Myjnie samochodowe

 • AUTO SPA Czyszczenie tapicerki Kraków

  AUTO SPA Czyszczenie tapicerki Kraków

  W Krakowie mieści się myjnia samochodowa Auto SPA, gdzie każde auto odzyska ówczesny wygląd. Tutaj każdy Klient traktowany jest indywidualnie. Wśród usług proponowanych przez Auto SPA mieści się mycie ręczne, auto detaling oraz innowacyjny zabieg pokrycia karoserii powłoką ceramiczną. Mogą oprócz tego Państwo skorzystać z kompleksowego czyszczenia oraz impregnowania tapicerki czy czyszczenia felg. Wszelkie te usługi realizowane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych środków, co gwarantuje ich najwyższą jakość. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej myjni, gdzie znajduje się więcej informacji o świadczonych usługach.

  Data dodania: 10 05 2016 szczegóły wpisu
 • Myjnia z klasą

  Myjnia z klasą

  Jest nam bardzo miło przedstawić Państwu ofertę Myjni z klasą. Nasza myjnia znajduje się w Szczecinie. Polecamy Państwu usługi z zakresu mycia i konserwacji pojazdów mechanicznych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju przewoźników. Nasza myjnia przystosowana jest do obsługi klientów o niepełnosprawności ruchowej, a też dla matek z dziećmi. Zapraszamy od poniedziałku do soboty. Pracujemy od godzin porannych do wieczornych. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej, zapraszamy!

  Data dodania: 18 02 2016 szczegóły wpisu
 • GREEN STEAM myjnia bezdotykowa

  GREEN STEAM myjnia bezdotykowa

  Prowadzisz własną myjnię samochodową? A może dopiero zamierzasz ją otworzyć? Oferta firmy Green Steam w takim wypadku jest idealna dla Ciebie. Siedziba naszego biura mieści się w Kocmyrzowie na obszarze województwa małopolskiego. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży z zakresu dostarczania nowoczesnych rozwiązań czyszczących. Oferujemy najwyższej jakości odkurzacze parowe Self-Service do samoobsługowego mycia tapicerki samochodowej. Poza tym mamy też urządzenia pianotwórcze oraz chemię samochodową. Jeśli jesteś zaciekawiony zakupem naszego sprzętu - prosimy o kontakt. Dane teleadresowe i pełną propozycję odszukają Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 21 01 2016 szczegóły wpisu
 • Profesjonalna chemia do myjni bezdotykowych

  Profesjonalna chemia do myjni bezdotykowych

  Spółka POLITEQ specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości płynów i proszków przeznaczonych do myjni bezdotykowych.

  Klienci współpracujący ze firmą zyskują:
  - atrakcyjne ceny chemii (wzrost zyskowności myjni),
  - dostęp do szerokiej gamy produktów, w tym nowości rynkowych,
  - możliwość jednoczesnego stosowania produktów różnych marek (np. wosk KENOTEK i proszek TENZI),
  - możliwość udziału w spotkaniach właścicieli myjni (wymiana doświadczeń),
  - kontakty do sprawdzonych serwisantów myjni.

  Spółka oferuje klientom produkty zapewniające skuteczność mycia oraz bezpieczeństwo dla urządzeń myjni oraz karoserii samochodowej. Wszystkie nowości rynkowe przed wprowadzeniem do oferty są gruntownie testowane na myjni bezdotykowej należącej do Spółki.

  Data dodania: 11 02 2015 szczegóły wpisu
 • Myjnie WashSerwis

  Myjnie WashSerwis

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej firmy WashSerwis. Zajmujemy się budową myjni bezdotykowych. Na rynku działamy już od kilku lat i cieszymy się bardzo dobrą opinią w śród swoich klientów. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesną chemię do mycia aut która jest przystosowana do sprzedawanych przez nas myjni. Niskie ceny oraz szybka realizacja zamówienia to coś co wyróżnia nas na tle konkurencji.

  Data dodania: 01 08 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Myjnie samochodowe - nowa strona:

Adres: