Od 2006 roku jest także przedstawicielem Atec Engineering na polskim rynku. Oferuje sprzedaż i serwis wtryskarek, a także usprawnienie automatyzacji zarówno w wielkich fabrykach jak i dla mniejszych firm. Oprócz samych maszyn oferta obejmuje także wyposażenie wspierające i komponenty wtryskarek. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z usług firmy.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Naprawa wtryskiwaczy

  Naprawa wtryskiwaczy

  Naprawa wtryskiwaczy w naszej pracowni odbywa się na urządzeniach firmy Bosch. Firma Bosch Sernice wykonuje naprawę wtryskiwaczy common rail na maszynach zgodnych z trzecią fazą regeneracji wtryskiwaczy common rail Bosch producenta wtryskiwaczy. Naprawa wtryskiwaczy w naszym warsztacie gwarantuje prawidłowe działanie wtryskiwaczy przez długi okres czasu i bez najmniejszych awarii w trakcie całej eksploatacji wtryskiwaczy common rail Bosch. Zastosowane oryginalne części i podzespoły do naprawy wtryskiwaczy dają pewność i gwarancje długich przebiegów wtryskiwaczy common rail Bosch. W technologii trzeciego stopnia naprawy wtryskiwaczy jesteśmy jedna z pierwszych firm w Polsce, która wdrożyła tą specjalistyczna metodę naprawy wtryskiwaczy. Naprawa wtryskiwaczy common rail odbywa się teraz dużo szybciej niż przy zastosowaniu starszych technologii regeneracji wtryskiwaczy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, która przybliża technologię naprawy wtryskiwaczy common rail Bosch w technologii trzeciej fazy.

  Data dodania: 03 05 2012 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia wtryskujące - nowa strona:

Adres: