meble apteczne

 • Wyposażenie aptek

  Wyposażenie aptek

  Firma Archikram jest najstarszą najstarszą, bo funkcjonującą od ponad 15 lat, polską firmą zajmującą się wyłącznie projektowaniem i realizacją wnętrz aptek. Na przestrzeni czasu naszej działalności zaufało nam ponad 1000 farmaceutów. W swojej pracy łączymy wiedzę z zakresu projektowania wnętrz, technologii produkcji mebli z zasadami farmaceutycznego merchandisingu. Opracowane przez nas linie apteczne łączą w sobie atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo z funkcjonalnością i trwałością. Polecany przez nas model apteki otwartej na pacjenta stał się obecnie rynkowym standardem.

  Zapraszamy do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 26 01 2013 szczegóły wpisu
 • Meble do apteki

  Meble do apteki

  Na danej witrynie internetowej znajduje się oferta firmy PIMS. Specjalizujemy się w produkcji mebli aptecznych. Meble do apteki w naszym wykonaniu są gwarancją najlepszej jakości. Posiadamy innowacyjny zakład produkcyjny mogący pracować z wszelakimi materiałami. Zapewniamy ogromny wybór palety kolorystycznej wszystkich naszych artykułów. Numeryczna obróbka materiałów pozwala na osiągnięcie precyzji. Wykorzystujemy najbardziej innowacyjne rozwiązania techniczne. Wymagamy spełnienia najwyższych kryteriów od wszystkich naszych współpracowników.

  Data dodania: 28 04 2012 szczegóły wpisu
 • Meble apteczne - www.aptekadesign.pl

  Meble apteczne - www.aptekadesign.pl

  Wyposażenie aptek jest niezwykle ważne. Dobra apteka musi mieć wszystkie niezbędne leki na każdą chorobę, oprócz tego powinna posiadać wiele preparatów zamiennych, żeby klient miał wybór leków tańszych bądź droższych, różnych producentów, o różnym składzie. Apteka Design ma duży wybór opcji wyposażenia każdej apteki. Wszystkie leki będą przechowywane w odpowiednich warunkach i z wygodnym dostępem dla pracowników, żeby klienci byli obsługiwani sprawnie i szybko. Apteka Design dba o to, by ludzie nie tracili zdrowia, czekając w kolejkach, tylko byli zadowoleni z miłej i fachowej obsługi.

  Data dodania: 19 04 2012 szczegóły wpisu
 • Meble apteczne

  Meble apteczne

  Na stronie przedsiębiorstwa Leandre są wszystkie niezbędne internaucie wiadomości, dotyczące oferowanych przez spółkę towarów. Są one opatrzone, duża ilością zdjęć fachowej jakości, co w znaczącym stopniu ułatwia sprecyzowane zaznajomienie się z artykułami proponowanymi przez ten zakład. Firma Leandre od ponad 13 lat profiluje się w wytwarzaniu wyposażenia wnętrz. Jednymi z najważniejszych elementów są: meble dla aptek oraz aranżacje kuchenne. Witryna jest niezmiernie klarowna i nie posiada niepotrzebnych informacji. Tak samo meble apteczne, jak i wszystkie z innych działów zamieszczone są w odseparowanych podstronach po otworzeniu strony głównej, gdzie podane zostały również telefony, adres i emaile firmowe.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu
 • Wyposażenie aptek

  Wyposażenie aptek

  Nowoczesne i solidne meble do aptek – KonceptFarm. Sprawdzony partner w zakresie wyposażenia do aptek oferuje Państwu całościową realizację apteki. Od projektu spełniającego wymagania branży farmaceutycznej, poprzez wykonanie mebli aptecznych aż po montaż. Praktyczne i eleganckie meble apteczne to świetny środek na podniesienie sprzedaży i satysfakcji klientów. Dzięki nowoczesnemu projektowi apteki osiągną Państwo przewagę konkurencyjną na rynku. Nasze meble apteczne to sprawdzona jakość i najwyższa staranność wykonania. Dzięki własnej linii produkcyjnej i montażowej możemy Państwu zapewnić szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Na meble apteczne udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Najnowsze trendy projektowe i pomysły urządzania przestrzeni. Nasze projekty aptek wynikają z dostosowanej do potrzeb klienta strategii marketingowej.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu

meble apteczne - nowa strona:

Adres: