meble renowacja

 • Konserwacja starych mebli

  Konserwacja starych mebli

  Jaworski Antyki to nic innego jak bogata oferta na meble antyczne, zabytkowe. To doskonała konserwacja antyków, to przygotowanie opcji na najlepszej jakości meble antyczne renowacja. Dlatego jeżeli koniecznie interesują was antyki zabytkowe, jeżeli chcecie mieć pewność, że konserwacja, ich renowacja zostanie przygotowana jak należy to zapraszamy serdecznie do współpracy, polecamy wam wybieranie tylko i wyłącznie Artstyl Warszawa

  Data dodania: 24 02 2017 szczegóły wpisu
 • Rekoforma - meble z odzysku

  Rekoforma - meble z odzysku

  Nasza firma zajmuje się tworzeniem wyjątkowych mebli z odzysku, znanych także jako meble z recyklingu. Wykonujemy wszystkie meble domowe, od krzeseł po stoły, szafy i komody w designerskich stylach loftowym i industrialnym. Z chęcią wykonamy każde nawet najbardziej zaawansowane zlecenie. Na naszej stronie można zobaczyć i zamówić wykonane przez nas meble z odzysku oraz proces ich powstawania. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 03 2015 szczegóły wpisu
 • Apetyczne Formy - renowacja mebli z lat 50, 60, i 70 ubiegłego wieku

  Apetyczne Formy - renowacja mebli z lat 50, 60, i 70 ubiegłego wieku

  Posiadasz meble z lat 50. 60. lub 70. - fotele, krzesła, lampy czy stoliki, którym chcesz dać nowe, piękne, drugie życie? Jeżeli tak wejdź na moją stronę i skontaktuj się ze mną. Apetyczne Formy - staranna renowacja mebli. W ramach swoich usług zapraszam Cię również do odwiedzenia sklepu internetowego (www.apetyczneformy.pl) gdzie możesz znaleźć starannie odnowione, przy użyciu ekologicznych materiałów meble z lat 50. 60. i 70. dostępne od ręki i bez rejestracji. Designerskie fotele, krzesła i stoliki obite nowoczesnymi tkaninami. Teraz wybrane przedmioty możesz zamówić z darmową, bezpieczną dostawą do domu. Zapraszam. Unikaty czekają.

  Data dodania: 04 02 2014 szczegóły wpisu
 • Renowacja mebli RC renowacja starych mebli

  Renowacja mebli RC renowacja starych mebli

  W szeregu przypadków się zdarza, że stare meble, które posiadamy w naszym domu nie do końca spełniają swoją rolę ze względu na nadwyrężenia zewnętrzne oraz konstrukcyjne, które wystąpiły przez lata używania. Jeśli ów mebel ma dla nas prócz tego wartość sentymentalną, należy o niego zadbać w należyty sposób. Renowacja Mebli Ryszard Gacparski to jednostka funkcjonująca na obwodzie Warszawy z przeszło trzydziestoletnim doświadczeniem. Każdy stary mebel tudzież antyk ma duszę, w następstwie tego powinno się w stosowny sposób się nim zająć. Wykonujemy wszelakie renowacje mebli do tego naprawiamy stare, wysłużone już krzesła, stoły, komody, by przywrócić im wskazany stan. stosowne zabezpieczenie reperowanych mebli pozwoli na użytkowanie ich przez długie lata.

  Data dodania: 06 12 2013 szczegóły wpisu
 • Pracownia ochrony i konserwacji zabytków

  Pracownia ochrony i konserwacji zabytków

  Działalność pracowni obejmuje praktyczną konserwację zabytków, teoretyczne przygotowanie procesu konserwacji oraz działania z zakresu ochrony i promocji dziedzictwa kulturowego.
  OFERTA:
  Zakres oferowanych usług:
  Konserwacja zabytków
  konserwacja drewna – zabytkowej stolarki (witryn, drzwi, okien balustrad itp.)
  renowacja i konserwacja mebli i antyków
  konserwacja rzeźby i malarstwa sztalugowego
  konserwacja rzemiosła artystycznego i in.
  Reklama historyzująca
  projektowanie i wykonawstwo reklam stylizowanych na historyczne, wykonanych w tradycyjnych technikach i materiałach, np. ręcznie malowane szyldy na drewnie, szyldy wykonane w technice snycerskiej, reklama na materiałach nietypowych (drewno, skorodowana blacha,
  Studium dokumentacji, ochrony i promocji zabytków
  aranżacje konserwatorskie - projektowanie (projekty aranżacji w stylu epoki, projekty koncepcyjne adaptacji obiektów historycznych do współczesnych funkcji), dokumentacje i programy konserwatorskie, studia i analizy stylistyczno-historyczne, cyfrowe dokumentacje zabytków, realizacja filmów promocyjno-oświatowych dot. ochrony zabytków
  www.interakt-pracownia.pl

  Data dodania: 31 10 2013 szczegóły wpisu
 • Renowacja mebli

  Renowacja mebli

  Dla wielu nieużyteczny rupieć, zupełnie niepasujący do nowoczesnego świata i nowoczesnych wnętrz. Dla innych przedmiot z duszą i własną historią, która ulokowana w domu lub mieszkaniu daje unikatowy urok i daje poczucie komfortu. Antyki, czyli stare meble to temat sporny. Oczywiście antyki zniszczone, odrapane, nie nadadzą wnętrzu niczego poza wyglądem składu starzyzny. Mimo to meble utrzymane w porządku, zrekonstruowane i utrzymane w porządku zezwolą poczuć ducha gawędy i uczynić przeciętne wnętrze czymś niezwykłym na miarę pomieszczeń. O meble te należy dbać i pielęgnować, ale nie jest to wiele trudniejsze, niż pielęgnowanie mebli nowoczesnych. Meble antyczne znalezione gdzieś na giełdach staroci lub w starym domu babci czy dziadka odzyskają lata świetności po przekazaniu profesjonalnemu, a następnie tylko nadające się środki i możemy cieszyć oko meblami przejętymi w spadku po przodkach. Dla nie każdego takie mebelki to oznaka wysokiego prestiżu i stawiają je nie tylko w mieszkaniu, ale też w biurze poselskim.

  Data dodania: 04 02 2013 szczegóły wpisu
 • Renowacja mebli - rękodzieło

  Renowacja mebli - rękodzieło

  Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy usługi z zakresu renowacji mebli antycznych, renowacji fortepianów i pianin. Nasze usługi są wykonywane dokładnie i precyzyjnie. Antyki to nasza pasja. Rękodzieło to coś co przetrwa wieki, dlatego dodatkowo na naszej stronie można zakupić ręcznie wykonane kufry ze skóry, artykuły biurowe, ekskluzywne skórzane pudełka na alkohol oraz obrazy ze skóry. Posiadamy również wyroby sygnowane srebrem, szkło zdobione bursztynem, srebrem i cyną, a także gadżety reklamowe oraz puchary. Na naszych wyrobach możliwe umieszczenie logo firmy, napisu czy zdjęcia. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie jest wiele ciekawych wyrobów dla najbardziej wymagających.

  Data dodania: 24 05 2012 szczegóły wpisu
 • Renowacja i sprzedaż antyków

  Renowacja i sprzedaż antyków

  Jestem Eva Bailly, zajmuję się patynowaniem mebli. Ozdabiam podniszczone meble, przywracając ich dawny blask. Odnawiam antyki i meble stylizowane. W trakcie pracy wykorzystuję najlepsze techniki patynowania i odnawiania, przez które twoje stylizowane meble całkowicie odmienione odmienią twój dom. Oferuję meble patynowane, meble stylizowane na sprzedaż, a także mogę zająć się patynowaniem mebli klientów.

  Data dodania: 08 05 2012 szczegóły wpisu
 • Szczecin - renowacja mebli i antyków Krzysztof Miskiewicz

  Szczecin - renowacja mebli i antyków Krzysztof Miskiewicz

  Zapraszam do korzystania z moich usług w zakresie renowacji zabytkowych mebli, starych zegarów, pianin i fortepianów. Zajmuję się również renowacją zabytkowych wnętrz w zakresie odnawiania i konserwacji zabytkowej stolarki budowlanej, boazerii, schodów itp. Organizuję transport mebli do i od klienta. W przypadku dużych gabarytów korzystam z wyspecjalizowanej firmy przewozowej. DO konserwacji mebli używam wysokiej jakości materiałów które w połączeniu z technologią zgodną z pierwotnie stosowaną przy produkcji mebli gwarantuje uzyskanie idealnego wyglądu mebli po renowacji.

  Data dodania: 13 04 2012 szczegóły wpisu
 • Renowacja mebli

  Renowacja mebli

  Nierzadko debatujemy na temat: czy można wykonać odnowę naszych wspaniałych mebli, które odziedziczyliśmy po babci lub dziadka? Odpowiedź jest bardzo łatwa – pewnie! To możliwe. Wystarczy tylko pójść do siedziby firmy An-mar, które od lat trudzi się odnową, ale również naprawą antycznych sprzętów. Ewentualnie firma An – mar może odkupić od Ciebie konkretne meble – zwłaszcza kiedy, Wasze przestrzenie urządzone są w stylu nowoczesnym. An – mar świadczy również pełne usługi w zakresie prac stolarskich – chętnie zajmiemy się Waszymi meblami!

  Data dodania: 13 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

meble renowacja - nowa strona:

Adres: