Kolo-dwumasowe.pl - Avanti - regeneracja kół dwumasowych

Kolo-dwumasowe.pl - Avanti - regeneracja kół dwumasowych

Ocena: 3.5/10 (29 głosów)Firma Avanti zajmuje się naprawą i regeneracją kół dwumasowych. Wymieniamy wszystkie części odpowiadające za pracę koła takie jak ślizgi, sprężyny, odboje, łożyska, smar. Poprzez wymianę wszystkich uszkodzonych i zużytych części koła dokonujemy regeneracji, a następnie szlif powierzchni ciernej i wyważenie. Takie koło dwumasowe jest pełnowartościowym i nie odbiego oryginałowi pod względem jakości . Lepiej zregenerować oryginalne koło dwumasowe niż kupić tańszą podróbkę pod warunkiem, że zostanie to dokonane w warsztatach wyspecjalizowanych posiadających odpowiednie doświadczenie i materiały.Podobne strony
 • Piaskowanie

  Piaskowanie to bardzo trudny technologicznie proces mający na celu oczyszczenie lub kształtowanie powierzchni. Firma Piask-Met z Białej obok Częstochowy od 1996 roku świadczy usługi piaskowania. Do piaskowania wykorzystujemy w szczególności piasek o rozmaitej granulacji, śród, korund oraz rzadko spotykane w Polsce szkło różnej ziarnistości. Piaskowanie jest procesem podobnym do szlifowanie i w rezultacie piaskowany materiał jest idealnie gładki.

 • Regeneracja tylnej belki Citroen

  Troszcząc się o poprawny poziom eksploatacyjny własnego auta należy robić obligatoryjne coroczne kontrole stanu technicznego. Czasem to zwyczajna krótka piłka jednak może się zdarzyć, że co poniektóre elementy mogą wymagać renowacji czy też wymiany na nowe. Wizyta w uwierzytelnianym warsztacie albo wymiana elementów na oryginalne od fabrykanta to może być dla grona posiadaczy samochodów spory wydatek. W następstwie tego jeżeli interesuje Cię regeneracja tylnej belki, w takich samochodach jak na przykład Citroen lub Peugeot to zapraszamy do wykorzystania oferty Top-Serwis znajdującego się w Krakowie. Specjalnością zakładu jest zwłaszcza regeneracja belki. Citroen, Peugeot oraz Renault to francuskie auta, cechujące się dużą popularnością w Polsce, jednak ta część zawieszenia jest ich słabym miejscem. W sprawie przeprowadzenia jego regeneracji zapraszamy do naszego warsztatu.

 • Regeneracja tylnej belki - autonaprawa

  Specjalizujemy się w naprawach tylnej belki samochodów marki: Peugeot, Citroen, Renault. Tylna belka to bardzo ważny element samochodu, który wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, doświadczenie oraz wiedzę, dzięki czemu gwarantujemy profesjonalną i trwałą naprawę.
  Oferujemy:
  Naprawa kompleksowa tylnej belki samochodów marki:
  - Peugeot
  - Citroen
  - Renault
  Serwis samochodowy
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 • JURGAL szlifowanie cylindrów Śląsk

  Już dziś zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez doświadczoną firmę Jurgel z Mikołowa. Naszą specjalnością jest regeneracja silników, polegająca na dokładnym myciu wstępnym, demontażu, obróbce mechanicznej, myciu ultradźwiękowym i montażu. Regenerujemy silniki i podzespoły w samochodach zabytkowych, wyczynowych, osobowych i dostawczych a także w maszynach budowlanych oraz motocyklach. Nasz park maszynowy zaopatrzony jest między innymi w honownice poziome oraz pionowe sterowane numerycznie i myjnię firmy Ultron. Zatrudniamy tylko profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli są Państwo zaciekawieni naszą propozycją - zachęcamy do odwiedzenia witryny www.

 • www.auto-szlif.krakow.pl

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Auto-Szlif z Krakowa. Nasza działalność polega na obróbce maszynowej podzespołów silników spalinowych do różnych maszyn, jak również pojazdów. Wśród świadczonych przez nas usług, znajdują się takie, jak: szlifowanie tarcz, dorobienie nietypowych panewek i tulei cylindrów, regeneracja wałów korbowych silników dwusuwowych. Do tego, możemy również dokonać regeneracji silnika samochodu zabytkowego. Prowadzimy również sprzedaż części silnikowych. Nasze usługi wykonujemy profesjonalnie. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.