Lokalizacja, nawigacja

 • Monitoring pojazdów GPS – Navifleet

  Monitoring pojazdów GPS – Navifleet

  W firmie transportowej koszty związane ze spalaniem są niezwykle istotne. Oferujemy w pełni profesjonalny monitoring pojazdów, dzięki, któremu każdy przedsiębiorca będzie mógł śledzić poczynania swojego pracownika w każdej chwili. Monitoring pojazdów gps umożliwia zarówno kontrolę pracowników, sprawdzanie ich rzeczywistej trasy, jak i stanowi zabezpieczenie w wypadku kradzieży i istotne informacje dla policji na szybkie namierzenie i odzyskanie skradzionej własności. Oferujemy monitoring naczep i samochodów na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 11 01 2017 szczegóły wpisu
 • KOMTEL SERWIS

  KOMTEL SERWIS

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Komtel Serwis, której siedziba znajduje sie w Sochaczewie. Specjalizujemy się w serwisie fabrycznych radiów oraz nawigacji. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy, pozwala nam podejmować się napraw sprzętu z wielu dziedzin elektroniki. Zajmujemy się naprawą elektroniki samochodowej oraz użytkowej. Do pracy podchodzimy z pasją i z pełnym zaangażowaniem a naszym partnerom zapewniamy doradztwo w zakresie diagnozy usterek i metod naprawy. Zapewniamy profesjonalną jakość usług. Żeby się z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 15 12 2016 szczegóły wpisu
 • Dział Systemów Lokalizacyjnych GPS ASNET MONITORING LTD SP. k.

  Dział Systemów Lokalizacyjnych GPS ASNET MONITORING LTD SP. k.

  Strona profesjonalnej firmy z wieloletnim doświadczeniem specjalizującej się w nowoczesnych systemach monitorujących GPS, umożliwiającym ochronę, zarządzanie pojazdami i śledzenie ich w czasie rzeczywistym, dzięki łączności poprzez sieć GSM/GPRS oraz internet.Natomiast systemy alarmowe zamontowane w autach zwiększają bezpieczeństwo kierowców i zwiększają skuteczność wykryć prób kradzieży i włamań.

  Data dodania: 29 06 2015 szczegóły wpisu
 • Safter.pl

  Safter.pl

  Aplikacja Safter jest nowoczesnych rozwiązaniem dla posiadaczy samochodów osobowych, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, oszczędność, a także ekologię w celu minimalizacji niezdrowego wpływu auta na środowisko naturalne. Wykorzystując najnowsze technologie mobilne z zakresu transportu samochodowego, kierowca ma możliwość wykorzystać nowoczesną e-usługę. Polegać ona będzie w dużej mierze na monitorowaniu w czasie rzeczywistym stylu jazdy samochodem uwzględniając czynniki mające przede wszystkim wpływ na kwestie bezpieczeństwa, spalanie, a także ekonomię.

  Data dodania: 30 11 2014 szczegóły wpisu
 • Sklep odbiornik GPS, rejestrator trasy Warszawa

  Sklep odbiornik GPS, rejestrator trasy Warszawa

  Lokalizator samochodowy od Qstarz Polska - firma poleca w atrakcyjnej cenie lokalizatory samochodowe i lokalizatory osobiste. Sklep internetowy (Warszawa) oferuje wysokiej jakości tracker, rejestrator trasy i lokalizator GPS samochodowy. Sklep zaprasza po markowy lokalizator osobisty i monitoring GPS samochodowy w naprawdę super cenie. Sklep serdecznie zaprasza - GPS osobisty, laptimer qstarz, datalogger, rejestrator GPS motor sport - Warszawa.

  Data dodania: 08 10 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Lokalizacja, nawigacja - nowa strona:

Adres: