Samochody - blacharstwo, lakiernictwo

 • Serwis blacharsko-lakierniczy I-W RAK

  Serwis blacharsko-lakierniczy I-W RAK

  I-W RAK to firma z motoryzacyjnymi tradycjami działająca na terenie Chorzowa. Od kilku lat nasza siedziba świadczy usługi blacharsko - lakiernicze, wykonujemy między innymi spawanie elementów metalowych i plastikowych, ich wycinanie i spasowanie tak by nadać autu fabryczny wygląd. Na tak przygotowany element nakładane są różne preparaty wzmacniające i chroniące czystą blachę przed korozją. Dopiero na to nakładana jest właściwa powłoka lakiernicza. Dobieramy dowolny kolor na życzenie klienta lub do koloru znajdującego się na samochodzie.

  Wykonujemy naprawy powypadkowe, ratujemy mocno zniszczone samochody. Posiadamy profesjonalną komorę lakierniczą która w sposób bezpyłowy umożliwia idealne nałożenie powłoki lakierniczej.

  Data dodania: 09 11 2016 szczegóły wpisu
 • BRACIA PIETRZAK S.C.

  BRACIA PIETRZAK S.C.

  By lakier samochodu wyglądał nieskazitelnie potrzebna jest odpowiednia jego ochrona, dlatego zapraszamy do wyboru naszych usług związanych z woskowaniem lub pokrywaniem powłokami ceramicznymi. Ponadto fachowo usuwamy rysy na lakierze, a także czyścimy i konserwujemy skóry wnętrza samochodu i tapicerki. Na potwierdzenie naszych umiejętności zapraszamy do zapoznania się z referencjami na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 10 2016 szczegóły wpisu
 • CLS-Walder blacharz samochodowy Trójmiasto

  CLS-Walder blacharz samochodowy Trójmiasto

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa CLS - Walter, jakie specjalizuje się w likwidacji szkody na samochodach. Wykonujemy usługi w zakresie: naprawy blacharsko - lakierniczej, wynajmu pojazdów zastępczych na okres naprawy, napraw typu Smart, konserwacji aut oraz kosmetyki pojazdów. Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co daje nam pełne przekonanie wysokiej klasy wykonywanych przez nas usług. Naszą dewizą jest zadowolenia każdego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajduje się pełna propozycja i więcej wiadomości o firmie.

  Data dodania: 25 02 2016 szczegóły wpisu
 • Spawanie tłumików Kraków

  Spawanie tłumików Kraków

  Przedsiębiorstwo A.K. Waśniowscy Serwis Samochodowy proponuje klientom duży wybór czynności w zakresie reperowania pojazdów. Przygotowaliśmy także usługi związane z czynnościami blacharskimi i lakierniczymi. Zajmujemy się reperowaniem aut powypadkowych. Proponujemy klientom samochody zastępcze a także świadczenia pomocy drogowej. Personalnie dostosowujemy zakres czynności do oczekiwań określonego kontrahenta. Siedziba naszej firmy znajduje się w bliskiej odległości od Krakowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 12 2015 szczegóły wpisu
 • EDMARK-AUTO Blacharstwo samochodów amerykańskich Warszawa

  EDMARK-AUTO Blacharstwo samochodów amerykańskich Warszawa

  W Warszawie prowadzi swoją działalność firma Edmark Auto - salon i serwis aut amerykańsko-włoskich marek. W sprzedaży dostępne są auta Jeep, Lancia, Chrysler oraz Dodge. Zapraszamy do wypróbowania wybranego modelu oraz jego możliwości podczas jazdy testowej. Wszystkich, którzy już zakupili oferowane przez nas samochody, zachęcamy do skorzystania z naszego autoryzowanego serwisu. Przeprowadzamy bezpłatne akcje serwisowe, dzięki którym będą mogli Państwo dłużej cieszyć się bezusterkowym działaniem zakupionego pojazdu. Szczegółowe informacje na temat naszej propozycji znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 11 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Samochody - blacharstwo, lakiernictwo - nowa strona:

Adres: