Italpro

Italpro

Ocena: 2.8/10 (21 głosów)Firma ITALPRO stara się udostępniać najlepsze meble do salonów fryzjerskich. Dostarczamy szeroki zbiór profesjonalnych konsoli fryzjerskich i innych ważnych narzędzi do salonów fryzjerskich. W naszej ofercie są również najlepsze kosmetyki do włosów szanowanych producentów. Wciąż poszerzamy naszą ofertę.Podobne strony
  • Meble fryzjerskie i kosmetyczne

    Profesjonalne wyposażenie fryzjerskie i kosmetyczne - to główny asortyment sklepu internetowego fricos. pl. We Fricos można znaleźć bogaty wybór sprzętu i mebli odpowiednich do salonów urody i zakładów fryzjerskich. Zaletą sklepu Fricos jest możliwość negocjacji cen przy większych zakupach, jak również profesjonalne porady w zakresie doboru optymalnego wyposażenia. Sklep realizuje zamówienia na terenie całego kraju, wszystkie produkty wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Meble fryzjerskie

    Posiadamy najpotrzebniejsze meble fryzjerskie, zarówno do salonu, pomieszczenia głównego takie meble jak krzesła, sofy, stoły, jak i do zaplecza takie jak szafki ubraniowe, sejfy czy meble socjalne. Działamy już od ponad piętnastu lat, idąc za nowymi trendami, aby projektować wnętrze ze stylem i klasą. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami. Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej.