Samochody - ciężarowe, dostawcze - sprzedaż

 • Ciezarowekupujemy.pl - skup samochodów ciężarowych

  Ciezarowekupujemy.pl - skup samochodów ciężarowych

  Skup samochodów ciężarowych w dzisiejszych czasach sprawdza się świetnie ponieważ w szybki i wygodny sposób pozwala na pozbycie się wyeksloatowanego lub zniszczonego samochodu ciężarowego.

  Każdy kierowca, który chociaż raz próbował sprzedawać auto, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie to jest trudne. Wystawianie i aktualizacja ogłoszeń. Próba namówienia klienta do transakcji. A i tak cały czas słyszą, że ktoś się zastanowi, albo cena jest zbyt wysoka. Czy jednak istnieje szansa na to, żeby pozbyć się samochodu w bardzo szybkim czasie, i to jeszcze samochodu ciężarowego?
  Na pewno zainteresuje Cię skup używanych samochodów ciężarowych. Jest to najlepsze rozwiązanie, przynoszące szybki zysk i pozbycie się problemu w natychmiastowym tempie. Finalizacja przebiega natychmiast po zakupie samochodu. Najczęściej wynagrodzenie płacone jest w postaci gotówki. Ale właściciele pojazdów czasami życzą sobie także sprzedaż ich za pośrednictwem przelewu bankowego. Taka forma płatności przy skupie ciężarówek kompletnie nie robi żadnego problemu.

  Skup aut ciężarowych jest naprawdę ciekawym wyzwaniem. Ale jednocześnie można określić je jako bardzo trudne. Jeśli stoimy po stronie sprzedającego samochód, zawsze poszukujmy firmy z wieloletnim doświadczeniem. Wtedy będziemy mieć gwarancję, że transakcja przebiegnie całkowicie uczciwie, jak i również proponowane stawki będą godne zainteresowania. Skup używanych samochodów ciężarowych może odbywać się regionalnie, jak i też na skalę całej Polski. Wszystko będzie zależeć od zasięgu działalności danej firmy skupującej tego typu auta. Najczęściej jednak potrafią dojechać do klientów znajdujących się w każdym zakątku kraju. Dlatego kierowcy nie powinni czuć się ograniczeni pod względem swojej lokalizacji.

  Korzystając z usług skupu aut ciężarowych, możesz liczyć na: zakup auta ciężarowego przez firmę bezpośrednio za gotówkę, lub też możesz wybrać płatność przelewem,
  szybki dojazd do klienta na terenie kraju, po wstępnym ustaleniu szczegółów
  Skup aut ciężarowych po atrakcyjnej cenie zaproponowanej klientowi po obejrzeniu auta ciężarowego

  Wszystkie samochody ciężarowe skupowane są nie tylko od firm lecz również od osób prywatnych.

  Data dodania: 26 01 2016 szczegóły wpisu
 • Samochody dostawcze pomorskie - Auto-Mobil

  Samochody dostawcze pomorskie - Auto-Mobil

  Auto Mobil to autoryzowany dealer wielu popularnych marek samochodów, zarówno zwykłych jak i z segmentu premium. Sprzedawane są również pojazdy dostawcze marek Iveco oraz Fiat Professional. Przy każdym salonie samochodów Auto Mobil znajduje się serwis i stacja kontroli pojazdów. W razie potrzeby kompetentny mechanik posiadający duże doświadczenie dokona profesjonalnej naprawy samochodu osobowego lub dostawczego. Dodatkowo warto zapoznać się z ofertą jaką ma wypożyczalnia samochodów, oferująca wynajem długoterminowy oraz krótkoterminowy.

  Data dodania: 09 03 2015 szczegóły wpisu
 • Najlepsze oferty sprzedaży ciągników siodłowych i naczep

  Najlepsze oferty sprzedaży ciągników siodłowych i naczep

  SIDUS TRUCKS zajmuje się profesjonalną sprzedażą ciągników siodłowych, naczep oraz samochodów dostawczych renomowanych marek. Oferujemy pojazdy importowane w dobrym stanie, spełniające wszelkie normy i wymagania techniczne.
  Nasze auta posiadają pełną dokumentację, aktualny przegląd i są gotowe do rejestracji. SIDUS TRUCKS oprócz pojazdów najwyższej jakości gwarantuje także profesjonalne doradztwo doświadczonych pracowników. Dynamiczny rozwój firmy i sprawdzone rozwiązania pozwalają nam importować wysokiej jakości pojazdy dla coraz liczniejszej rzeszy zadowolonych Klientów.
  Pojazdy oferowane przez SIDUS TRUCKS są w pełni przygotowane do rejestracji i posiadają aktualny przegląd techniczny. Gwarantujemy pełną dokumentację w języku polskim, wystawiamy fakturę VAT.
  Tym z Państwa, którzy poszukują pojazdu o konkretnej specyfikacji, proponujemy sprowadzenie auta na indywidualne zamówienie – również takich z nietypowym wyposażeniem. Szczegółowych informacji na temat indywidualnych zamówień udzielają pracownicy SIDUS TRUCKS, którzy każdego dnia są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 11 06 2014 szczegóły wpisu
 • Samochody dostawcze

  Samochody dostawcze

  Gawlik – Przyczepy to firma z niemieckimi korzeniami, działająca na naszym rynku od ponad 20 lat. Specjalizujemy się w zabudowie pojazdów specjalnych, produkcji i sprzedaży naczep, naprawie silników, remontach naczep, holowaniu ciężarówek, gięciu blach. Posiadamy komputer diagnostyczny MAN. Mieścimy się w Stęszewie pod Poznaniem. Nasi konsultanci rozmawiają w językach niemieckim i angielskim. Zapraszamy.

  Data dodania: 22 11 2013 szczegóły wpisu
 • MB Poznań - autoryzowany salon i serwis Mercedes-Benz

  MB Poznań - autoryzowany salon i serwis Mercedes-Benz

  MB Poznań to autoryzowany dealer vanów, samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz oraz Mitsubishi Fuso. Posiadamy dwie placówki - siedzibę główną w Komornikach, na ul. Gottlieba Daimlera 5 oraz filię w Swarzędzu-Jasinie na ul. Rabowickiej 6. W naszych salonach oferujemy również kompleksową obsługę serwisową, usługi blacharsko-lakiernicze oraz dysponujemy okręgową stacją kontroli pojazdów. Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję naczep STAS. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 21 09 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Samochody - ciężarowe, dostawcze - sprzedaż - nowa strona:

Adres: