Rejestracja pojazdów

 • Rejestracja pojazdów, samochodów Wejherowo Gdynia Puck Kartuzy

  Rejestracja pojazdów, samochodów Wejherowo Gdynia Puck Kartuzy

  Agencja Celna INTRASAD z siedzibą w Gdyni oraz Luzinie koło Wejherowa od wielu lat zajmuje się kompleksową rejestracją pojazdów. Rejestrujemy pojazdy:rejestracja samochodów osobowych i ciężarowych
  rejestracja motoroweru, motocykla
  rejestracja przyczep i naczep samochodowych
  rejestracja quadów
  Co ważne zajmujemy się rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy i tych zakupionych w Polsce. Załatwiamy wszelkie formalności od A do Z tj:Urząd Celny - opłata akcyzy - AKCU
  Urząd Skarbowy - VAT 23 i VAT 24
  opłata recyklingowa
  tłumaczenia przysięgłe
  rejestracja pojazdu - odbiór tablic rejestracyjnych
  ubezpieczenia komunikacyjne - OC AC NNW

  Zlecając rejestrację pojazdu naszej firmie unikacie Państwo konieczności wypełniania szeregu dokumentów i stania w długich kolejkach. Załatwiamy wszelkie formalności związane z rejestracją.
  Zapraszamy do kontaktu.
  Biuro tłumaczeń i rejestracji pojazdów INTRASAD

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Rejestruj.auto.pl

  Rejestruj.auto.pl

  Oferujemy rejestrację pojazdów w Łodzi i na terenie woj. łódzkiego. Nasza firma zajmuje się rejestrowaniem pojazdów z kraju i sprowadzanych z zagranicy. Wiedza dotycząca przepisów
  i doświadczenie, które nabyliśmy przy rejestracji pojazdów pozwala sprawnie poruszać się w przepisach i wymogach rejestracyjnych, co przekłada się na szybkość i jakość naszych usług.
  Nie stój w kolejce! Postoimy za Ciebie! Wraz z usługą rejestracji oferujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych potrzebnych do zarejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji a także załatwianie formalności w innych urzędach.
  Nasza oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych.

  Data dodania: 25 01 2014 szczegóły wpisu
 • Rejestracja auta Poznań

  Rejestracja auta Poznań

  Ekspresowa rejestracja pojazdów to hasło kojarzone z przedsiębiorstwem Car Plac. Zgodnie z wymaganiami konsumentów przedstawiciel przedsiębiorstwa składa wizyty w urzędach, może również odwiedzić Starostwo Powiatowe. Poznań, ul. Jackowskiego – tu mogą się pojawiać zainteresowani. Przekaż nam swoją sprawę, a w Twoim imieniu zostanie dokonana rejestracja auta. Car Plac dba o to, by wszelkie formalności zostały przeprowadzone sprawnie i natychmiastowo. Zajrzyj na stronę, gdyż tam zaprezentowano zakres usług.

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Rejestracje samochodu Poznań

  Rejestracje samochodu Poznań

  Moja firma realizuje zlecenia w branży od ponad dwóch lat. Prowadzę działalność na obszarze Poznania oraz w położonych niedaleko miasteczkach. Trudnię się świadczeniem prac w dziedzinie rejestrowania aut. Zatrudniam do pracy jedynie najlepszych w swojej dziedzinie specjalistów. Moje doświadczenie i wiedza, gwarantują szybkie i prawidłowe wypełnienie formalności. Czas, który potrzebuję na wykonanie całkowitej rejestracji pojazdu wynosi od 3-4 dni roboczych. Gwarantuję profesjonalizm oraz bardzoprzystępne ceny. W razie wszelakich pytań, należy kontaktować się ze mną, telefonując pod numer telefonu: 797 713 314.

  Data dodania: 03 10 2012 szczegóły wpisu
 • Kompleksowa rejestracja auta lub motocykla Wrocław

  Kompleksowa rejestracja auta lub motocykla Wrocław

  Firma Hakiru - kompleksowa rejestracja pojazdów. Rejestracja Twojego nowego auta lub motocykla nigdy nie była jeszcze tak łatwa. Nasza pomoc przeznaczone są dla nabywców mieszkających, oraz podlegających pod urząd celny w Legnicy, Wałbrzychu, lub Wrocławiu. W ofercie poza rejestracja samochodu lub motocykla, znajdziecie państwo również zwykle, jak i przysięgłe tłumaczenia, usługę wypełniania formularzy AKC-U, Wniosku do naczelnika UC VAT 23, VAT 24, NIP-3,, oraz profesjonalna obsługa w zakresie pośrednictwa w załatwianiu formalności związanych z rejestracja auta.

  Data dodania: 31 03 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Rejestracja pojazdów - nowa strona:

Adres: