Pomoc drogowa

 • Laweta Świecko

  Laweta Świecko

  Laweta Świecko to firma, która w razie problemów z samochodem na niemieckich autostradach służy całodobową pomocą drogową oraz bezpiecznym holowaniem w przystępnej cenie. Obsługujemy kolizje drogowe, wypadki komunikacyjne oraz awarie pojazdów na terenie Niemiec. Lokalizacja naszej firmy przy przejściu granicznym w Świecku gwarantuje błyskawiczny przyjazd lawety na miejsce zdarzenia. W naszej ofercie jest również diagnostyka komputerowa na miejscu awarii oraz drobne naprawy na drodze. Zapewniamy profesjonalne holowanie samochodów osobowych, sportowych, terenowych oraz dostawczych.

  Data dodania: 21 11 2017 szczegóły wpisu
 • JAROSŁAW PRZYBYSZ mechanika pojazdowa Garwolin

  JAROSŁAW PRZYBYSZ mechanika pojazdowa Garwolin

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy działającej w branży motoryzacyjnej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mechanika Pojazdowa, Pomoc Drogowa Jarosław Przybysz. Znajdujemy się w Garwolinie w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo świadczy całodobowe usługi autoholowania, pomocy drogowej jak i napraw i diagnostyki komputerowej. Oferujemy zarówno pomoc na miejscu awarii jak również w naszym nowoczesnym warsztacie. Gwarantujemy najwyższy poziom usług oraz atrakcyjne warunki współpracy. Na stronie internetowej znaleźć można więcej informacji o działalności firmy.

  Data dodania: 06 11 2017 szczegóły wpisu
 • Pomoc drogowa, Holowanie, Laweta

  Pomoc drogowa, Holowanie, Laweta

  Jesteśmy firmą która działa w branży od 2009 roku. Od 8 lat świadczymy kompleksowe usługi pomocy drogowej i holowania. Nasza flota składa się 5 samochodów pomocy drogowej dzięki czemu możemy holować:

  samochody osobowe
  samocody dostawcze/busy
  maszyny
  maszyny rolnicze
  traktory
  wózki widłowe
  przyczepy campingowe
  jachty/łodzie
  inne do masy 3800 kg


  Razem z holowanym autem możemy zabrać aż 6 osób !!!
  Gdy chcesz kontynuować jazdę, wypożyczymy ci nasz samochód !

  W związku z bliskością granicy z Niemcami, firma specjalizujemy w pomocy drogowej na terenie Niemiec. Obsługujemy zdarzenia drogowe w największych miastach w Niemczech: Berlin, Hannover, Magdeburg, Munchen, Hamburg, Dortmund, Kassel, Frankfurt am Main, Leipzig, Koln, Bremen i innych.
  Świadczymy usługi auto pomocy na autostradzie A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93.

  Aby zapewnić jak najszybszy dojazd do klientów którym potrzebna jest pomoc na terenie Niemiec, niedawno otworzyliśmy punkt i parking w miejscowości Słubice.

  Cechuje nas solidność i odpowiedzialność, a z naszym profesjonalnym podejściem nie muszą się Państwo martwić o bezpieczeństwo holowanego auta. Od 8 lat naszym klientom oferujemy:
  CAŁODOBOWĄ OBSŁUGĘ
  NAJLEPSZE CENY
  SZYBKI DOJAZD
  PEŁEN PROFESJONALIZM
  Jeżeli szukasz w pełni profesjonalnych usług związanych z holowaniem samochodów i szeroko pojętą pomocą drogową to znalazłeś najodpowiedniejszą firmę, której można zaufać. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 11 2017 szczegóły wpisu
 • Laweta Niemcy

  Laweta Niemcy

  Całodobowa pomoc drogowa w Niemczech oraz niedrogie holowanie na lawecie samochodu z Niemiec do Polski. Świadczymy usługi auto pomocy na autostradzie A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72, A93. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, szybki wyjazd lawety na miejsce awarii, naprawę na miejscu zdarzenia lub w Polsce w warsztacie 24h. Nasza oferta obejmuje usługę autoholowania na lawecie samochodów osobowych, terenowych, sportowych oraz aut dostawczych.

  Data dodania: 06 10 2017 szczegóły wpisu
 • KULA HENRYK dowóz paliwa Legnica

  KULA HENRYK dowóz paliwa Legnica

  Siedziba firmy Pomoc Drogowa H. Kula mieści się w Legnicy. Firma istnieje na rynku od 1994 roku oferując profesjonalną całodobową pomoc. Proponujemy błyskawiczną reakcję w sytuacji awaryjnej, zapewniamy holowanie specjalistycznym sprzętem, przewóz aut z zagranicy a także dowóz paliwa czy drobne naprawy na miejscu awarii. Dysponujemy własnym parkingiem strzeżonym i zapewniamy auto zastępcze na czas naprawy. Zapewniamy profesjonalizm, dostęp do nowoczesnego i regularnie serwisowanego taboru holowników oraz konkurencyjne ceny usług. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 13 06 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Pomoc drogowa - nowa strona:

Adres: