Oryginalne części zamienne do Mercedesa w Diesel Truck Stryków

Oryginalne części zamienne do Mercedesa w Diesel Truck Stryków

Ocena: 4.1/10 (13 głosów)Z przyjemnością przedstawiamy nowy Autoryzowany Salon i Centrum Serwisowe Pojazdów Użytkowych Truck & Trailer Center w Strykowie koło Łodzi.Nowy obiekt powstał przy współpracy firmy Diesel Truck, dealera Mercedes-Benz oraz EWT Truck & Trailer, oficjalnego przedstawiciela Schmitz Cargobull. Nasza stacja znajduje się w atrakcyjnej dla Państwa lokalizacji przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A2. Poza sprzedażą i serwisem pojazdów Mercedes-Benz i Schmitz Cargobull nasza placówka jest przygotowana do obsługi innych marek. Obiekt w którym działamy budowany był z myślą o serwisowaniu i sprzedaży samochodów dostawczych, ciężarowych, autobusów, unimogów oraz naczep. Ten bardzo nowoczesny obiekt spełnia wszystkie wymagania stawiane przez firmę Mercedes-Benz i Schmitz Cargobull. Firma posiada System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000 i ISO14001:2004. Sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Nasz magazyn zapewnia Państwu szybki dostęp i szeroki wachlarz części zamiennych do wszystkich modeli samochodów Mercedes-Benz oraz naczep Schmitz Cargobull. Magazyn zaopatrywany jest 2 x w ciągu dnia. Oferujemy bezpośrednie dostawy części do klientów w ciągu 24h. Naprawy gwarancyjne. Wykonujemy pełen zakres napraw gwarancyjnych pojazdów użytkowych Mercedes-Benz i Schmitz. Przeglądy techniczne. Oferujemy pełen zakres diagnostyki pojazdów, m.in. sprawdzenie skuteczności hamulców, pomiar geometrii, sprawdzenie świateł, luzów zawieszenia, amortyzatorów, analizę spalin i zadymienia. Serwis ogumienia. Zapraszamy Państwa do skorzystania z kompleksowych usług wulkanizacyjnych w naszym Centrum Serwisowym. Do Państwa dyspozycji jest Mobilny serwis wulkanizacyjny 24h pod nr tel. +48 660 22 11 00. Oferujemy naprawy „na gorąco”, duży asortyment opon nowych i bieżnikowanych.Naprawy powypadkowe. Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów w zakresie napraw powypadkowych wszystkich rodzajów pojazdów i marek oraz specjalistycznych zabudów do przewozu zwierząt, mrożonek, kwiatów, materiałów sypkich i innych. Do napraw używamy specjalistycznych narzędzi firmy Josam oraz Celette. Dysponujemy nowoczesną lakiernią dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów. Myjnia. Nasi pracownicy zadbają, aby Państwa pojazdy prezentowały się jak najlepiej. Automatyczna, efektywna myjnia z nowoczesnym systemem Tammermatic Rainbow Nova umożliwia szybkie mycie samochodów ciężarowych o różnych kształtach i rozmiarach. Dezynfekujemy również chłodnie i izotermy. Hamownia podwoziowa. Posiadamy hamownię podwoziową przeznaczoną do pomiarów mocy, momentu obrotowego i przyspieszeń dla autobusów, samochodów ciężarowych, dostawczych i osobowych. Jest to jedyna w sieci Mercedes-Benz i pierwsza w Polsce hamownia świadcząca usługi na zewnątrz. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Podobne strony
 • Opinie o firmie Dixi-Car - dealerze Opel, Chevrolet, Isuzu

  Strona prezentuje opinie klientów o firmie Dixi-Car. Dixi-Car to autoryzowany dealer i serwis samochodów Opel, Chevrolet, Isuzu. Strona prezentuje opinie klientów o salonach i serwisach Dixi-Car w Raszynie k. Warszawy i w Radomiu. Opinie o serwisie Dixi-Car zamieszczone na tej stronie pochodzą z ankiety prowadzonej stale przez firmę General Motors Poland wśród klientów Dixi-Car. Opinie o Dixi-Car zamieszczone na stronie "Dixi-Car opinie" klienci piszą na spokojnie w swoich domach po zakupie samochodu lub po wizycie w serwisie. Nie każdy klient może wyrazić opinię o Dixi-Car w ten sposób - ankiety są wysyłane do niektórych klientów, wybranych losowo. Losowanie prowadzi General Motors Poland, a Dixi-Car otrzymuje opinie swoich klientów do wglądu. Bazując na tych opiniach Dixi-Car może zmienić procedury, aby podnieść jakość obsługi.

 • Autoryzywany serwis Land Rover, Range Rover

  Samochody marki Land Rover cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Nic dziwnego więc, że Land Rovery stawiane są jako jedne z najlepszych aut na samym czele samochodów typu SUV oraz samochodów terenowych. Od dłuższego już czasu Land Rovery znajdują się na liście najlepiej sprzedających się samochodów tego typu w Polsce, natomiast liderem w sprzedaży jest JLR Centrum, który zapewnia sprzedaż samochodów tej marki, pełne wsparcie techniczne oraz solidną obsługę posprzedażową dla swoich klientów. Naprawdę warto sprawdzić.

 • Autotesto Diagnostyka samochodu przed zakupem

  Ogólnopolska sieć ekspertów motoryzacyjnych zaprasza do skorzystania z usług diagnostyki samochodu przed zakupem. My pomożemy Ci odpowiedzieć na pytanie co sprawdzić w samochodzie przed zakupem abyś by Twój zakup był udany. Przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalną inspekcję samochodu oraz pomożemy stworzyć umowę kupna sprzedaży auta. Znamy wszystkie sztuczki handlarzy, którzy często chcą naciągnąć i sprzedać auto w złym stanie technicznym albo nie warte wydanych pieniędzy. Z nami unikniesz takich nieprzyjemności. Nasi pracownicy to specjaliści z branży, którzy piszą artykuły do gazet motoryzacyjnych, prowadzimy na naszej stronie blog z poradami dla kierowców. To prawdziwi pasjonaci dobrych samochodów.

 • Autoryzowana Stacja Obsługi - Serwis Mazdy Opole

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy, obsługa, naprawy gwarancyjne. Serwis blacharsko-lakierniczy Opole.

  Najdłużej działająca Autoryzowana Stacja Obsługi Mazda na terenie Opolszczyzny.
  Dzięki sprawdzonej i doświadczonej kadrze pracowniczej w szybkim tempie zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów. Wraz z dynamicznym rozwojem rynku motoryzacyjnego wciąż unowocześniamy zaplecze technologiczne. Tym samym gwarantujemy obsługę i serwis samochodów na najwyższym poziomie.
  Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę pojazdów oraz pełny profesjonalizm świadczonych usług. Celem, do którego dążymy jest Państwa satysfakcja, bo samochody to nasza specjalność.