meble systemowe

 • euro-stal.com.pl

  euro-stal.com.pl

  Firma EURO-STAL w Gorlicach oferuje modułowe meble systemowe oraz szereg usług w produkcji elementów i podzespołów maszyn. Specjalizujemy się przeważnie w obróbce stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykonujemy dodatkowo elementy ze stali jakościowych, metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Nasze usługi obejmują m.in. toczenie, frezowanie, frezowanie kół zębatych z zębami prostymi i skośnymi, cynkowanie oraz obróbkę cieplną i cieplno-chemiczną. Prowadzimy 100% kontrolę wykonywanych detali. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • Elfa

  Elfa

  Garderoba powinna być pomieszczeniem, w którym panuje porządek i przejrzystość, i gdzie każda rzecz ma swoje miejsce. Z racji tego, że jest to zwykle nieduża przestrzeń, w której chcemy zmieścić jak największą ilość ubrań, ważne jest, żeby tę przestrzeń optymalnie zagospodarować. Temu służy właśnie system Elfa. Pozwoli Ci on na wyposażenie garderoby dokładnie tak, jak sobie zażyczysz. Elementy Elfa są bardzo proste w montażu.

  Data dodania: 15 10 2014 szczegóły wpisu
 • Meble w systemie

  Meble w systemie

  Jesteśmy autoryzowanym dealerem Komandor Warszawa. Oferujemy wysokiej klasy meble na dowolny wymiar do sypialni, kuchni, łazienki, pokoju dziecinnego, również unikalny system meblowy oparty na zabudowie kolumnowej. Praktyczne rozwiązanie do wyposażenia garderoby, sklepów, biur innych tego typu pomieszczeń. Wykonujemy zabudowy wnęk na wymiar. Oferujemy Państwu bezpłatny pomiar i projekt, który można zrealizować nie wychodząc z domu. My z przyjemnością przyjedziemy do Państwa i doradzimy odpowiednie rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z rabatu "Wnętrza ze Smakiem".

  Data dodania: 26 07 2012 szczegóły wpisu

meble systemowe - nowa strona:

Adres: