Roboty spawalnicze - mechanicsystem.com.pl

Roboty spawalnicze - mechanicsystem.com.pl


Mechanic System oferuje usługi z zakresu filtrowentylacji i odpylania. Dzięki urządzeniom tej marki możecie oczyścić powietrze z substancji takich jak mgła olejowa, pyły i dymy szlifierskie oraz z zanieczyszczeń powstających od cięcia termicznego. Oferta obejmuje także produkty, takie jak centralne jednostki filtrujące, filtry stanowiskowe oraz mobilne urządzenia odpylające. Firma może też wykonać np. stanowisko spawalnicze z wykorzystaniem nowoczesnych robotów spawalniczych.Podobne strony
 • Eco Instal - filtry powietrza, wentylatory, filtracja, odpylanie

  ECO INSTAL jest specjalistycznym przedsiębiorstwem realizującym kompleksowe inwestycje w zakresie budowy instalacji przemysłowych ochrony środowiska. Spółka w okresie 24 lat swojej działalności osiągnęła wysoką specjalizację w wielu kluczowych branżach przemysłu. Niezmienna od lat pozycja firmy jako lidera w dziedzinie Techniki Ochrony Powietrza potwierdzona jest przez kilkaset wzorcowych instalacji zrealizowanych w Polsce i na świecie. Ich beneficjentami w zakresie ograniczenia emisji zanieczyszczeń środowiska są zarówno inwestorzy indywidualni jaki i programy rządowe. Wykorzystując najnowsze technologie Spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją i instalacją urządzeń do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń stałych i gazowych poprzez filtrację i odpylanie. Nowoczesna infrastruktura produkcyjna zlokalizowana w Fabryce Filtrów w Kościanie pozwala na oferowanie konkurencyjnych cenowo rozwiązań przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych.

 • Odkurzacze przemysłowe

  Zabrzański producent odkurzaczy przemysłowych firma GGK WIELAND POLSKA posiada w swojej ofercie sprzęt wykorzystywanu w wielu odnogach przemysłu zarówno ciężkiego jak i lekkiego. Nasze urządzenia są m.in. stosowane w przemyśle hutniczym, koksowniczym, motoryzacyjnym, budowlanym, chemicznym, drzewnym i wielu innych gałęziach produkcyjnych. Nasz sprzęt sprawdza się świetnie podczas czyszczenia silosów i młynów spożywczych, odsysania wiórów i pyłu drzewnego. Ponadto produkowane przez naszą firmę odkurzacze mogą również być stosowane w charakterze transportowym, to znaczy do przenoszenia kwarcu i piasku w zakładach produkujących wyroby szklane.
  Nasze odkurzacze są każdorazowo przygotowane pod konkretnego klienta czyli każdy nasz produkt spełnia w całym zakresie powierzone mu zadanie. Oprócz produkcji odkurzaczy przemysłowych, nasza firma oferuje instalacje odpylające. Oczywiście zajmuje się również ich montażem u klienta. Nasze bogate doświadczenie oraz dbanie o najwyższe standardy wykonania jak i bezpieczeństwa pozwala tworzyć instalacje odpylające przystosowane do pracy z pyłami wybuchowymi. Poza tym umożliwiamy wynajem odkurzaczy przemysłowych. W ofercie wynajmu posiadamy wiele typów odkurzaczy zróżnicowanych pod względem przepływu powietrza i maksymalnego podciśnienia wytworzonego przez odkurzacz podczas jego pracy. Oferujemy ponadto usługi serwisowe, zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne obejmujące zarówno naprawę uszkodzeń jak i kursy z zakresu posługiwania i eksploatacji naszych wyrobów. Nasz główny atut to indywidualne podejście do każdego Klienta. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą oferta i w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 • filtrowent.com.pl

  Filtrowent International Sp. z o. o. Sp. k. w Nowym Tomyślu to producent systemów odpylających na potrzeby procesów produkcyjnych. Polecamy nowoczesne rozwiązania, które mają zastsowanie niemalże w każdej gałęzi przemysłu. Proponujemy centralne odpylacze workowe, cyklony do trocin czy silosy do trocin i na biomasę. Nowoczesny park maszynowy dopuszcza nam zaoferować szeroki zakres usług z możliwością dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb. Więcej informacji nt. oferty prezentujemy na stronie. Zapraszamy.

 • GSP Engineering Services - Odpylanie przemysłowe

  GSP Engineering Services to pomoc w dostosowaniu maszyn do wymogów dyrektywy maszynowej, instalacje systemów odpylania przemysłowego, ochrona przed pożarami i wybuchami w zakładach produkcyjnych, sprzątanie obiektów przemysłowych i mycie paneli fotowoltaicznych. Działamy na terenie całej Polski i realizujemy projekty zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi specjalistami.