Auto alarmy

Auto alarmy

Ocena: 2.9/10 (40 głosów)Immobiliser to jedno z najbardziej optymalnych elektronicznych zabezpieczeń przed kradzieżą samochodu. Należy ochronić swoje auto alarmem, żeby ustrzec się przed jego utratą. Na naszej stronie internetowej będziesz mógł znaleźć firmy zajmujące się zakładaniem alarmów samochodowych. Sam wybierasz odpowiednią według potrzeb firmę, która wykona dla Ciebie to zlecenie, dzięki czemu będziesz miał właściwie zabezpieczone auto.Podobne strony
 • Autoalarmy Tymex

  Można zaoszczędzić na częściach ale z rozsądkiem, większość części i akcesoriów takich np. jak alarmy wymaga homologacji, natomiast dziki import tego co najtańsze ale nie spełniających podstawowych norm bezpieczeństwa zalewa Polskę różnymi kanałami z Chin.
  Nie wolno ich stosować ponieważ są niebezpieczne dla samochodu i pasażerów. Znamy przypadki zapalenia się aut bo użyte do wykonania tych wyrobów materiały są łatwopalne i nie wytrzymują temperatur w których pracują. Znamy przypadki rozpadających się na kawałki klocków hamulcowych co spowodowało tragiczne w skutkach wypadki.
  Cena jest ważna ale życie jest bezcenne.
  Firma Tymex od początku powstania w 1992 roku wyspecjalizowała się we wdrażaniu skutecznych rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń domowych i samochodowych. W ofercie, prócz uznanych już na rynku autoalarmów z serii TX, Tytan, Proxima czy Pyronix można znaleźć akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu zabezpieczeń samochodowych oraz szeroką gamę urządzeń podnoszących komfort użytkowania pojazdów mechanicznych. Oferowane przez nas wyroby łączą w sobie dopracowanie techniczne i najwyższą jakość . Potwierdzeniem ich standardu jest zaufanie, jakim obdarzyło je tysiące zadowolonych użytkowników zarówno w kraju jak i za granicą. Podstawowymi obszarami działania firmy są: autoalarmy, immobilisery i blokady elektroniczne, czujniki parkowania i cofania, centralne zamki na pilota, alarmy do obiektów, sygnalizatory akustyczno optyczne i wiele innych wyrobów związanych z zabezpieczeniami. Zabezpieczenia te posiadają homologację i są honorowane przez firmy ubezpieczeniowe. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną dla instalatorów i odbiorców indywidualnych.
  czujnikicofania.e-biznes.org

 • Autoalarmy Kraków

  Firma zajmuje się profesjonalnym zabezpieczeniem samochodów oraz motocykli i skuterów.
  Montaż, serwis, naprawa; autoalarmy, centralne zamki, blokady skrzyni biegów, immobilisery, sterowniki zamków centralnych, czujniki cofania-parkowania, kamery cofania blokady odjazdu, systemy antyporwaniowe, alarmy do motocykli i skuterów, gps ochrona-monitoring.
  Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny alarmów Fox, Seo, Tytan.
  Autoryzacje firm: Autosystemy Fox, Seo, Optoscan, Niedźwiedź Lock.
  Wszystkie urządzenia montowane przez naszą firmę posiadają atesty i certyfikaty wymagane przy zawieraniu ubezpieczenia AutoCasco
  DOBIERAMY ZABEZPIECZENIA. DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA.

 • GpsGuardian.pl - monitoring gps, alarmy

  Jesteśmy dostawcami i operatorami GpsGuardian.pl - platformy do monitoringu gps. Dzięki naszemu rozwiązaniu zawsze będziesz wiedział, gdzie jest Twój pojazd, jaką trasę przebył i z jaką prędkością teraz jedzie. Możesz też monitorować np. poziom paliwa.

  Rozbudowany system alarmów i powiadomień (np. SMS, email) gwarantuje bezpieczeństwo Twojego pojazdu. Gdy będzie działo się z nim coś niepokojącego, od razu będziesz o tym wiedział.

 • F.H.U. BEMEX WOJCIECH KURZYDEM cb radio Gliwice

  F.H.U. Bemex w Gliwicach już od przeszło 20 lat oferuje profesjonalne usługi w zakresie zabezpieczeń samochodowych oraz obiektowych. Nasza oferta obejmuje zabezpieczenia różnego rodzaju pojazdów: osobowych, ciężarowych i motocykli. Dbamy o to, by asortyment dostępnych produktów oraz usług był możliwie kompleksowy, ponieważ dzięki temu mogą Państwo otrzymać od nas wszystko, czego potrzebują. Aktywność firmy Bemex to również zabezpieczenia mieszkań, budynków mieszkalnych, hal, magazynów itp. Zajmujemy się projektowaniem i instalacją systemów monitoringu, które można kontrolować za pośrednictwem internetu. Na naszej stronie internetowej znajdują się wszystkie szczegóły.

 • GK SYSTEM elektromechanika samochodowa Szczecin

  Dynamiczny montaż i późniejszy serwis systemu antykradzieżowego do auta czy motocykla wskazane jest powierzyć doświadczonym ekspertom ze szczecińskiego przedsiębiorstwa GK SYSTEM. Ponad 20 lat doświadczenia w branży systemów alarmowych do pojazdów umożliwia firmie maksymalnie szybkie dostrojenie słusznych rozwiązań razem z instalacją autoalarmu, blokady skrzyni biegów albo immobilisera i innych zabezpieczeń. Niezależnie od tego GK SYSTEM zajmuje się zakładaniem i renowacją elektrycznie opuszczanych szyb oraz układów wspomagających parkowanie a dodatkowo centralnych zamków. Kompletny profil usług razem ze specyfikacją asortymentu dostępny jest na stronie internetowej.