Plandeki

 • Plandeki - plandeki-okryciowe.pl

  Plandeki - plandeki-okryciowe.pl

  Firma Fol-Tech zlokalizowana została w Myśliborzu. W naszej propozycji znajdą Państwo duży wybór folii stosowanych w budownictwie. Zajmujemy się także wytwarzaniem plandek okryciowych. Za sprawą ich wytwarzania w naszym kraju możemy zagwarantować dużą wytrzymałość oraz świetną jakość. Mamy długoletnie doświadczenie w branży. Na sprzedawane plandeki dajemy dziesięć lat gwarancji. Oferujemy atrakcyjne ceny towarów. Indywidualnie rozpatrujemy zlecenia przekazane przez kontrahentów. Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 05 07 2017 szczegóły wpisu
 • Plandeki

  Plandeki

  Firma HERA-PLAN znajduje się w Pabianicach. Wyspecjalizowaliśmy się w wytwarzaniu oraz naprawie plandek. Dodatkowo zajmujemy się reklamą. Każde plandeki produkujemy z renomowanych surowców, co sprawia, że możemy zagwarantować ich właściwą klasę. Na każde produkty dajemy 2 lata gwarancji. Korzystamy z wysokiej klasy urządzeń. Indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta, zapewniając dopasowanie usług do wskazanych wymagań. Osoby zainteresowane przygotowaną przez nas ofertą zachęcamy do rozmowy.

  Data dodania: 09 01 2017 szczegóły wpisu
 • Dr. Thiel zabezpieczenie ładunku w transporcie

  Dr. Thiel zabezpieczenie ładunku w transporcie

  Sklep internetowy Dr. Thiel specjalizuje się w sprzedaży plandek i siatek. Jest to polski oddział niemieckiej firmy zajmującej się produkcją wysokiej jakości plandek, siatek na kontenery oraz wszelkiego rodzaju układów ogrodzeniowych. Wieloletnia aktywność na rynku pozwala mu oferować duży asortyment i znajdować z łatwością artykuły w największym stopniu dostosowane do oczekiwań klientów. Nasza oferta mieści plandeki przepuszczające powietrze, jakie cechują się niską wagą i dużą wytrzymałością. Większa część naszych produktów zdobyła certyfikaty potwierdzające ich wysoką wytrzymałość na trudne warunki środowiska. Więcej na witrynie internetowej.

  Data dodania: 24 10 2015 szczegóły wpisu
 • GO-PLAN producent pawilonów mazowieckie

  GO-PLAN producent pawilonów mazowieckie

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę Go-Plan. Na rynku istniejemy od lat 60-tych. Zajmujemy się produkcją plandek. Polecamy: plandeki celne i zwykle, pawilony handlowe i ogrodowe, kotary, płachty rolnicze i budowlane, linki celne, tapicerki samochodowe, pokrowce, transportowe pasy spinające. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową.

  Data dodania: 17 09 2015 szczegóły wpisu
 • PARYS PAWEŁ RYPL plandeki Wrocław

  PARYS PAWEŁ RYPL plandeki Wrocław

  Wrocławskie wielobranżowe przedsiębiorstwo PARYS doświadczone i sprofilowane jest w całościowym produkowaniu przeróżnego typu nadruków oraz reklam na plandekach do samochodów czy pomieszczeń, a też wielkoformatowych nośników reklamowych z siatki i folii albo papieru billboardowego. Kolejna specjalizacja firmy dotyczy planowania a potem sporządzania i instalowania porządnych, jednak wytwornych ogrodzeń lub bram wjazdowych, garażowych, uchylnych, przesuwnych czy też rolowanych. Z usług PARYS korzystają Klienci Korporacyjni a także myjnie, serwisy, banki, firmy ochroniarskie lub Klienci Prywatni. Drobiazgowa oferta znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 27 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Plandeki - nowa strona:

Adres: