Rejestracja pojazdów

 • Rejestracja pojazdów, samochodów Wejherowo Gdynia Puck Kartuzy

  Rejestracja pojazdów, samochodów Wejherowo Gdynia Puck Kartuzy

  Agencja Celna INTRASAD z siedzibą w Gdyni oraz Luzinie koło Wejherowa od wielu lat zajmuje się kompleksową rejestracją pojazdów. Rejestrujemy pojazdy:rejestracja samochodów osobowych i ciężarowych
  rejestracja motoroweru, motocykla
  rejestracja przyczep i naczep samochodowych
  rejestracja quadów
  Co ważne zajmujemy się rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy i tych zakupionych w Polsce. Załatwiamy wszelkie formalności od A do Z tj:Urząd Celny - opłata akcyzy - AKCU
  Urząd Skarbowy - VAT 23 i VAT 24
  opłata recyklingowa
  tłumaczenia przysięgłe
  rejestracja pojazdu - odbiór tablic rejestracyjnych
  ubezpieczenia komunikacyjne - OC AC NNW

  Zlecając rejestrację pojazdu naszej firmie unikacie Państwo konieczności wypełniania szeregu dokumentów i stania w długich kolejkach. Załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją.
  Zapraszamy do kontaktu.
  Biuro tłumaczeń i rejestracji pojazdów INTRASAD

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Rejestruj.auto.pl

  Rejestruj.auto.pl

  Oferujemy rejestrację pojazdów w Łodzi i na terenie woj. łódzkiego. Nasza firma zajmuje się rejestrowaniem pojazdów z kraju i sprowadzanych z zagranicy. Wiedza dotycząca przepisów
  i doświadczenie, które nabyliśmy przy rejestracji pojazdów pozwala sprawnie poruszać się w przepisach i wymogach rejestracyjnych, co przekłada się na szybkość i jakość naszych usług.
  Nie stój w kolejce! Postoimy za Ciebie! Wraz z usługą rejestracji oferujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych potrzebnych do zarejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji a także załatwianie formalności w innych urzędach.
  Nasza oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych.

  Data dodania: 25 01 2014 szczegóły wpisu
 • Rejestracja auta Poznań

  Rejestracja auta Poznań

  Ekspresowa rejestracja pojazdów to hasło kojarzone z przedsiębiorstwem Car Plac. Zgodnie z wymaganiami konsumentów przedstawiciel przedsiębiorstwa składa wizyty w urzędach, może również odwiedzić Starostwo Powiatowe. Poznań, ul. Jackowskiego – tu mogą się pojawiać zainteresowani. Przekaż nam swoją sprawę, a w Twoim imieniu zostanie dokonana rejestracja auta. Car Plac dba o to, by wszelkie formalności zostały przeprowadzone sprawnie i natychmiastowo. Zajrzyj na stronę, gdyż tam zaprezentowano zakres usług.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Rejestracje samochodu Poznań

  Rejestracje samochodu Poznań

  Moja firma realizuje zlecenia w branży od ponad dwóch lat. Prowadzę działalność na obszarze Poznania oraz w położonych niedaleko miasteczkach. Trudnię się świadczeniem prac w dziedzinie rejestrowania aut. Zatrudniam do pracy jedynie najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów. Moje doświadczenie i wiedza, gwarantują szybkie i prawidłowe wypełnienie formalności. Czas, który potrzebuję na wykonanie całkowitej rejestracji pojazdu wynosi od 3-4 dni roboczych. Gwarantuję profesjonalizm oraz bardzoprzystępne ceny. W razie wszelakich pytań, należy kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu: 797 713 314.

  Data dodania: 03 10 2012 szczegóły wpisu
 • Kompleksowa rejestracja auta lub motocykla Wrocław

  Kompleksowa rejestracja auta lub motocykla Wrocław

  Firma Hakiru - kompleksowa rejestracja pojazdów. Rejestracja Twojego nowego auta lub motocykla nigdy nie była jeszcze tak łatwa. Nasza pomoc przeznaczone są dla nabywców mieszkających, oraz podlegających pod urząd celny w Legnicy, Wałbrzychu, lub Wrocławiu. W ofercie poza rejestracja samochodu lub motocykla, znajdziecie państwo również zwykle, jak i przysięgłe tłumaczenia, usługę wypełniania formularzy AKC-U, Wniosku do naczelnika UC VAT 23, VAT 24, NIP-3,, oraz profesjonalna obsługa w zakresie pośrednictwa w załatwianiu formalności związanych z rejestracja auta.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
 • Rejestracja samochodów Bydgoszcz

  Rejestracja samochodów Bydgoszcz

  Rejestracja samochodu jest konieczna do dopuszczenia pojazdu na drogi publiczne. Nieodłącznie kojarzy się z wielogodzinnym i żmudnym załatwianiem formalności, m.in. w Urzędzie Skarbowym i Wydziale Komunikacji. Nasze biuro rejestracji pojazdów w Bydgoszczy wyręcza klientów w dokonywaniu rejestracji auta. Szybko i skutecznie przeprowadza niezbędne działania, żeby klient mógł w niedalekim terminie dostać tablice i dowód rejestracyjny mógł cieszyć się nowym samochodem. Oferujemy załatwianie wszelkich formalności niezbędnych do zakończenia rejestracji w: • Wydziale Komunikacji
  • Urzędzie Celnym
  • Urzędzie Skarbowym
  • Tłumaczenia dokumentów

  Usługi:
  • Deklaracja AKC- U
  • Podanie w sprawie wydania zaświadczenia o zapłacie akcyzy
  • Akcyza
  • VAT 24
  • Tłumaczenia przysięgłe dokumentów samochodowych
  • Wniosek o rejestrację pojazdu
  • Opłata recyklingowa

  W naszej ofercie znajdą Państwo również, ubezpieczanie pojazdu w dowolnej firmie ubezpieczeniowej. Nie trać czasu - zdaj się na nas.

  Data dodania: 29 03 2012 szczegóły wpisu
 • Rejestracja auta Poznań

  Rejestracja auta Poznań

  Przedsiębiorstwo M&T Cars pragnie zachęcić potrzebujących pomocy do skorzystania z dostępnych w poznańskim oddziale usług jakim jest rejestracja samochodu oraz pojazdów, także tych zabytkowych. Zdobyte doświadczenie i setki wykonanych usług pozwala nam zapewnić osoby współpracujące z nami, że skorzystanie z rejestracji pojazdów w M&T Cars z Poznań zostanie sfinalizowane z sukcesem. Innym atutem jest odpowiednia cena za oferowane usługi możliwe do realizacji u nas. Zachęcamy potrzebujących pomocy z miasta Poznań i z innych rejonów, do złożenia zapytania na naszej stronie internetowej i zapoznania się z oferowanymi możliwościami rejestracji pojazdów.

  Data dodania: 25 01 2012 szczegóły wpisu
 • Rejestracja pojazdów Poznań

  Rejestracja pojazdów Poznań

  Marka spod Poznania, oferująca realizowanie wszystkich dokumentów dotyczących posiadania lub zakupu nowego pojazdu. W ofercie mieści się rejestracja samochodów w wybranych urzędach, załatwianie spraw wykupu akcyzy lub VAT-u 25. Jeśli idzie o ubezpieczenie Madicar kontaktuje się z różnymi firmami ubezpieczeniowymi. Pomaga klientom w wyborze tego najlepszego. Firma załatwia typowe kwestie oraz pomaga rozwiązać niecodzienne kłopoty typu auto z hakiem lub na gaz. W ramach obsługi uwzględnione są rozmaite atrakcje jak tańszy recykling czy opinia rzeczoznawcy w razie stłuczonego auta. Klienci, których firma reprezentuje, gdy chodzi o tablice rejestracyjne, dodatkowo dostają ramki pod tablice i zawieszki do pojazdu. Zadaniem firmy jest minimalizowanie problemów jej klientom i troska o ich satysfakcję.

  Data dodania: 12 09 2011 szczegóły wpisu
 • Akcyzy.com na auta sprowadzane i tłumaczenia

  Akcyzy.com na auta sprowadzane i tłumaczenia

  Masz dość biurokracji? Kolejek? Numerków? Przyjdź do nas.
  Załatwimy formalności w każdym Urzędzie w Warszawie i nie tylko, konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa.

  Załatwimy za Państwa wszelkie formalności związane z Urzędem Celnym, Urzędem Skarbowym oraz Wydziałem Komunikacji. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe ze wszystkich języków w korzystnych cenach. Współpracujemy na stałe z rzeczoznawcami z PZMot.

  Urząd Celny - AKCYZA
  Przygotujemy komplet dokumentów do Urzędu Celnego oraz stoimy w kolejce aby złożyć wymagane dokumenty do akcyzy. W ciągu 24 godzin oddzwonimy do Klienta z kwotą akcyzy potwierdzoną przez Urząd Celny. Zostawiając u Nas dokumenty nie musicie Państwo się obawiać zbędnych pytań ze strony Urzędu.

  Urząd Skarbowy - VAT-24 VAT-23
  Oferujemy przygotowanie dokumentów wymaganych do Urzędu Skarbowego.
  Złożymy stosowne dokumenty tak, aby Państwo nie musieli tracić jakże cennego czasu. Do 7 dni dowozimy dokumenty do Klienta. Dzięki Państwa zaufaniu do nas i podpisaniu stosownych upoważnień to my tłumaczymy się przed Urzędem Skarbowym.

  Wydział Komunikacji - Rejestracja Pojazdu
  Po 7 dniach od złożenia dok w Urzędzie Celnym i Skarbowym rejestrujemy samochód w odpowiednim Wydziale Komunikacji przedstawiając wymagane dokumenty i odbieramy tablice rejestracyjne i niezbędne dokumenty. W naszej ofercie znajdą Państwo również opcję dowiezienia tablic pod wskazany adres.

  Tłumaczenia -Wszystkie języki.
  Dzięki skoncentrowaniu się na wygodzie Klienta działamy w sposób maksymalnie minimalizujący tracenie czasu przez Państwa w rożnych urzędach i firmach oferujących podobne usługi. Poprzez skoncentrowanie wszystkich usług w jednym miejscu jesteśmy najbardziej konkurencyjną firmą na rynku. Działamy od lat i mamy bogatą historię. Już teraz przyjemność z nowego samochodu jest jeszcze większa. TERAZ TO TAKIE ŁATWE!

  Zapraszamy!
  AKCYZY.COM
  mail. akcyzy.com@wp.pl
  tel.509920340 Dorota
  509191868 Wojtek

  Biuro:
  Al. Krakowska 121 (przed pętlą na Okęciu, po prawej stronie jadąc od Centrum)
  Pn-pt 8-16

  Data dodania: 08 08 2011 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Rejestracja pojazdów - nowa strona:

Adres: