Pomoc drogowa

 • KULA HENRYK dowóz paliwa Legnica

  KULA HENRYK dowóz paliwa Legnica

  Siedziba firmy Pomoc Drogowa H. Kula mieści się w Legnicy. Firma istnieje na rynku od 1994 roku oferując profesjonalną całodobową pomoc. Proponujemy błyskawiczną reakcję w sytuacji awaryjnej, zapewniamy holowanie specjalistycznym sprzętem, przewóz aut z zagranicy a także dowóz paliwa czy drobne naprawy na miejscu awarii. Dysponujemy własnym parkingiem strzeżonym i zapewniamy auto zastępcze na czas naprawy. Zapewniamy profesjonalizm, dostęp do nowoczesnego i regularnie serwisowanego taboru holowników oraz konkurencyjne ceny usług. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 06 2017 szczegóły wpisu
 • www.holowanie-tanio.warszawa.pl

  www.holowanie-tanio.warszawa.pl

  Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Turek Michał Turzyński, której siedziba znajduje się w Warszawie. Zajmujemy się świadczeniem usług całodobowej pomocy drogowej i holowania a obszar naszej działalności obejmuje Warszawę i okolicę jak również cały kraj i Europę. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem odpowiednio przystosowanym do holowania i naprawy pojazdów i maszyn każdego rodzaju. Współpracujemy z czynnym całą dobę warsztatem i gwarantujemy zabezpieczenie pojazdu po wypadku lub holowanie aut flotowych. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie.

  Data dodania: 12 06 2017 szczegóły wpisu
 • EUROHOL autoholowanie Szczecin

  EUROHOL autoholowanie Szczecin

  W Szczecinie mieści się siedziba firmy Eurohol. Zajmujemy się udzielaniem kompleksowej pomocy w przypadku awarii pojazdu, wpadnięcia do rowu czy też wypadku. Oferujemy holowanie aut ciężarowych i autobusów, wyciąganie z rowów przy pomocy podnośnika HDS, holowanie aut po kolizji, transport maszyn budowlanych, rozładunek, załadunek i zabezpieczenie pojazdu, pomoc w uzyskaniu odszkodowania oraz inne. Posiadamy własny, całodobowy i strzeżony parking oraz nowoczesne i odpowiednio wyposażone pojazdy, lawety i przyczepy. Zapewniamy szybkie i profesjonalne usługi jak też konkurencyjne ceny. Więcej na stronie.

  Data dodania: 22 02 2017 szczegóły wpisu
 • HIENKA Holowanie 24h kraków

  HIENKA Holowanie 24h kraków

  Siedziba firmy HIENKA mieści się w Krakowie. Zajmujemy się świadczeniem całodobowej pomocy drogowej. Specjalizujemy się w tanim holowaniu samochodów osobowych oraz dostawczych do 15 ton. Holujemy również wózki widłowe, koparki i mini koparki oraz pojazdy ciężarowe. Oferujemy wyciąganie aut z rowów a ponadto dowóz paliwa. Dysponujemy parkingiem strzeżonym a także serwisem samochodowym, w którym oferujemy naprawy z zakresu mechaniki samochodowej, montaż instalacji gazowych czy też świadczymy usługi wulkanizacyjne. Zajmujemy się także skupem aut na terenie Krakowa. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 02 2017 szczegóły wpisu
 • DAT-Trans Wynajem lawet

  DAT-Trans Wynajem lawet

  Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy DAT-Trans z Warszawy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej a zakres naszych usług obejmuje cały kraj jak i Europę. Dysponujemy nowoczesnymi autolawetami wyposażonymi we wciągarki czy też niezbędne narzędzia. Posiadamy również komfortowe samochody osobowe różnej klasy, z silnikiem manualnym lub automatycznym. Świadczymy też usługi transportowe i oferujemy pomoc w przeprowadzkach. Zapewniamy najwyższy poziom usług i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 12 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Pomoc drogowa - nowa strona:

Adres: