meble hotelowe

 • JOMAC Style - wyposażenie dla hoteli i gastronomii

  JOMAC Style - wyposażenie dla hoteli i gastronomii

  Sprzedajemy meble Erwin Müller, która jest zaufanym dostawcą typu B2B, specjalizującym się w wyposażeniu Hotelarstwa i Gastronomii. Grupa od lat wyznacza standardy w biznesie. Jakość i solidność to wartości nadrzędne, które zaszczepiliśmy również w Jomac.
  Dlatego zapewniane usługi są sprawdzonej jakości, sprowadzane tylko po stosownym ocenieniu ich trwałości. Dążymy do produktów, jakie przyczynią się do doskonaleniu hoteli naszych klientów. Usiłujemy oferować asortyment odpowiadające na wymagania, a wykonaniem nawiązujące do sprawdzonych trendów projektowania.
  W ofercie znajdziesz akcesoria dla hoteli i gastronomii. Zarówno meble czy fartuchy, oraz asortyment do wyposażenia pokoi hotelowych. Wdrażamy elementy przyspieszające sposób zakupu by trwały jak najmniej czasu. Intuicyjny system ma udostępniać dogodne ale też komfortowe zamówienia. Powinniśmy zaznaczyć, że bardzo ważne jest również nacisk na rygor zabezpieczeń. Odnosi się on o sposobie wykonania sprzedaży jak i wysyłki sprzedanych elementów.

  Data dodania: 12 08 2014 szczegóły wpisu
 • Luxury for hotels

  Luxury for hotels

  Wybierając hotel na wypoczynek, ten dłuższy i krótszy, większość osób zwraca uwagę na jego wystrój. Jeśli chcesz, aby to właśnie Twój hotel był oblegany przez gości zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie zaprezentowaliśmy wszystkie meble hotelowe z naszej oferty. Znajdziesz tutaj między innymi komfortowe sofy i zestawy wypoczynkowe, krzesła i fotele. W naszej ofercie znajdziesz meble, które doskonale sprawdzą się zarówno w apartamentach, jak i salach restauracyjnych czy konferencyjnych. Wszystkie meble są przedstawione i opisane na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 05 2014 szczegóły wpisu
 • Wyposażenie hotelowe - łóżka i materace

  Wyposażenie hotelowe - łóżka i materace

  Pierwszorzędne łóżka do hoteli to tylko fragment szerokiej propozycji handlowej Hilding. Wyposażenie statków to rożne postacie materaców. Luksusowe wyposażenie hotelowe cieszy się znacznym zainteresowaniem nabywców. Zajrzyj na stronę, jeśli cenisz materace bonellowe. Wielowarstwowe łóżko hotelowe jest niezwykle komfortowe. Jeżeli zrobisz tu zakupy, klienci hotelu będą bardzo usatysfakcjonowani z dobrze przespanej nocy. Kontynentalne łóżko hotelowe zaopatrzone jest w materac na specjalnej ramie z drewna. Na przyjemny sen składa się parę czynników. Zerknij na witrynę, aby się dowiedzieć jakie są atuty łóżek tego typu.

  Data dodania: 03 05 2013 szczegóły wpisu
 • Meble Arman

  Meble Arman

  Firma Meble Arman prowadzi działalność, jaką jest produkowanie różnych systemów zabudowy meblowej. Sprzedajemy meble o konstrukcji aluminiowej, lady recepcyjne, a także szafy. Bogata gama produktów, a także fachowe obsługiwanie wszystkich kupujących to nasze największe zalety. Umożliwiamy dowóz i zamontowanie kupionych mebli – chcemy ułatwić Państwu życie. Nasza firma usytuowana jest w Motyczu pod Lublinem.

  Data dodania: 20 01 2013 szczegóły wpisu
 • Inwest Meble Radomsko

  Inwest Meble Radomsko

  Inwest Meble Radomsko zajmuję się kompleksowym doradztwem w zakresie mebli o najwyższej jakości wykonania i nowoczesnym wzornictwie do hoteli, restauracji, biur, barów i mieszkań. Wykonujemy również nie typowe wyposażenie meblowe do restauracji i hotelu dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Nasze wybrane meble do hotelu, restauracji, kawiarni i pubu posiadają 5 letnią gwarancją na konstrukcję.

  Data dodania: 15 10 2012 szczegóły wpisu
 • Meble hotelowe

  Meble hotelowe

  Znakomita klasa oraz użyteczność to główne cechy mebli udostępnianych przez firmę Jantom. Swoje usługi ukierunkowuje do Klientów z Poznania, jak również Kontrahentów z całego kraju. Za pośrednictwem mebli Jantom, czy to pomieszczenia obiektów mieszkalnych, biurowe czy hotelowe, nabiorą szczególnego charakteru. Wsparciem w tym będzie również aranżacja obiektów, którą eksperci z Jantom proponują do każdego zamówienia na meble. Dzięki temu do obiektów mieszkalnych, biurowych bądź hotelowych będą wybrane wyjątkowo pasujące meble. Sortyment mebli oferowanych w Jantom jest niezwykle szeroki. Kontrahenci mają sposobność nabyć m.in. fotele do obiektów prywatnych, łóżka hotelowe, stoły do biur jak też specjalistyczne meble do instytucji takich jak na przykład szpitale. Jantom, uwzględniając różne wymagania Kontrahentów, w swoich propozycjach ma zarówno meble wyprodukowane wedle nowoczesnych rozwiązań, jak też meble powstałe na podstawie prostych oraz tańszych modułów. Z asortymentem mebli realizowanych przez Jantom, zaznajomić się można w firmie w Swarzędzu, jak również za pośrednictwem sklepu internetowego, przedstawiającego co poniektóre meble hotelowe jak również meble biurowe.

  Data dodania: 20 04 2012 szczegóły wpisu
 • Ruszel MEBLE - Meble hotelowe - Rzeszów

  Ruszel MEBLE - Meble hotelowe - Rzeszów

  Ruszel MEBLE. Projektujemy, produkujemy, oraz montujemy meble różnego rodzaju. Oferujemy m.in. zestawy meblowe, meble hotelowe, meble wypoczynkowe, meble tapicerowane, krzesła, stoły, kuchnie, meble ogrodowe, domy z bali. Firma dysponuje własnymi projektami oraz służy fachową doradą. W projektowaniu i produkowaniu firma specjalizuje się od 1991 roku. Zakład Firmy znajduje się w okolicach Rzeszowa.

  Data dodania: 13 04 2012 szczegóły wpisu

meble hotelowe - nowa strona:

Adres: