meble szkolne

 • REFAS Producent oparć do krzeseł

  REFAS Producent oparć do krzeseł

  Refas to przedsiębiorstwo, które zajmuje się wyrobem mebli – głównie dla placówek oświatowych. Nasz park maszynowy to urządzenia gwarantujące doskonałą jakość wyrobów. Pierwsze nasze meble powstawały już przeszło dwadzieścia lat temu. Nasze meble są wytrzymałe i wykonane z najwyższej klasy materiałów. Skupiamy się na detalach, a wszystko to w ramach narzuconych norm UE i polskich regulacji. Oferujemy szeroki wybór krzeseł, stołów, stolików i ławek szkolnych. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz współpracy z nami. Tam także więcej informacji oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 17 11 2015 szczegóły wpisu
 • Tamer Sp. z o.o. meble edukacyjne

  Tamer Sp. z o.o. meble edukacyjne

  Całkowite robienie mebli biurowych, przedszkolnych i szkolnych oraz sklepowych to bazowe elementy aktywności firmy TAMER Sp. z o.o.. Nasi znacznie wykwalifikowani eksperci specjalizują się głównie w produkcji najwyższej jakości sprzętów dla szkoły lub przedszkola. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy naszym Konsumentom niestandardowe meble edukacyjne zaadaptowane dokładnie do osobistych oczekiwań oraz warunków. Sporządzimy projekt ściśle z Państwa wskazówkami czy przeprowadzimy w pełni Państwa wizją. Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały zgodne z regułami bezpieczeństwa. Inspirujemy do odwiedzenia strony www firmy TAMER.

  Data dodania: 19 11 2013 szczegóły wpisu
 • Selmeb.pl - kompleksowe wyposażenie szkół

  Selmeb.pl - kompleksowe wyposażenie szkół

  Najlepsze meble szkolne, krzesła i ławki dla uczniów - dla szkoły, przedszkola, do akademika czy internatu. Każdy klient - nawet najbardziej wymagający znajdzie tu odpowiednie wyposażenie. Dobieramy meble do każdego rodzaju pracowni przedmiotowych, sal sportowych, świetlic, poczekalni, jadalni, biur oraz gabinetów. U nas znajdziesz to czego szukasz. Kupuj certyfikowane meble w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

  Data dodania: 21 11 2012 szczegóły wpisu
 • Meble Szkolne - Bracia Brauner

  Meble Szkolne - Bracia Brauner

  Firma PPHU Bracia Brauner to producent wysokiej jakości mebli szkolnych i przedszkolnych. Specjalnością firmy jest produkcja regulowanych ławek i krzeseł szkolnych w szerokiej gamie kolorów palety RAL w wersji jedno lub dwuosobowej. Cała konstrukcja jest metalowa. Wykorzystywane do produkcji wysokiej jakości materiały oraz dbałość o bezpieczeństwo sprawiają, że wyroby spełniają najwyższe normy. Produkcja przeznaczona jest na rynek polski jak i europejski. Szybki termin realizacji i konkurencyjne ceny to gwarancja zadowolenia.

  Data dodania: 01 10 2012 szczegóły wpisu
 • Szafki szkolne

  Szafki szkolne

  Bez liku spółek konstytuuje szafki metalowe, które zdołamy wyeksploatować w lokalnych mieszkaniach jednakowoż plus firmach. W trakcie selekcjonowania mebli wypada w pierwszej kolejności ponieść u dołu baczność do licha i trochę składników, natomiast najlepszym który wypada przeszukać owo gdzie lokalne szafki będą się znajdować. Inne będziemy chcieli do lokalnych izb a różnych aż do pomieszczeń biurowych a co chwila drugich do budowli przydatności powszechnej. Gdyby będziemy wypatrywać adekwatnej szafki ubraniowe do krajowych sekretariatów lub szatni biznesowych to musimy pamiętać o bezpieczeństwie rzeczy w nich się odnajdujących. W związku z tym tego typu przedmiot powinien zarządzać perspektywa tarasowania na objaśnienia szyfrowy czy też stereotypową linią kłódkę. Mało tego przyzwoicie kiedy będzie dysponować plus przyjacielski na rzecz oczu wygląd. Jeślibyśmy wyszukiwali szafki metalowe jakie chcemy ulokować w naszych schronieniach to winnyśmy się przede każdym przyglądać się na ich design do tego stan uskutecznienia. Nadto muszą się poprawnie organizować w skończonym umieszczeniu.

  Data dodania: 12 08 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

meble szkolne - nowa strona:

Adres: