Opony, felgi

 • Corso Serwis

  Corso Serwis

  Nasza firma zajmuje się serwis opon Lublin, naprawa opon Lublin a także okresową wymianą opon z letnich na zimowe oraz z zimowych na letnie.

  U większości z nas pojawił się już nawyk, by dwa razy do roku zmieniać sezonowo opony w naszych pojazdach. Czynność ta jest całkowicie uzasadniona, gdyż opony tzw. letnie, zrobione są z twardszej mieszanki, dostosowanej do warunków panujących na suchej, bądź mokrej nawierzchni, jednakże przy temperaturze poniżej +7◦C jej właściwości zanikają, a przyczepność znacznie spada. Z drugiej strony jeżdżąc w okresie letnim, na oponach ze stosunkowo miękkiej mieszanki (tzw. "zimówki") zwiększa się ich zużycie, a przez to ich żywotność znacznie się skraca.

  W trwałości każdej opony przychodzi moment, w którym należy zdecydować się na jej całkowitą wymianę. Nasza firma posiada w swojej ofercie sprzedaży bogaty wybór nowych opon samochodowych, a nasi eksperci doradzą jaki rodzaj opony będzie najlepszy dla indywidualnego użytkownika. Ponadto proponujemy kompleksową obsługę podczas wymiany ogumienia, na którą składa się:

  Montaż,
  Wyważanie kół Lublin,
  Pompowanie

  Nasza firma świadczy także usługi przechowywania opon sezonowych w naszych pomieszczeniach, z zachowaniem wcześniej wymienionych zasad. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że ich opony będą zawsze zdatne do użytku bez obaw o bezpieczeństwo ogumienia po okresie przechowywania. Takie działanie gwarantuje oszczędność czasu i kłopotu ze składowaniem oraz transportem opon bądź kół do serwisu, w celu ich montażu. Wystarczy, że klient zjawi się w serwisie, by po kilku chwilach mógł ponownie i co najważniejsze bezpiecznie poruszać się po drogach.

  Data dodania: 08 01 2018 szczegóły wpisu
 • Prostowanie felg - Klewicz Mirosław

  Prostowanie felg - Klewicz Mirosław

  Firma Prostowanie felg - Klewicz Miorosław zajmuje się szeroko pojętą naprawą felg aluminiowych, stalowych oraz nieprzelotowych. Prostujemy felgi od 14 do 22 cali. Felgi regenerowane u nas w zakładzie malowane są metodą proszkową. Piaskujemy felgi i odtłuszczamy je chemicznie. Bydgoszcz, Toruń i okolice to główny obszar naszej działalności. Nie świadczymy usług u Klienta. Posiadamy na stronie wiele branżowych artykułów, między innymi poradnik dla osób, które uszkodziły felgi i starają się o odszkodowanie.

  Data dodania: 16 02 2017 szczegóły wpisu
 • Opony Bełchatów

  Opony Bełchatów

  Firma P.H.U. ''OPONEX'' Ryszard Markiewicz, której siedziba znajduje się w Bełchatowie, oferuje kontrahentom sprzedaż, naprawę oraz inne czynności związane z oponami, akumulatorami i dużą liczbę innych. Oferujemy serwis mobilny opon dla tirów, który czynny jest całą dobę. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej klasy proponowanych przez nas czynności. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Kooperujemy tylko z renomowanymi producentami.

  Data dodania: 09 01 2017 szczegóły wpisu
 • BUS-SERVICE Wyważanie kół Opole

  BUS-SERVICE Wyważanie kół Opole

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Euromaster, której siedziba znajduje się w Opolu. Specjalizujemy się w serwisowaniu opon oraz pojazdów. Jesteśmy ekspertami mobilności, a naszym głównym celem jest zapewnienie bezpiecznego, bezstresowego oraz komfortowego podróżowania wszystkim naszym Klientom. Do pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem a nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, szybką realizację każdego zlecenia oraz atrakcyjne ceny. Aby się z nami skontaktować albo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 09 01 2017 szczegóły wpisu
 • Centrum Motoryzacyjne Rock opony Białystok

  Centrum Motoryzacyjne Rock opony Białystok

  Centrum motoryzacyjne Rock opony Białystok Istniejemy już od 2000r,staramy się poszerzać stale nasze kompetencje aby świadczyć najwyższą jakość usług. W naszym asortymencie znajdą państwo szeroką gamę opon letnich, opon zimowych, opon całorocznych,pióra wycieraczek, części samochodowe. Naszą firmę charakteryzuje niskie ceny, profesjonalizm oraz najlepsza obsługa. Zapraszamy Rock opony Białystok.

  Data dodania: 29 08 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Opony, felgi - nowa strona:

Adres: