meble medyczne, laboratoryjne

 • Wnętrza medyczne - medical-interiors.com

  Wnętrza medyczne - medical-interiors.com

  Medical Interiors to najwyższej jakości architektura medyczna tworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Firma przygotowuje projekty gabinetów stomatologicznych, lekarskich, terapeutycznych, klinik medycyny estetycznej, gabinetów weterynaryjnych oraz innych wnętrz. Adaptuje wnętrza do potrzeb niepełnosprawnych. Dostarcza nowoczesne meble medyczne, w tym meble stomatologiczne. Zapraszamy do Medical Interiors!

  Data dodania: 09 01 2019 szczegóły wpisu
 • VIAME Technika laboratoryjna

  VIAME Technika laboratoryjna

  Jesteśmy firmą technologiczną o zasięgu międzynarodowym. Oferujemy zaawansowane rozwiązania w zakresie wyposażenia laboratoriów w dygestoria chemiczne i meble laboratoryjne. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę inwestycji oraz szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy!

  W naszej ofercie m.in.:
  - dygestorium chemiczne
  - dygestorium metalowe
  - dygestorium przeciwwybuchowe Ex
  - meble laboratoryjne
  - stoły wyspowe
  - stoły przyścienne
  - stoły wagowe pod aparaturę
  - stanowiska do mycia
  - akcesoria laboratoryjne

  Data dodania: 11 01 2014 szczegóły wpisu
 • Meble medyczne - Innow

  Meble medyczne - Innow

  Wysokiej jakości meble medyczne to poniekąd wizytówka dzisiejszych szpitali. Nowoczesne meble mają duży wpływ na jakość usług medycznych. Nie da się ukryć, że lekarze i pielęgniarki sprawniej wykonują swoje obowiązki, jeśli mają pod ręką funkcjonalne i przystosowane do ich potrzeb meble. Podobnie jest ze sprzętem medycznym. W naszej ofercie znajdziecie parawany, podłokietniki, ekrany anestezjologiczne czy choćby stoliki pod narzędzia chirurgiczne wykonane najczęściej ze stali nierdzewnej. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 11 2012 szczegóły wpisu
 • Dygestoria

  Dygestoria

  Przedsiębiorstwo Prolab kwalifikuje się do głównych dostawców mebli laboratoryjnych w Polsce. Zajmujemy się produkowaniem różnych mebli na zamówienie, a także sprzedażą takich maszyn jak dygestoria. Funkcjonowanie Nasze nie zawęża się tylko do regionu kujawsko-pomorskiego, warto zapoznać się z firmową stroną www by dowiedzieć się więcej na temat Naszej działalności. Zachęcam do kontaktu wszystkich Klientów.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Szafki laboratoryjne

  Szafki laboratoryjne

  Z reguły myśląc o laboratorium mamy przed oczami jasne, najczęściej białe wnętrze wypełnione po brzegi najróżniejszymi urządzeni i sprzętami. W laboratorium odnajdziemy na pewno szybkie komputery, blaty laboratoryjne, szafki laboratoryjne, różnego rodzaju probówki, pipety, często także mikroskopy, chłodziarki. W pomieszczeniach tych znajdują się także umywalki. Wszystkie te sprzęty są niezbędne do pracy w laboratorium. Nie ma w nim w zasadzie przedmiotów zbędnych czy niepotrzebnych. Każdy element pełni określoną rolę. Dlatego też warto jest wyposażyć swoje wymarzone laboratorium w sprzęt, który będzie się charakteryzował przede wszystkim nowoczesnością, ale i też profesjonalizmem.

  Data dodania: 24 06 2012 szczegóły wpisu

meble medyczne, laboratoryjne - nowa strona:

Adres: