Myjnie samochodowe

 • Autodetailing Białystok - studioautoblysk.pl

  Autodetailing Białystok - studioautoblysk.pl

  Bardzo częstym hasłem wpisywanym w wyszukiwarki przez osoby znajdujących się w pobliżu Białegostoku jest „mycie aut Białystok”. Kiedyś mało kto myślał o takim rodzaju świadczeń, kiedy ktoś jedzie do jakiegoś przedsiębiorcy myć samochód. Teraz mało kto robi właśnie tak jak dawniej, kiedy wychodziło się z wiadrem na zewnątrz i myło samochód własnoręcznie. Teraz prawie nikt już tego nie praktykuje. Myjnie są bardzo tanie oraz naprawdę nie ma sensu męczyć się właśnie z noszeniem wiader, gdyż to wcale nie jest żadna wielka oszczędność.

  Data dodania: 27 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.cleancarmyjnia.pl

  www.cleancarmyjnia.pl

  Mycie karoserii, kompleksowe sprzątanie i mycie wnętrza samochodu - pranie tapicerki, czyszczenie kokpitu, mycie dywaników i odkurzanie - solidnie i szybko - oferuje ręczna myjnia samochodowa CLEAN CAR w Warszawie. Usługi obejmują również czyszczenie każdego innego typu powierzchni - plastikowych, metalowych, szklanych, jak i skórzanych Nasze usługi realizujemy w zakresie 3 stanowisk zaopatrzonych w sprężarki powietrza i nowoczesny sprzęt marki Karcher. Używamy wyłącznie renomowanych i bezpiecznych preparatów. Nasza myjnia pracuje 7 dni w tygodniu 24h - zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 19 10 2018 szczegóły wpisu
 • www.ehrle.pl myjnia bezdotykowa

  www.ehrle.pl myjnia bezdotykowa

  Firma EHRLE to wiodący światowy producent samoobsługowych myjni bezdotykowych oraz myjek wysokociśnieniowych. Odział firmy w Polsce swoją działalność na rynku rozpoczął już trzynaście lat temu i w tym czasie zdobył sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów. A to wszystko dzięki zaangażowaniu pracowników. Pełna entuzjazmu i kreatywności młoda kadra w połączeniu z doświadczonymi pracownikami tworzą niezwykle atrakcyjne i innowacyjne projekty. W nowoczesnym centrum logistycznym zamówienia są realizowane niezwykle szybko i z należytą dokładnością. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
  Poszukujesz sprawdzonych i niezawodnych wysokociśnieniowych myjek samochodowych bądź planujesz założenie samoobsługowej myjni? W takim razie firma EHRLE będzie dla Ciebie znakomitym wyborem. Oferujemy ogromny wybór myjek wysokociśnieniowych gorąco- i zimnowodnych zarówno mobilnych jak i stacjonarnych oraz przeróżne akcesoria. Dzięki doświadczeniu oraz tradycji rodzinnej możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. To dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnymi pomysłami oraz pasją do działania nasza firma nieustannie się rozwija i wprowadza na rynek coraz to nowsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
  Myjnie samoobsługowe i automatyczne, myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze to flagowe produkty firmy EHRLE. Firma ta powstała w Niemczech na bazie długoletniej tradycji rodzinnej, a jej polski oddział funkcjonuje na rynku już od trzynastu lat. Od tego czasu firma nieustannie rośnie w siłę i w tym momencie zatrudnia już kilkudziesięciu pracowników, którzy są połączeniem przywiązania do tradycji i nowoczesnego sposobu myślenia. Do tego firma dysponuje nowoczesnym centrum logistycznym i magazynem dzięki czemu zamówienia są realizowane w błyskawicznym tempie. Po więcej informacji o firmie i jej produktach zapraszamy na stronę internetową.
  Firma EHRLE oferuje samoobsługowe myjnie bezdotykowe, różnorodnego rodzaju myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze dla klientów zarówno z Polski, Europy jak i z całego świata. Działalność firmy jest oparta na długoletniej rodzinnej tradycji w połączeniu z nowatorskimi pomysłami oraz starannością ich wykonania. EHRLE jest jednym z liderów w swojej branży dlatego stale się rozwija i dba o swoich klientów. zlecenia są realizowane z należytą dokładnością, a jednocześnie w błyskawicznym tempie. Sprawdź nas, a nie pożałujesz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
  Długoletnia tradycja rodzinna połączona z nowoczesnym myśleniem i dokładnością wykonania to idealne połączenie dla biznesu. Taka właśnie jest firma EHRLE. Powstała w Niemczech, a jej polski oddział działa na rynku już od trzynastu lat. Firma proponuje myjnie samoobsługowe, przeróżnego rodzaju myjki wysokociśnieniowe oraz profesjonalne odkurzacze dla klientów z rozmaitych zakątków świata. Firma cały czas się rozwija by jeszcze lepiej realizować swoje cele oraz zyskiwać nowych zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 23 06 2018 szczegóły wpisu
 • www.ehrle.sklep.pl myjnie samoobsługowe

  www.ehrle.sklep.pl myjnie samoobsługowe

  Firma EHRLE to czołowy światowy producent samoobsługowych myjni bezdotykowych oraz myjek wysokociśnieniowych. Odział firmy w Polsce swoją działalność na rynku rozpoczął już trzynaście lat temu i w tym czasie zdobył sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów. A to wszystko dzięki zaangażowaniu pracowników. Pełna zapału oraz kreatywności młoda kadra w połączeniu z doświadczonymi pracownikami tworzą niezwykle interesujące i innowacyjne projekty. W nowoczesnym centrum logistycznym zamówienia są realizowane niezwykle szybko i z wzorową dokładnością. Jesteśmy pewni, że nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
  Poszukujesz sprawdzonych i niezawodnych wysokociśnieniowych myjek samochodowych albo planujesz założenie samoobsługowej myjni? W takim razie firma EHRLE będzie dla Ciebie znakomitym wyborem. Oferujemy ogromny wybór myjek wysokociśnieniowych gorąco- i zimnowodnych zarówno mobilnych jak i stacjonarnych i rozmaite akcesoria. Dzięki doświadczeniu oraz tradycji rodzinnej możemy poszczycić się wieloma zadowolonymi klientami. To dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnymi pomysłami oraz pasją do działania nasza firma w dalszym ciągu się rozwija i wprowadza na rynek coraz nowsze rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
  Myjnie samoobsługowe i automatyczne, myjki wysokociśnieniowe oraz profesjonalne odkurzacze to flagowe produkty firmy EHRLE. Firma ta powstała w Niemczech na bazie długoletniej tradycji rodzinnej, a jej polski oddział funkcjonuje na rynku już od trzynastu lat. Od tego czasu firma nieustannie rośnie w siłę i w tym momencie zatrudnia już kilkudziesięciu pracowników, którzy są połączeniem przywiązania do tradycji i nowoczesnego sposobu myślenia. Do tego firma dysponuje nowoczesnym centrum logistycznym i magazynem dzięki czemu zlecenia są realizowane w natychmiastowym tempie. Po więcej informacji o firmie i jej towarach zapraszamy na stronę internetową.
  Firma EHRLE oferuje samoobsługowe myjnie bezdotykowe, różnorodnego typu myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze dla klientów zarówno z Polski, Europy jak i z całego świata. Działalność firmy jest oparta na długoletniej rodzinnej tradycji w połączeniu z nowatorskimi pomysłami i starannością ich wykonania. EHRLE jest jednym z liderów w swojej branży zatem ciągle się rozwija i dba o swoich klientów. zlecenia są realizowane z należytą dokładnością, a jednocześnie w błyskawicznym tempie. Sprawdź nas, a nie pożałujesz. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.
  Długoletnia tradycja rodzinna połączona z nowoczesnym myśleniem i precyzją wykonania to znakomite połączenie dla biznesu. Taka właśnie jest firma EHRLE. Powstała w Niemczech, a jej polski oddział funkcjonuje na rynku już od trzynastu lat. Firma oferuje myjnie samoobsługowe, przeróżnego rodzaju myjki wysokociśnieniowe i profesjonalne odkurzacze dla klientów z rozmaitych zakątków świata. Firma nieustannie się rozwija by coraz lepiej realizować swoje cele oraz zyskiwać nowych zadowolonych klientów. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z nami. Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 23 06 2018 szczegóły wpisu
 • www.myjnia-estyma.pl

  www.myjnia-estyma.pl

  Chcesz utrzymać auto w czystości, wyczyścić tapicerki samochodowe, umyć silnik czy felgi? Zapraszamy do Myjni Estyma, która posiada największą ofertę usług autodetailingu w Lublinie! Tylko u nas sam decydujesz o metodzie mycia samochodu: ręcznej lub bezdotykowej z opcją czyszczenia wnętrza z użyciem technologii wodnej i parowej. 5 stanowisk ręcznego mycia nadwozia 7 dni w tygodniu! Oferujemy ponadto polerowanie lamp i nałożenie powłoki hydrofobowej na swoje szyby, poprawiając m. in. skuteczność oraz żywotność wycieraczek. Postaw na wiedzę i doświadczenie, i skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 09 04 2018 szczegóły wpisu
 • AUTO SPA Czyszczenie tapicerki Kraków

  AUTO SPA Czyszczenie tapicerki Kraków

  W Krakowie mieści się myjnia samochodowa Auto SPA, gdzie każde auto odzyska ówczesny wygląd. Tutaj każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Wśród usług proponowanych przez Auto SPA mieści się mycie ręczne, auto detaling oraz innowacyjny zabieg pokrycia karoserii powłoką ceramiczną. Mogą oprócz tego Państwo skorzystać z kompleksowego czyszczenia oraz impregnowania tapicerki czy czyszczenia felg. Wszelkie te usługi realizowane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych środków, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej myjni, gdzie znajduje się więcej informacji o świadczonych usługach.

  Data dodania: 10 05 2016 szczegóły wpisu
 • Myjnia z klasą

  Myjnia z klasą

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu ofertę Myjni z klasą. Nasza myjnia znajduje się w Szczecinie. Polecamy Państwu usługi z zakresu mycia i konserwacji pojazdów mechanicznych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju przewoźników. Nasza myjnia przystosowana jest do obsługi klientów o niepełnosprawności ruchowej, a też dla matek z dziećmi. Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Pracujemy od godzin porannych do wieczornych. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej, zapraszamy!

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • GREEN STEAM myjnia bezdotykowa

  GREEN STEAM myjnia bezdotykowa

  Prowadzisz własną myjnię samochodową? A może dopiero zamierzasz ją otworzyć? Oferta firmy Green Steam w takim wypadku jest idealna dla Ciebie. Siedziba naszego biura mieści się w Kocmyrzowie na obszarze województwa małopolskiego. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży z zakresu dostarczania nowoczesnych rozwiązań czyszczących. Oferujemy najwyższej jakości odkurzacze parowe Self-Service do samoobsługowego mycia tapicerki samochodowej. Poza tym mamy też urządzenia pianotwórcze oraz chemię samochodową. Jeśli jesteś zaciekawiony zakupem naszego sprzętu - prosimy o kontakt. Dane teleadresowe i pełną propozycję odszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2016 szczegóły wpisu
 • Profesjonalna chemia do myjni bezdotykowych

  Profesjonalna chemia do myjni bezdotykowych

  Spółka POLITEQ specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości płynów i proszków przeznaczonych do myjni bezdotykowych.

  Klienci współpracujący ze firmą zyskują:
  - atrakcyjne ceny chemii (wzrost zyskowności myjni),
  - dostęp do szerokiej gamy produktów, w tym nowości rynkowych,
  - możliwość jednoczesnego stosowania produktów różnych marek (np. wosk KENOTEK i proszek TENZI),
  - możliwość udziału w spotkaniach właścicieli myjni (wymiana doświadczeń),
  - kontakty do sprawdzonych serwisantów myjni.

  Spółka oferuje klientom produkty zapewniające skuteczność mycia oraz bezpieczeństwo dla urządzeń myjni oraz karoserii samochodowej. Wszystkie nowości rynkowe przed wprowadzeniem do oferty są gruntownie testowane na myjni bezdotykowej należącej do Spółki.

  Data dodania: 11 02 2015 szczegóły wpisu
 • Myjnie WashSerwis

  Myjnie WashSerwis

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej firmy WashSerwis. Zajmujemy się budową myjni bezdotykowych. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesną chemię do mycia aut która jest przystosowana do sprzedawanych przez nas myjni. Niskie ceny oraz szybka realizacja zamówienia to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji.

  Data dodania: 01 08 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Myjnie samochodowe - nowa strona:

Adres: