meble orientalne

 • MEBLE ŚWIATA indyjskie meble

  MEBLE ŚWIATA indyjskie meble

  Prezentujemy Państwu firmę Meble Świata, która istnieje od 1989 roku. Od tego czasu zajmuje się sprowadzaniem ekskluzywnych mebli z najdalszych zakątków świata. Sprowadzamy meble między innymi z Indii, Malezji oraz innych krajów azjatyckich. Polecamy egzotyczne modele w nietuzinkowym wzornictwie kolonialnym oraz nowoczesnym, ale nie tylko. Znajdziecie u nas Państwo między innymi ławki, łóżka, półki, szafy, lustra i inne dekoracje do urządzenia wnętrz. Prócz tego zakupią u nas Państwo między innymi kufry, konsole i parawany. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość i atrakcyjne ceny naszych produktów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy na stronę www po więcej informacji.

  Data dodania: 22 10 2015 szczegóły wpisu
 • Meble z drewna mango

  Meble z drewna mango

  Sharda Home sprowadza meble z najdalszych zakątków świata, ale naszym oczkiem w głowie są meble orientalne. Firma Sharda Home nie jest zakładem produkującym meble, nie uświadczysz w sklepie tworzonych na dużą skalę dodatków rodem ze Skandynawii, sklep shardahome.pl posiada wyselekcjonowane z ogromną dbałością meble i inne elementy wystroju wnętrz, zebrane podczas podroży po różnych krajach. Wszak oprócz aranżacji wnętrz naszym hobby są dalekie wyjazdy. Z dalekich i bliższych wypraw przywozimy oprócz emocjonujących wrażeń mnóstwo wspaniałych mebli, które urozmaicą Twoje mieszkanie. Należą do nich unikalne ozdoby czy meble, w stylu orientalnym. Szanujemy historię i przeszłość, ale skupiamy się na teraźniejszości i kreowaniu jutra, dlatego chcemy udoskonalać nasze usługi. Pragniemy doskonalić się, aby spełniać wymagania naszych klientów.. Nasz sklep w swoim portfolio wiele elementów wystroju wnętrz spajających funkcje nowoczesności i urok dawnego świata wśród których znajdują się np: lampy gabinetowe, narzuty, lampiony, stoliki. Nasze wyjątkowe meble i dekoracje możesz zakupić via internet zaglądając na http://shardahome.pl, mamy także dwa punkty sprzedaży stacjonarnej: a są to sklepy na terenie Wrocławia w Galerii Wnętrz DOMAR oraz w Lubinie w Gelerii Wnętrz Indomo.

  Data dodania: 30 05 2012 szczegóły wpisu
 • Modne meble orientalne - PH Orient

  Modne meble orientalne - PH Orient

  PH ORIENT poleca Państwu meble kolonialne oraz indyjskie, które dzięki swym osobliwym kształtom ukazują ciekawy rezultat. Meble orientalne i kolonialne imponujące wrażenie dają wraz z dobrze wyselekcjonowanymi wyrobami rękodzieła z Indii. Oferowane przez naszą firmę meble wykonane zostały z egzotycznych drzew na przykład Teak mango i Palisander. Producentami mebli są najlepsi rzemieślnicy z Indii, którzy najlepiej umieją pokazać w meblach atmosferę i nastrój.

  Data dodania: 12 04 2012 szczegóły wpisu

meble orientalne - nowa strona:

Adres: