Lokalizacja, nawigacja

 • Monitoring pojazdów

  Monitoring pojazdów

  Firma www.telematics.tomtom.com ma ponad 15 lat doświadczenia oraz ponad 800 000 monitorowanych pojazdów i oferuje innowacyjne narzędzia dostarczającye informacje w czasie rzeczywistym o lokalizacji pojazdów oraz zużyciu paliwa. Umożliwiamy kontakt z kierowcami oraz dane widoczne w komputerze oraz aplikacji mobilnej. Dzięki produktom www.telematics.tomtom.com masz zawsze dostęp do najważniejszych dla ciebie informacji pod ręką. Zapraszamy do rozpoczęcia współpracy i umówienia spotkania z autoryzowanym przedstawicielem marki.

  Data dodania: 27 04 2018 szczegóły wpisu
 • Lokalizator pojazdu - satisgps.com

  Lokalizator pojazdu - satisgps.com

  Stworzone przez nas rozwiązanie to ewidentnie skuteczny system służący prowadzeniu monitorowania gps i lokalizowaniu pojazdów. Możesz u nas znaleźć naprawdę konkretne i merytoryczne wsparcie dla procesów logistycznych. Nasz system pozwala monitorować flotę w sposób bezproblemowy. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz i podniesiesz skuteczność działań, które będą dla Ciebie konkretnymi rozwiązaniami. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

  Data dodania: 13 03 2018 szczegóły wpisu
 • Monitoring pojazdów GPS – Navifleet

  Monitoring pojazdów GPS – Navifleet

  W firmie transportowej koszty związane ze spalaniem są niezwykle istotne. Oferujemy w pełni profesjonalny monitoring pojazdów, dzięki, któremu każdy przedsiębiorca będzie mógł śledzić poczynania swojego pracownika w każdej chwili. Monitoring pojazdów gps umożliwia zarówno kontrolę pracowników, sprawdzanie ich rzeczywistej trasy, jak i stanowi zabezpieczenie w wypadku kradzieży i istotne informacje dla policji na szybkie namierzenie i odzyskanie skradzionej własności. Oferujemy monitoring naczep i samochodów na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 11 01 2017 szczegóły wpisu
 • KOMTEL SERWIS

  KOMTEL SERWIS

  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Komtel Serwis, której siedziba znajduje sie w Sochaczewie. Specjalizujemy się w serwisie fabrycznych radiów oraz nawigacji. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy, pozwala nam podejmować się napraw sprzętu z wielu dziedzin elektroniki. Zajmujemy się naprawą elektroniki samochodowej oraz użytkowej. Do pracy podchodzimy z pasją i z pełnym zaangażowaniem a naszym partnerom zapewniamy doradztwo w zakresie diagnozy usterek i metod naprawy. Zapewniamy profesjonalną jakość usług. Żeby się z nami skontaktować lub dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 15 12 2016 szczegóły wpisu
 • Dział Systemów Lokalizacyjnych GPS ASNET MONITORING LTD SP. k.

  Dział Systemów Lokalizacyjnych GPS ASNET MONITORING LTD SP. k.

  Strona profesjonalnej firmy z wieloletnim doświadczeniem specjalizującej się w nowoczesnych systemach monitorujących GPS, umożliwiającym ochronę, zarządzanie pojazdami i śledzenie ich w czasie rzeczywistym, dzięki łączności poprzez sieć GSM/GPRS oraz internet.Natomiast systemy alarmowe zamontowane w autach zwiększają bezpieczeństwo kierowców i zwiększają skuteczność wykryć prób kradzieży i włamań.

  Data dodania: 29 06 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Lokalizacja, nawigacja - nowa strona:

Adres: