Samochody - katalizatory

 • www.katex.info Skup katalizatorów

  www.katex.info Skup katalizatorów

  Katex to przedsiębiorstwo powstałe w 2005 roku w Bolesławcu. Od początku swojego istnienia zajmujemy się recyklingiem i utylizacją katalizatorów samochodowych. W ramach naszej działalności przyjmujemy katalizatory ceramiczne, katalizatory metalowe oraz monolit ceramiczny. Nasz cennik katalizatorów opiera się o rzeczywiste stawki, sprzyjające dla Klienta oraz niezależne od wahania cen na rynku metali szlachetnych. Współpracujemy z dostawcami indywidualnymi oraz hurtowymi. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 19 06 2018 szczegóły wpisu
 • Skup katalizatorów Katowice - katalizatorychrzanow.pl

  Skup katalizatorów Katowice - katalizatorychrzanow.pl

  Jesteśmy bardzo dużym skupem katalizatorów w Polsce. Gwarantujemy bardzo niskie ceny, wspieranie klientów znajdujących się na terenie całej Polski a także najszybszą realizację zamówień. Współpraca z nami to doskonały pomysł gdyż charakteryzujemy się dawaniem dużego bezpieczeństwa, pomocą podczas sprzedaży a także dużemu doświadczeniu. Dzięki naszej ofercie sprzedaż katalizatorów będzie łatwa, lekka jak i przyjemna. Zaoszczędzisz czas, więcej zarobisz oraz nie będziesz posiadał najmniejszych problemów. Podjęcie z współpracy z nami na pewno opłaci się każdemu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 01 08 2017 szczegóły wpisu
 • Skup katalizatorów cennik

  Skup katalizatorów cennik

  Niezależnie od tego czy potrzebujesz wycenić swój katalizator lub szukasz odpowiedniego miejsca na legalną sprzedaż katalizatora nasza internetowa baza skupów powstała z myślą właśnie o Tobie.

  Skup katalizatorów gwarantuje najlepszą możliwie cenę za pojedynczy katalizator oraz stałą hurtową współpracę z zakresu recyklingu na doskonałych warunkach.

  Na naszej stronie prezentujemy profesjonalny kontakt z przedstawicielami działającymi w całej Polsce.

  Wybierz konsultanta d/s wyceny w Twoim rejonie i już dziś wyceń i sprzedaj katalizator / katalizatory.

  * interesuje nas zarówno hurt / detal.
  Skontaktuj się z Nami już dziś ! Zapraszamy .

  Data dodania: 07 06 2016 szczegóły wpisu
 • EKATALIZATORY

  EKATALIZATORY

  Przedstawiamy Państwu firmę Katmet Zbigniew Franków z siedzibą w Inowrocławiu. Zajmujemy się skupem oraz przetwarzaniem katalizatorów samochodowych. Skupujemy katalizatory z wkładem: ceramicznym, metalowym i filtrami cząsteczek stałych (DPF, FAP). Współpracujemy z klientami indywidualnymi, punktami kasacyjnymi i warsztatami samochodowymi. Wystawiamy faktury VAT i KPO. Posiadamy spektrometr, jakim mierzymy zawartość metali szlachetnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się więcej informacjii pełna propozycja.

  Data dodania: 18 03 2016 szczegóły wpisu
 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WENUS skup katalizatorów cennik

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE WENUS skup katalizatorów cennik

  Obszarem działalności jednostki Wenus z Jelcza Laskowic jest całkowite województwo dolnośląskie. Z naszej propozycji korzystają kontrahenci indywidualni, przedsiębiorstwa a także instytucje. Propozycja ukierunkowana jest przede wszystkim na skup metali kolorowych, złomu stalowego i złomu żeliwnego. Jest on odpowiednio przechowywany oraz powierzany do dalszej obróbki. Posiadamy doskonałe zaplecze techniczne do skupu samochodowych katalizatorów, zarówno ceramicznych, jak również stalowych. Klientom oferujemy również ewentualność sprzedaży monolitu ceramicznego. Podejmując z nami współpracę, mają Państwo gwarancję rzetelnej wyceny oraz płatności gotówką. Zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 11 01 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Samochody - katalizatory - nowa strona:

Adres: