maszyny i urządzenia wulkanizacyjne

 • Montażownice najlepiej z Rotor.biz.pl

  Montażownice najlepiej z Rotor.biz.pl

  Szeroki wybór urządzeń wulkanizacyjnych oferuje Rotor.biz.pl - montażownice, wyważarki, podnośniki i wiele innych urządzeń znanych i cenionych producentów. Działamy w branży już ponad 15 lat, przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i grono zaufanych klientów. Dołącz do nich już dziś! Oferujemy elastyczne rozwiązania (możliwość zakupu w rozliczeniu, leasingu lub kredycie). Prowadzimy również skup urządzeń używanych. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 02 2014 szczegóły wpisu
 • Bumat - maszyny i urządzenia wulkanizacyjne

  Bumat - maszyny i urządzenia wulkanizacyjne

  Bumat - Maszyny i urządzenia wulkanizacyjne. Oprócz nowego sprzętu marki BUTLER posiadamy również szeroką ofertę maszyn używanych renomowanych producentów, takich jak: BEISSBARTH, CEMB, CORGHI, CORMACH, FAIP, GIULIANO, GS, HOFMANN, HUNTER, JOHN BEAN, MONDOLFO FERRO, RAVAGLIOLI, SICAM, SICE. Są to urządzenia po gruntownej naprawie i regeneracji, na które udzielamy 6 miesięczną gwarancję oraz zapewniamy serwis, a zakupione u nas montażownice, wyważarki i podnośniki płytowe dostarczamy bezpośrednio do klienta całkowicie bezpłatnie!

  Data dodania: 19 12 2012 szczegóły wpisu
 • Maszyny wulkanizacyjne nowe i używane

  Maszyny wulkanizacyjne nowe i używane

  Legum Skwierzyna - maszyny i urządzania wulkanizacyjne - sprzedaż i serwis. W ofercie wyważarka, demontażownica, montażownica, podnośniki samochodowe, wyposażenie warsztatów wulkanizacyjnych. Od 1990 roku zajmujemy się importem oraz dystrybucją na polskim rynku urządzeń do wyposażenia serwisów samochodowych, a w szczególności serwisów wymiany opon. Obecnie rozszerzany swoją ofertę o urządzenia do geometrii, diagnostyki klimatyzacji oraz generatory azotu.

  Data dodania: 24 06 2011 szczegóły wpisu

maszyny i urządzenia wulkanizacyjne - nowa strona:

Adres: