www.belmag.pl

www.belmag.pl

Ocena: 3.7/10 (6 głosów)Wysokiej jakości meble gastronomiczne zapewnia firma Belmag zlokalizowana we wsi Karwiany. Dobre gatunkowo materiały z podwyższoną wilgotnością, optymalne rozwiązanie techniczne, funkcjonalne, o wysokich walorach estetycznych, a przede wszystkim trwałe to główne zalety oferty. Wszystkie zamówienia wykonujemy indywidualnie, stylem i kolorystyką dostosowując produkty do konkretnych pomieszczeń tak, aby zapewnić im przydatność i pełną satysfakcję klienta. Jeśli mają Państwo pytania lub chcą złożyć zamówienie, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem telefonicznego albo za pośrednictwem strony.Podobne strony
 • Zmywarki gastronomiczne

  Na witrynie www.omniwash.pl swoją interesującą i niezwykle kuszącą ofertę zaprezentowała firma Graner, która proponuje kupno profesjonalnych zmywarek gastronomicznych, które można zastosować w hotelach, barach, domach weselnych. Na rekomendowanym wortalu, każdy internauta odnajdzie dokładnie opisane specyfikacje techniczne oraz fotografie sprzedawanych maszyn. Poza tym, Graner handluje specjalistycznymi środkami myjącymi naczynia w zmywarce. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z proponowanej oferty.

 • Vegagastro.pl

  Specjalizacją firmy Vegagastro jest kompleksowe wyposażanie różnorodnych obiektów i placówek gastronomicznych w nowoczesne urządzenia, takie jak automaty do bitej śmietany, automaty do lodów, maszyny do lodów - pasteryzatory, frezery, dojrzewalniki, witryny cukiernicze oraz witryny do lodów. Bogate doświadczenie pozwala nam na dostarczanie Klientom najwyższej jakości usług oraz niezawodnych i nowoczesnych urządzeń. Dzięki maszynom z naszej oferty, popularne lody amerykańskie oraz lody włoskie będą zachęcać swoim wspaniałym smakiem oraz apetycznym wyglądem.Firma Vegagastro zapewnia Państwu maszyny do lodów oraz witryny do lodów tylko znanych i cenionych firm, takich jak Electro Freeze, Promag (Carpigiani Group) czy Ital Proget. Nasza firma bazuje na renomie i doświadczeniu zarówno zagranicznych jak również polskich partnerów. Są to światowi liderzy branży gastronomicznej, którzy nieustannie wdrażają innowacyjne technologie, tworzą nowoczesne urządzenia i kreują trendy.Zapewniamy Państwu kompleksowe wyposażenie lodziarni, cukierni, kawiarni oraz restauracji w automaty do lodów, dzięki którym powstaną bajecznie smaczne lody świderki - jedna z wizytówek Państwa biznesu. Organizujemy również profesjonalne szkolenia z zakresu użytkowania i eksploatacji urządzeń, a także zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. Dzięki nam w Twojej lodziarni, cukierni, kawiarni lub restauracji będą najlepsze lody amerykańskie, kawy oraz lodowe desery w całym mieście. Jako wyłączny przedstawiciel Electro Freeze w Polsce możemy się pochwalić tym, iż jako jedyni na rynku polskim sprzedajemy maszyny fabrycznie przystosowane do lodów świderków, które w przeciwieństwie do maszyn przerabianych, są gwarantem najwyższej jakości.

 • Miksowanie produktów zmrożonych w gastronomii

  Serce nowoczesnej kuchni gastronomicznej to w chwili obecnej urządzenie elektroniczne, najwyższej generacji do miksowania produktów spożywczych świeżych i zamrożonych o nazwie Pacojet. Jako firma handlowa oferujemy w ramach wyposażenia gastronomii dynamiczną maszynę, cudo techniki, w pełni automatyczną przeznaczoną dla kucharzy pracujących w gastronomii, która przy inwencji ludzkiej tworzy produkty o niezwykłej strukturze i walorach smakowych. Mikser ten ułatwia w przygotowaniu wielu potraw i umożliwienie bardzo szybkie przetworzenie produktów w najwyższej jakości produktu z zachowaniem smaku i aromatu. To dzięki tej maszynie można przygotować naturalne sorbety wyłącznie ze świeżych owoców, lody wielo smakowe i wiele innych dań w zależności od inwencji kucharza. To w tej maszynie produkcja różnorodnych słodkich lub pikantnych potraw o niezwykłej konsystencji, intensywnym smaku i zapachu staje się prosta, szybka i bezpieczna. Pacojet to urządzenia które oszczędza czas i koszty produkcji w gastronomii, oraz posiada wszechstronne zastosowanie w raz z dowolną produkcją od jednej porcji do nie skończoności, a produkty zamrożone zachowują świeżość i intensywny smak W raz z zamrażarką, najlepiej szokową pakojet jest rewolucja w dziedzinie serwowania potraw dla klientów w hotelach i restauracjach. . Informujemy jednocześnie że w naszej ofercie znajduje się cała gama towarowa maszyn, urządzeń, mebli, zastawy stołowej dla gastronomii.

 • Hurtownia gastronomiczna

  Nasza firma to hurtownia z urządzeniami gastronomicznymi. Od wielu lat handlujemy urządzeniami gastronomicznymi oraz drobnicą w gastronomii. W ofercie mamy przepiękną porcelanę do gastronomii. Rekomendujemy niemieckiego producenta Zieher. aGusto to autoryzowany dystrybutor marki Zieher. Mamy w sklepie internetowym całkowitą ofertę ładnej porcelany Zieher, łupków naturalnych, szkła oraz wspaniałych bufetów gastronomicznych. W naszej ofercie są również są sprzęt dynamiczny w kuchni nowoczesnej: Cyrkulatory temperatury Sous Vide i nierozłączne z Sous Vide pakowarki próżniowe. W naszym aGustoshop mamy także dużo cięższych urządzeń gastronomicznych jak piece konwekcyjno-parowe. Jest to bardzo potrzebne urządzenie w każdej współczesnej kuchni. Zastępuje ono patelnie, frytkownicę, grila i podstawowy garnek! Tak, w w takim piecu można gotować. Piec konwkwekcyjno parowy gwarantuje mikre ubytki wagi towarów spożywczych głównie mięsa i ryb. Gwarantuje oszczędność energii i wody. Gwarantuje też nie przenikanie aromatami. W czasie wyposażania punktu gastronomicznego pamiętajmy także o urządzenia chłodniczych. W aGustoshop znajdziesz pełny asortyment szaf mroźniczych. Właściwe zaplecze chłodni wraz z pakowarkami próżniowymi Zapewni Państwu mniejsze straty na artykułach spożywczych.