meble eventowe

 • Namiot gwiazda wynajem - siedzenapalecie.pl

  Namiot gwiazda wynajem - siedzenapalecie.pl

  Firma SIEDZE NA PALECIE, której siedziba znajduje się w Grójcu, oferuje klientom sposobność wypożyczenia mebli z palet na różnego typu imprezy, eventy a także wiele innych. Posiadamy szesnastoletnie doświadczenie w branży, co umożliwia nam doradztwo kontrahentom w profesjonalnym wyborze produktów do konkretnych wymagań. Sprawia to, że mamy pewność zadowolenia praktycznie każdego klienta. Dodatkowo oferujemy wiele innych czynności związanych z organizowaniem różnego typu imprez. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 06 2017 szczegóły wpisu
 • Meble eventowe - Pine Square

  Meble eventowe - Pine Square

  Rynek eventów oraz rozmaitych imprez okolicznościowych w stolicy nieustannie się rozwija. Każdego dnia ma miejsce wiele wydarzeń, na potrzeby których potrzeba pozyskać atrakcyjną scenografię eventową. Przede wszystkim, organizatorom imprez zależy na tym, żeby goście mieli zapewnione wygodne miejsca do odpoczynku. Z pomocą przychodzi firma Pine Square - wypozyczalnia mebli eventowych w Warszawie. Wykwalifikowani fachowcy skonfigurują odpowiedni zestaw mebli, który doskonale trafi w indywidualne potrzeby organizatora. Zapewnią także bezpłatny montaż oraz odbiór eko mebli (kanapy, stoliki z palet, lady, sofy, siedziska, bary z europalet, itp.), po zakończeniu całego wydarzenia. Wynajem mebli eventowych pinesquare.pl - zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Wypożyczalnia mebli, barów i oświetlenia Colors of Design

  Wypożyczalnia mebli, barów i oświetlenia Colors of Design

  Klientom firmy Color of Designe oferujemy szeroki wybór mebli w tym krzeseł, stołów, oświetlenia i wielu innych elementów potrzebnych do organizacji przyjęcia. Skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom maksymalnie dużej ilości akcesoriów wysokiej jakości. Dzięki temu będą mogli Państwo zorganizować każde przyjęcie bez zamartwiania się o krzesła czy stoły. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły oferty.

  Data dodania: 28 11 2013 szczegóły wpisu
 • Wypożyczalnia krzeseł

  Wypożyczalnia krzeseł

  Żadna wielka impreza czy uroczystość nie obejdzie się bez odpowiedniego oraz profesjonalnego przygotowania. Z wyjątkiem naturalnie jedzenia i napojów, czy klimatycznej muzyki, ważniejsze, aczkolwiek częstokroć zaniedbywane, są takie elementy, jak stoły, krzesła, lub zadaszenie w przypadku spotkań na świeżym powietrzu. Dobra organizacja leży miedzy innymi w rozmieszczeniu mebli. W przypadku problemów, zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która oprócz udostępniania krzeseł i stołów, zajmuję się też aranżacją sal i przewozem oferowanego sprzętu, na terenie całego kraju.

  Data dodania: 24 05 2013 szczegóły wpisu
 • Wypożyczalnia mebli

  Wypożyczalnia mebli

  Profesjonalna wypożyczalnia mebli eventowych Rentabar to firma z dużym doświadczeniem i zapewniająca swoim klientom kompleksową obsługę. Właśnie tutaj można wygodnie i szybko zamówić designerskie meble na każdego rodzaju imprezę, zarówno we wnętrzach, jak i plenerową. Meble w ofercie Rentabar to między innymi bary, krzesła, stoliki, kanapy, w tym meble podświetlane. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy, która szczegółowo zaprezentowana jest na stronie.

  Data dodania: 22 05 2013 szczegóły wpisu
 • Wypożyczalnia mebli - 12stopni

  Wypożyczalnia mebli - 12stopni

  Prezentowana agencja zajmuje się wypożyczaniem eksluzywnych mebli eventowych oraz dekoracją wszelkiego rodzaju wielkich imprez komercyjnych. Posiadamy duże doświadczenie w doborze odpowiednich mebli. Dla każdej imprezy wykonujemy osobny projekt aranżacji wnętrz. Wypożyczalnia mebli znajduje się w Opolu co jednak nie przeszkadza w działalności w całej Polsce. Transportujemy meble nawet do tak odległych miast jak Szczecin, Gdańsk, czy Warszawa.

  Data dodania: 25 08 2012 szczegóły wpisu

meble eventowe - nowa strona:

Adres: