Logistyka - operatorzy

 • LOGIUS Magazynowanie Wrocław

  LOGIUS Magazynowanie Wrocław

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Logius Sp. z o.o., której siedziba mieści się w Żarach. Świadczymy kompleksowe usługi logistyczne w zakresie transportu lądowego, morskiego i lotniczego. Zapewniamy zarówno transport krajowy jak i międzynarodowy. Obsługujemy ładunki całopojazdowe, częściowe i drobnicowe. Posiadamy zróżnicowany jak i nowoczesny park maszynowy, co umożliwia nam szybką reakcję oraz terminowe świadczenie usług. Na granicy polsko-niemieckiej mamy centrum logistyczne, w którym świadczymy również usługi magazynowe. Szczegóły dostępne na stronie.

  Data dodania: 29 11 2016 szczegóły wpisu
 • D.M.T obsługa logistyczna Warszawa

  D.M.T obsługa logistyczna Warszawa

  Od 1999 roku w Warszawie funkcjonuje centrum logistyczne DMT. Oferuje ona specjalistyczne rozwiązania w dziedzinie magazynowania, przewożenia czy dystrybucji materiałów. Centrum korzysta z systemu zarządzania magazynem, jaki umożliwia jego sprawniejsze funkcjonowanie. Rozwiązania logistyczne oferowane przez firmę pozwolą Państwu znacznie zredukować koszty procesów oraz obniżyć zagrożenie logistyczne. Wykwalifikowana kadra zapewni profesjonalną obsługę każdego projektu. Wysoką jakość usług potwierdzają zdobyte certyfikaty. Szczegóły oferty przygotowanej przez DMT opublikowane są na stronie internetowej.

  Data dodania: 03 03 2016 szczegóły wpisu
 • DB Schenker Logistic

  DB Schenker Logistic

  DB Schenker Poland to firma zapewniająca pełny zakres rozwiązań transportowych, różne rodzaje dostaw, składowanie i najnowsze procedury IT. Systemy DB Schenker Poland skierowane są do przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, między innymi firmy o specjalizacji elektronicznej, AGD, maszynowej, tzw. produktów szybkozbywalnych i chemicznej. Operator przewozowy DB Schenker Poland zarządza międzynarodowymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów czołowych firm. Przeprowadza przewozy dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Jest to możliwe dzięki sieci połączeń drogowych, powietrznych i morskich oraz dzięki logistyce magazynowej. Wiodące cele firmy są silnie związane ze stałym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

  Data dodania: 06 07 2015 szczegóły wpisu
 • Delta Trans

  Delta Trans

  Spółka Delta Trans z siedzibą w Świętochłowicach i oddziałach w innych miastach to firma, która specjalizuję się już transportem przed latami 90-tymi. Nasza oferta jest bardzo kompleksowa również w ofercie mamy pełną spedycję i logistykę. Magazynowanie również nie stanowi dla nas problemy i możemy świadczyć te lub inne potrzebne usługi na zasadzie outsourcingu. Pełna oferta jest dostępna oczywiście na naszym serwisie.

  Data dodania: 25 06 2015 szczegóły wpisu
 • KAWCZYŃSKI - transport

  KAWCZYŃSKI - transport

  Firma KAWCZYŃSKI Logistics z siedzibą w Ślesinie, to niezawodny partner! Klienci cenią sobie nasze zaangażowanie m.in. w usługi logistyczne oraz transportowe, a również indywidualne podejście, konkurencyjne ceny oraz terminowe realizacje zleceń. Naszą specjalnością są przewozy chłodnicze na trasie Polska - kraje unijne, głównie: Hiszpania, Portugalia, Holandia, Belgia i Niemcy. Z powodzeniem realizujemy również zamówienia na przewozy plandekowe, całopojazdowe oraz drobnicowe, jakie objęte są ubezpieczeniem na 200 tys. EURO. To co nas wyróżnia, to wysokiej klasy flota komunikacyjna w postaci trzydziestu nowych ciągników Mercedes i Scania, które to wyposażyliśmy w oprogramowanie GPS oraz FleetBoard. Dysponujemy też taborem - naczepami marki Krone, Schmitz oraz Lambert. Gwarantujemy obsługę logistyczną oraz dystrybucję drobnicową. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Logistyka - operatorzy - nowa strona:

Adres: