meble hotelowe

 • JOMAC Style - wyposażenie dla hoteli i gastronomii

  JOMAC Style - wyposażenie dla hoteli i gastronomii

  Sprzedajemy meble Erwin Müller, która jest zaufanym dostawcą typu B2B, specjalizującym się w wyposażeniu Hotelarstwa i Gastronomii. Grupa od lat wyznacza standardy w biznesie. Jakość i solidność to wartości nadrzędne, które zaszczepiliśmy również w Jomac.
  Dlatego zapewniane usługi są sprawdzonej jakości, sprowadzane tylko po stosownym ocenieniu ich trwałości. Dążymy do produktów, jakie przyczynią się do doskonaleniu hoteli naszych klientów. Usiłujemy oferować asortyment odpowiadające na wymagania, a wykonaniem nawiązujące do sprawdzonych trendów projektowania.
  W ofercie znajdziesz akcesoria dla hoteli i gastronomii. Zarówno meble czy fartuchy, oraz asortyment do wyposażenia pokoi hotelowych. Wdrażamy elementy przyspieszające sposób zakupu by trwały jak najmniej czasu. Intuicyjny system ma udostępniać dogodne ale też komfortowe zamówienia. Powinniśmy zaznaczyć, że bardzo ważne jest również nacisk na rygor zabezpieczeń. Odnosi się on o sposobie wykonania sprzedaży jak i wysyłki sprzedanych elementów.

  Data dodania: 12 08 2014 szczegóły wpisu
 • Luxury for hotels

  Luxury for hotels

  Wybierając hotel na wypoczynek, ten dłuższy i krótszy, większość osób zwraca uwagę na jego wystrój. Jeśli chcesz, aby to właśnie Twój hotel był oblegany przez gości zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie zaprezentowaliśmy wszystkie meble hotelowe z naszej oferty. Znajdziesz tutaj między innymi komfortowe sofy i zestawy wypoczynkowe, krzesła i fotele. W naszej ofercie znajdziesz meble, które doskonale sprawdzą się zarówno w apartamentach, jak i salach restauracyjnych czy konferencyjnych. Wszystkie meble są przedstawione i opisane na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 05 2014 szczegóły wpisu
 • Wyposażenie hotelowe - łóżka i materace

  Wyposażenie hotelowe - łóżka i materace

  Pierwszorzędne łóżka do hoteli to tylko fragment szerokiej propozycji handlowej Hilding. Wyposażenie statków to rożne postacie materaców. Luksusowe wyposażenie hotelowe cieszy się znacznym zainteresowaniem nabywców. Zajrzyj na stronę, jeśli cenisz materace bonellowe. Wielowarstwowe łóżko hotelowe jest niezwykle komfortowe. Jeżeli zrobisz tu zakupy, klienci hotelu będą bardzo usatysfakcjonowani z dobrze przespanej nocy. Kontynentalne łóżko hotelowe zaopatrzone jest w materac na specjalnej ramie z drewna. Na przyjemny sen składa się parę czynników. Zerknij na witrynę, aby się dowiedzieć jakie są atuty łóżek tego typu.

  Data dodania: 03 05 2013 szczegóły wpisu
 • Meble Arman

  Meble Arman

  Firma Meble Arman prowadzi działalność, jaką jest produkowanie różnych systemów zabudowy meblowej. Sprzedajemy meble o konstrukcji aluminiowej, lady recepcyjne, a także szafy. Bogata gama produktów, a także fachowe obsługiwanie wszystkich kupujących to nasze największe zalety. Umożliwiamy dowóz i zamontowanie kupionych mebli – chcemy ułatwić Państwu życie. Nasza firma usytuowana jest w Motyczu pod Lublinem.

  Data dodania: 20 01 2013 szczegóły wpisu
 • Inwest Meble Radomsko

  Inwest Meble Radomsko

  Inwest Meble Radomsko zajmuję się kompleksowym doradztwem w zakresie mebli o najwyższej jakości wykonania i nowoczesnym wzornictwie do hoteli, restauracji, biur, barów i mieszkań. Wykonujemy również nie typowe wyposażenie meblowe do restauracji i hotelu dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Nasze wybrane meble do hotelu, restauracji, kawiarni i pubu posiadają 5 letnią gwarancją na konstrukcję.

  Data dodania: 15 10 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

meble hotelowe - nowa strona:

Adres: