AUTO SZPARAGOWA Ford serwis Łódź

AUTO SZPARAGOWA Ford serwis Łódź

Ocena: 3.0/10 (21 głosów)



Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Auto Szparagowa - serwisu samochodów marki Mazda oraz Ford. Siedziba naszego serwisu mieści się w Łodzi. Przeprowadzamy przeglądy gwarancyjne, naprawy pogwarancyjne, czyszczenie klimatyzacji, wymianę opon, geometrię kół, a także montaż autoalarmów oraz bagażników. Prowadzimy również sprzedaż części zamiennych od najlepszych firm. Poza tym wykonujemy również naprawy blacharsko-lakiernicze oraz powypadkowe w samochodach przeróżnych marek. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na stronę internetową, na jakiej znajdują się dodatkowe informacje.



Podobne strony
 • Auto Serwis Madej

  Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu. Jeśli posiadasz samochód marki RENAULT, PEUGEOT lub CITROËN - to właśnie w naszym warsztacie znajdziesz profesjonalną i szybką obsługę. Serwis oferuje również naprawę samochodów innych marek francuskich. Wykwalifikowany personel potrafi sprostać niejednemu wyzwaniu. W ciągu kilku lat działalności firma zdobyła uznanie wielu klientów. Auto Serwis dąży do osiągnięcia najwyższych standardów obsługi klienta, priorytetowo traktując opinię o zadowoleniu i dobrej współpracy. Wysoką jakość świadczonych usług poświadczają liczne certyfikaty. W 2010 roku firma przystąpiła do sieci EuroWarsztat co pozwoliło pracownikom i osobom zarządzającym regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach, które pogłębiają wiedzę i wpływają na standard świadczonych usług.

 • Wykręcanie urwanych świec żarowych - Falkowski

  Zajmujemy się wymianą urwanych i zapieczonych świec żarowych oraz wyciąganiem żarników z komory głowicy. Świadczymy różnego rodzaju usługi naprawy pojazdów. Jako pierwsi na rynku lokalnym wprowadzamy usługę wykręcania urwanych lub zapieczonych świec żarowych. Usługa ta wykonywana jest bez konieczności demontażu głowicy. Przyczyną ukręcenia czy też zerwania jest zebrany na świecy żarowej nagar wytworzony podczas pracy silnika. Przy próbie odkręcenia zapieczonej świecy nagar blokuje ją, co powoduje zerwanie śruby tuż nad gwintem. Urwane świece żarowe można wymienić bez zdejmowania głowicy silnika przy użyciu specjalnych ściągaczy przystosowanych indywidualnie do różnych modeli aut. Próby spawania, rozwiercania czy też wbijania np. przy użyciu kluczy TORX kończą się najczęściej niepowodzeniem i urwana świeca nie nadaje się do wyciągnięcia ściągaczem. Pozostaje jedynie zdjęcie głowicy.

 • FRAN-MOTORS KRZYSZTOF KUCHTYN Auto serwis Wrocław

  FRAN-MOTORS jest znakomitym, samochodowym warsztatem szczególnie naprawczym, zlokalizowanym we Wrocławiu. Nasi w znacznym stopniu wyspecjalizowani mechanicy już od 2003 r. wydajnie podejmują się dokonywania każdego typu napraw zawieszenia aut i opon oraz reperacji nadwozia m.in. z wykorzystaniem poszczególnych usług blacharskich bądź lakierniczych. Kooperujemy nie tylko z Klientami indywidualnymi, lecz także proponujemy obsługę firm w razie zaistnienia dowolnych szkód. W razie potrzeby dostarczamy także komfortowe i w całości wyekwipowane wozy zastępcze. Całkowity profil usług zakładu FRAN-MOTORS zamieszczono na stronie www.

 • FABEN Geometria kół osobowe Pruszków

  Przedstawiamy Państwu Okręgową Stację Kontroli Pojazdów Faben Sp. z o.o. Główna nasza siedziba mieści się w Pruszkowie, a filia w Jankach. Na rynku funkcjonujemy od 1999 roku. Prowadzimy także warsztat obsługi oraz naprawy aut osobowych oraz dostawczych. Polecamy: przeglądy okresowe rejestracyjne, naprawę zawieszenia, geometrię, diagnostykę komputerową, remonty i wymianę silnika, serwis i naprawę klimatyzacji, wymianę i naprawę opon, obsługę flot. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której mieści się więcej informacji i pełna oferta.

 • Pro-Motors serwis Skoda

  Masz brykę marki VW? Dobrze jest zgłosić się do mechaników z Pro-Motors aby wdrożyć pełną diagnostykę a także kontrolę waszego auta. Rzetelni pracownicy wszystko załatwią. Cena kolejnej godziny to niecałe 100 PLN, natomiast stawka za proces diagnostyczny waha się w okolicy 110 PLN. Specjalista będzie realizatorem dowolnego rodzaju usług w zakresie obsługi mechanicznej, firma zakłada ogumienie, ponad to pracuje nad procesem montażowym wszelkich szyb czy klimatyzacją. Zespół profesjonalistów wykonuje prace z modelami należącymi do brandu VW. Warsztat to znakomita motoryzacyjna opcja dla osób, które chcieli aby posiadany samochodów był poddany stuprocentowej diagnozie. Mechanicy to wyjątkowi pasjonaci aut niemieckich z obszaru usprawienia Audi i Skody. Wygodne relacje z konsumentami poza tym zadowalający stopień standardu serwisu dostępny jest w serwisie przy ulicy Opalin 5.

 • TRANS-PETRO-COLOR Serwis samochodowy Piaseczno

  Firma Trans Petro Color swoją siedzibę posiada w Piasecznie pod Warszawą. Świadczymy profesjonalne międzynarodowe i krajowe usługi spedycyjne i transportowe. Posiadamy doskonale przystosowane ciągniki marki Mercedes Benz i DAF jak również specjalistyczne naczepy. Oferujemy terminowe i bezpieczne transporty na terenie krajów Unii Europejskiej. Świadczymy także usługi z zakresu mechaniki, blacharstwa, lakiernictwa i wymiany opon w samochodach osobowych w naszym nowoczesnym warsztacie. Zapewniamy atrakcyjne ceny i najwyższą jakość oferowanych usług. Na stronie internetowej znajduje się więcej szczegółów.

 • MSBUD - konserwacja samochodów

  MSBUD to działalność która prowadzi warsztat samochodowy w Woli Dalszej w pobliżu Łańcuta. W wspomnianym zakładzie realizują usługi tylko i wyłącznie specjaliści, którzy świetnie znają się na tym co robią. Duże doświadczenie, duże zaangażowanie, bogato wyposażony warsztat to cechy, jakie powodują, iż mamy dominację nad konkurencją. Jako jedni z nielicznych świadczymy także zlecenia z obszaru konserwacji aut profesjonalnymi preparatami chemicznymi. Sporo o naszej ofercie odnajdziesz na naszej witrynie online. Przeprowadzamy zarówno proste usługi takie jak wymiana czy wywarzanie kół ale również skomplikowane prace mechaniczne silnika oraz pozostałych elementów.

 • www.maglownicelublin.pl

  Firma AutoUkład z Dysu w województwie lubelskim serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją kompleksową ofertą. Oferujemy szeroki zakres usług związany z regeneracją przekładni kierowniczych listwowych, montażem przekładni, serwisowaniem układów hamulcowych i zawieszenia, regeneracją belek i wahaczy a oprócz tego regulacją geometrii. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, sztabem wykwalifikowanych specjalistów a ponadto nowoczesnym, precyzyjnym sprzętem. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, konkurencyjne ceny i profesjonalizm. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.