Samochody - filtry

 • Producent filtrów - WF-Filter.pl

  Producent filtrów - WF-Filter.pl

  Wytwórnia Filtrów PZL-Sędziszów S.A. to wyrastający na światowego lidera producent w branży produktów filtracyjnych. Od blisko 70 lat wprowadza na rynek swoje najwyższej jakości filtry: paliwa, powietrza i oleju do wszelakiego rodzaju samochodów i maszyn przemysłowych. Ponadto zajmuje się też prowadzeniem zaawansowanych badań w zakresie rozwoju i nowych technologii wytwarzania tego typu urządzeń. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 04 2014 szczegóły wpisu
 • J K WITEK dpf filtr cząstek stałych

  J K WITEK dpf filtr cząstek stałych

  F. H. U. Julita funkcjonuje w branży już od ponad dziesięciu lat. Na przestrzeni tego czasu pozyskaliśmy okazałe doświadczenie, jakie pozwoliło nam zdobyć pozycję lidera rynku. Nasza oferta to przede wszystkim fachowy serwis turbosprężarek do aut ciężarowych, osobowych i maszyn. Zajmujemy się tymczasem też dystrybucją najwyższej jakości artykułów fabrycznie nowych. Nie jesteśmy obojętni na przekształcające się potrzeby rynku, wobec tego stale poszukujemy nowych, udoskonalonych rozwiązań. Teraz wyszukacie Państwo u nas dodatkowo filtry cząsteczek stałych, których dobre funkcjonowanie w dużym stopniu powstrzymuje pojawianie się kłopotów wynikających z niedrożnego układu silnika. Zapraszamy na naszą stronę www.

  Data dodania: 29 11 2013 szczegóły wpisu
 • Filtry, części samochodowe, serwis - Jaro-Filtr

  Filtry, części samochodowe, serwis - Jaro-Filtr

  Jaro-Filtr to profesjonalny dostawca filtrów i części zamiennych z możliwością montażu na miejscu we własnym serwisie samochodowym. W ofercie posiadamy produkty dla sklepów, warsztatów dla firm transportowych i przemysłowych. W ofercie znajdują się filtry samochodowe, przemysłowe, hydrauliczne marki FILTRON. U nas znajdziesz również części samochodowe do każdej popularnej marki w wysokiej jakości i przystępnej cenie. Szukasz filtrów i części sprawdź nasza ofertę na www.jaro-filtr.pl.

  Data dodania: 14 10 2012 szczegóły wpisu
 • Filtr cząstek stałych fap, dpf - serwis i montaż

  Filtr cząstek stałych fap, dpf - serwis i montaż

  Firma zajmuje się obsługą filtrów cząstek stałych oraz montażem do pojazdów z niższą normą czystości spalin. Szczególnie polecamy montaż w pojazdach użytkowych takich jak autobusy i ciężarówki. Nasza firma jako jedyna w Polsce ma własną metodę regeneracji filtrów cząstek stałych, która daje niesamowitą skuteczność - zwykle na jeszcze raz tyle kilometrów ile dotychczas przejechał pojazd do zapchania się filtra. Na naszą regenerację każdy użytkownik otrzymuje gwarancję. Więcej o regeneracji filtrów cząstek stałych fap/dpf możesz przeczytać tutaj: regeneracja fap/dpf. Ponadto firma walczy z usuwanie filtrów cząstek stałych. Wiele form wprowadza w błąd klientów i naraża ich na bardzo poważne konsekwencje. Na naszej stronie możesz także zakupić filtr cząstek stałych oraz specjalne płyny, które przedłużają żywotność filtrów cząstek stałych.

  Data dodania: 02 09 2012 szczegóły wpisu
 • Filtry samochodowe

  Filtry samochodowe

  Filterki24.pl jest serwisem motoryzacyjnym, który tematyką obejmuje filtry samochodowe, oleje silnikowe oraz wszystko to, co jest z nimi powiązane. Odwiedzając regularnie nasz serwis, uzyskasz informacje jakiego producenta filtry przeciwpyłkowe są najlepsze i jak je odpowiednio zamontować w swoim pojeździe. Nasi eksperci postarają się także wybrać odpowiedni olej dla Twojego silnika, gdyż na rynku istnieją oleje półsyntetyczne, syntetyczne i mineralne o różnej lepkości, a wybranie nadającego się nie jest łatwym zadaniem. Na wszystkie te i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 08 2012 szczegóły wpisu
 • Serwis DPF

  Serwis DPF

  Profesjonalna strona o filtrach cząstek stałych i problemach z nimi,budowa filtra DPF, jak działa DPF, jak usunąć DPF, diagnostyka DPF, regeneracja DPF. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie profesjonalnego serwisu filtrów cząstek stałych. Diagnozujemy i naprawiamy przyczyny awarii w układach oczyszczania spalin DPF/FAP. Testujemy samochody w bezpiecznych warunkach na hamowni stacjonarnej bez konieczności wyjeżdżania na ulicę. Zapraszamy: www.dpfserwis.pl

  Data dodania: 09 04 2012 szczegóły wpisu
 • Filtr cząstek stałych

  Filtr cząstek stałych

  Jesteśmy firmą motoryzacyjną, która pracuje w tej branży od 2003 roku. Prezentujemy szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych w zakresie naprawiania pojazdów i dodatkowo sprzedaży pojazdów czy motocyklów. Od ponad roku oferujemy również usługę czyszczenia filtra DPF. Filtr ten występuje w niektórych samochodach z silnikiem diesla. Oczyszcza on spaliny z sadzy. Gromadzące się w filtrze cząstki sadzy powodują jego powolne, stopniowe zapychanie i utratę początkowej wydajności. Jego wymiana jest bardzo kosztowna, natomiast odpowiednia regeneracja z wykorzystaniem specjalistycznych środków i dodatkowo urządzeń pozwoli nam ustrzec się tego problemu. Zapraszamy do przejrzenia naszej strony, a także skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 10 08 2011 szczegóły wpisu

Samochody - filtry - nowa strona:

Adres: