Adexim przeprowadzki biur

Adexim przeprowadzki biur

Ocena: 2.6/10 (16 głosów)W ramach oferty naszej firmy zapewniamy realizację usług przeprowadzek, transportu oraz magazynowania. Realizujemy usługi magazynowania mienia, niszczenia dokumentacji i utylizacji mebli. Zapewniamy przeprowadzki oraz transport specjalny na terenie kraju oraz całej Europy. Posiadamy zabudowy chłodnicze na naczepach, które spełniają ściśle określone przepisami wymagania dotyczące transportu tego typu towarów. Zapraszamy do współpracy!Podobne strony
 • Transport Przeprowadzki Polska - Włochy - Polska

  Kompleksowe przeprowadzki z Polski do Włoch, z Włoch do Polski oraz pomiędzy Włochami a innymi państwami europejskimi. Rzym, Mediolan, Neapol, Bari, Palermo, Bolonia, Genewa, Wenecja, Turyn, Florencja oraz wszelkie mniejsze miejscowości są objęte naszą działalnością. Zapewniamy pakowanie oraz zabezpieczenie mienia przez naszych pracowników. Dostarczenie kartonów oraz wszelkich materiałów do pakowania. Demontaż oraz ponowny montaż mebli i sprzętów tego wymagających. Załadunek, rozładunek oraz rozstawienie mienia w wyznaczonych miejscach. Transport bezpośrednio z jednego miejsca przemieszczenia do drugiego w ciągu 24h. Pełne ubezpieczenie ładunku oraz stała kontrola podczas przewozu. Możliwość przewozu wraz z przeprowadzką jednej osoby gratis! Dysponujemy autami o różnej kubaturze, dostosowując odpowiednie do Państwa potrzeb. Jesteśmy dyspozycyjni o każdej porze 6 dni w tygodniu, nasi kierowcy są do Państwa usług.

 • Taksówka bagażowa Łódź

  Usługi dla firm i urzędów oraz przewóz materiałów z poświadczeniem zgodności odbiorcy do kooperacji zaczyna się spór przejścia w koordynowanym upływie.Przygotowywanie nieruchomości do załadunku . Przed włożeniem do automobili każdych materyj opakowany i oznaczony. Mebelki urzędowe rozmontowany w zamiarze zaoszczędzenia obszaru, które będą pochłaniać w systemie. Afer prywatne przeprowadzki robotników ładowane w różne opakowania i podpisać. Archiwa i protokoły rachunkowe są posortowane według daty i katedrze, i zapewnić poprawne etykietce. Peceta i ustrojstw oficjalnych schowane są w styropianowe opakowania.

 • Fortis przeprowadzki

  Firma Fortis przeprowadzki to specjalistyczna firma świadcząca usługi przeprowadzkowe na terenie województwa Łódzkiego.
  Przedsiębiorstwo od momentu powstania przykładało szczególną uwagę do świadczenia usług przeprowadzkowych na najwyższym poziomie oraz ciągłego doskonalenia standardów obsługi klienta.
  Firma Fortis przeprowadzki realizuje swoje usługi w oparciu o wyznaczone wymogi jakościowe dotyczą one zarówno obsługi klienta jak i realizacji przeprowadzki przez ekipę Fortis.
  W zakresie obsługi klienta wyznaczone są następujące standardy:
  - poinformowanie klienta o całkowitych kosztach realizacji przeprowadzki przez firmę Fortis przeprowadzki,
  - poinformowanie klienta o zakresie realizacji przeprowadzki, to znaczy co klient zrobi we własnym zakresie a co pozostawi do zrobienia pracownikom firmy Fortis przeprowadzki,
  - wcześniejsze poinformowanie klienta o możliwych zmianach w realizacji usługi np. opóźnieniach
  W zakresie wykonywania przeprowadzki przez ekipę Fortis wyznaczone są następujące standardy:
  - wszystkie meble podczas przeprowadzki muszą zostać starannie zabezpieczone folią ochronna stretch, folią bom-belkową oraz tekturą falistą,
  - meble muszą być noszone przez pracowników w odpowiedni sposób w myśl zasady, że dla każdej pracy fizycznej istnieje najlepszy sposób jej wykonywania,
  - wszystkie meble przewożone przez firmę Fortis przeprowadzki muszą zostać dodatkowo zabezpieczone przekładkami przeprowadzkowymi oraz umocowane do burty kontenera przeprowadzkowego, tak aby dojechały do miejsca rozładunkowego w nienaruszonym stanie,
  - podczas przeprowadzki pracownicy firmy Fortis przeprowadzki pozostają do dyspozycji klienta również w zakresie wyboru wariantów przeprowadzkowych np. wyboru rodzaju zabezpieczeń, mają doradzać klientowi w sposób dla niego korzystny, dzięki czemu klient nie będzie czuł się oszukany przez firmę Fortis przeprowadzki.
  Firma Fortis przeprowadzki Łódź posiada profesjonalną stronę internetową, zawierająca następujące informacje:
  - o firmie Fortis przeprowadzki
  - oferta Fortis przeprowadzki
  - cennik Fortis przeprowadzki
  - kontakt Fortis przeprowadzki
  - poradnik Fortis przeprowadzki
  - transport pianin Fortis przeprowadzki
  W zakładce przperowadzki Łódź cennik znajdują się podstawowe informacje dotyczące cen usług świadczonych przez Fortis przeprowadzki. Ceny rozpoczynają się od 80 zł za godzinę pracy ekipy przeprowadzkowej.
  W zakładce przeprowadzki Łódź oferta znajduje się pełna oferta przedsiębiorstwa dotyczy ona między innymi:
  -przeprowadzek lokalnych
  -przeprowadzek krajowych i międzynarodowych
  -transportu i wnoszenia pianin
  -transportu sprzętu AGD
  -likwidacji mieszkań
  -zabezpieczeń przewożonych mebli
  -montażu i demontażu mebli
  -magazynowania mienia
  -przeprowadzek firm
  -transportu ciężkich urządzeń

 • Najtansze przeprowadzki - szybki przewóz mebli w Krakowie

  Jeśli postanowiłeś zmienić mieszkanie lub Twoja firma zmienia adres działalności, jesteś zmuszony natychmiast przewieźć meble i inne wyposażenie, nasi pracownicy zrobią to szybko i za niewielkie pieniądze. Firma NajtanszePrzeprowadzki. pl ma w swojej ofercie usługi transportowe, przewóz osób i taxi bagażowe w Krakowie, na terenie naszego kraju oraz poza nim. Twoje zlecenie zostanie zrealizowane w ciągu doby, więc nie musisz się martwić nagłą przeprowadzką. Zatrudniamy tylko takich ludzi, którzy nie tylko sprawnie i w terminie przewiozą Twoje rzeczy, ale także zadbają o Twój dobytek i czuwają nad bezpieczeństwem przewożonych przedmiotów.

 • Przeprowadzki Poznań

  Na pewno nie raz musieli wyprowadzić się Państwo i dostrzegliście, jak ryzykowny może być ów proces. Zadrapane drzwi, umazane framugi, zagubione kosztowne rzeczy, uszkodzone. Można by tych zagrożeń wymieniać o wiele więcej. By oszczędzić Państwa nerwy i uniknąć wypisanych wyżej problemów, stworzyliśmy prężnie działającą firmę przeprowadzkową w Poznaniu CentrumPrzeprowadzek.pl. Partnerstwo to powstała z myślą o Państwa wygodzie, oszczędności pieniędzy i bezpieczeństwie.W ofercie można znaleźć całościową obsługę transportu i przeprowadzek w okolicach Poznania oraz na jego terenie. Na skutek naszego zaangażowania będą Państwo usatysfakcjonowani z procesu przeprowadzki. Poznań oraz okolice to obszar naszego działania, dlatego właśnie w Poznaniu mieści się firma. Na naszej stronie internetowej CentrumPrzeprowadzek.plodnajdziecie Państwo informator ułatwiający zorganizowanie procesu przeprowadzki oraz mogą Państwo zamówić wycenę usługi przeprowadzki czy też transportu. Nasz adres to: Ogrodowa 17, 61-001 Poznań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • Przeprowadzki Gdynia

  Witryna poświęcona przedsiębiorstwu wykonującemu usługi w ramach przeprowadzek i transportu mebli na terenie Gdyni. Na witrynie da się znaleźć dane dotyczące oferty, cen, a także referencji. Transport mebli jest potrzebny nie tylko podczas przeprowadzek, ale także przy zakupie sporych mebli, bądź transportu ich na spore dystanse. Można odszukać na stronie dane odnośnie sugestii jak przewozić wyposażenie mieszkań a także jak je popakować. Dokładne dane dotyczące oferty można otrzymać po personalnym uzgodnieniu oczekiwań klienta.

 • A-2 LOGISTIC Wrocław transport przeprowadzki Wrocław

  Przeprowadzki.Wroc.pl Sp. z o.o. to aktywnie rozwijające się przedsiębiorstwo działające na rynku od 18 lat. Posiadamy swoją siedzibę we Wrocławiu. Podejmiemy się realizacji nawet w najwyższym stopniu skomplikowanych relokacji mienia osób prywatnych i firm czy instytucji. Ponadto specjalizujemy się w transporcie specjalistycznym, magazynowaniu mienia oraz niszczeniu dokumentów. Do wszelakich potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Zapewniamy szybką oraz skuteczną realizację zleceń w przydzielonym przez Państwa czasie. Wszelkie podjęte przez firmę działania są objęte wszechstronnym okresem gwarancyjnym od czasu oddania mienia w nasze ręce. Całkowita propozycja jest opublikowana na stronie internetowej.

 • firma-przeprowadzkowa-warszawa.pl

  Firma przeprowadzkowa Warszawa? Tak, to właśnie my. Zajmujemy się tym już od dłuższego czasu.Cechujemy się głównie elastycznością, dlatego nader często to właśnie my jesteśmy w stanie dopasować się do klienta, o której godzinie zaczynamy przeprowadzkę. Trudnimy się tym już od długiego czasu, a co za tym idzie jesteśmy w tym nader sprawni oraz doświadczeni. To świadczy głównie o łatwości z jaką przeprowadzamy prawie każdą przeprowadzkę.