Klucze samochodowe - dorabianie, programowanie

 • ALEKSANDER SCHMIDT autoalarmy montaż

  ALEKSANDER SCHMIDT autoalarmy montaż

  Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z propozycją Serwisu Kluczy Aleksander Schmidt z Rudy Śląskiej! Jego eksperci pomagają Klientom rozwiązać każde problemy powiązane z kluczykami do aut czy motocykli. W sytuacji, kiedy mają Państwo jeden zestaw bądź tylko kartę, na podstawie kodu z immobilisera wykonają ich kopię. Z kolei w momencie gdy klucze zginęły, serwis dorabia nowy komplet, a dane o starym zestawie usuwa z pamięci komputera samochodu. Warsztat oferuje również możliwość otworzenia zamka bez jego uszkadzania, a także naprawy po włamaniu. Więcej wiadomości o ofercie firmy dostępnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 05 2016 szczegóły wpisu
 • CAR-TECH Immobilizery Rzeszów

  CAR-TECH Immobilizery Rzeszów

  Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę przedsiębiorstwa CAR-TECH z okolic Rzeszowa. Naszą specjalnością jest naprawa elektronicznych podzespołów auta, w tym naprawa kluczy oraz kart samochodowych, wymiana obudowy kluczyka, a ponadto dorabianie kluczy. Na naszą pomoc możecie także liczyć Państwo w przypadku potrzeby awaryjnego otwieraniu auta, a naprawy uszkodzonych stacyjek. Oprócz tego wszystkim kierowcom oferujemy możliwość skorzystania z naszych usług w zakresie diagnostyki komputerowej podzespołów elektronicznych Państwa samochodu. Więcej wiadomości o naszej działalności opublikowaliśmy na stronie internetowej, na którą gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 08 07 2015 szczegóły wpisu
 • Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa

  Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa

  Pogotowie zamkowe do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni - kompleksowe otwieranie samochodów Warszawa. Jeśli masz pecha i nie wiesz jak otworzyć samochód bez kluczyka bo problemem są zatrzaśnięte kluczyki to zapoznaj się z ofertą. Polecamy awaryjne otwieranie samochodu osobowego - awaryjne otwieranie maski i otwieranie zamków samochodowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej - awaryjne otwieranie aut, otwieranie samochodu Warszawa, woj. mazowieckie.

  Data dodania: 22 01 2015 szczegóły wpisu
 • Otwieranie samochodu Łódź

  Otwieranie samochodu Łódź

  Przytrafiłam mi się ostatnio bardzo dziwna przygoda, która jednak bardzo dużo mnie nauczyła. Kupiłam niedawno nowy samochód i nie pamiętam jeszcze o jego wszystkich możliwościach. W czasie dnia pracy jadąc do klienta potrzebowałam zatankować. Oczywiście cały proces przeszedł beż żadnego problemu. Po wykonaniu całego procesu pojechałam w dalszą drogę do klienta. Na skrzyżowania stojąc na światłach w samochodzie obok Pani coś usilnie próbowała mi pokazać, kiedy opuściłam okno powiedziała, że mam otwarty wlew paliwa. Po zamknięciu klapki usłyszałam "klik" i już wiedziałam co to oznacza, gdyż niestety podczas wysiadania zamknęłam również drzwi. System widząc, że wszystkie drzwi są zamknięte, a silnik jest włączony zablokował zamki i musiałam stać na zewnątrz. Dobrze, że w żakiecie miałam telefon i po telefonie do serwisu, w ciągu 20 minut przyjechał Pan, który zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów.

  Data dodania: 02 10 2014 szczegóły wpisu
 • Dorabianie kluczyków Smartkey Rzeszów

  Dorabianie kluczyków Smartkey Rzeszów

  Firma CarsClinic działa w branży motoryzacyjnej od piętnastu lat zdobywając wiedzę, doświadczenie i poszerzając zakres oferowanych usług. W związku z rozwojem firma zmieniała miejsca prowadzenia działalności. Dzisiaj firma znajduje się przy głównej drodze E4. Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu diagnostyki oraz napraw elektronicznych i mechanicznych samochodów. Wykonujemy proste jak i zaawansowane naprawy. Specjalizujemy się w naprawie samochodów Mercedes, Bmw ale wszystkie inne marki nie są nam obce.

  Data dodania: 11 04 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Klucze samochodowe - dorabianie, programowanie - nowa strona:

Adres: