Samochody - naczepy

 • HIT-BUS zabudowy do przewozu osób

  HIT-BUS zabudowy do przewozu osób

  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy HITBUS, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Działamy w branży od 1996 roku a specjalizujemy się w zabudowie pojazdów ciężarowych na busy o pojemności od 6 do 26 miejsc siedzących. Proponujemy zabudowy osobowe, brygadowe, autobusowe bądź specjalistyczne według indywidualnych wytycznych Klienta. Współpracujemy z odbiorcami indywidualnymi, firmami usługowymi, klubami sportowymi, zespołami muzycznymi i salonami samochodowymi. Gwarantujemy profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2017 szczegóły wpisu
 • Deski do naczep, deski burtowe drewniane do naczepy KASTOR

  Deski do naczep, deski burtowe drewniane do naczepy KASTOR

  Gotowe drewniane heblowane oraz fazowane odeskowanie boczne do naczep typu firanka stanowiące stelaż dla plandeki chroniący przed uszkodzeniami podczas jazdy. Firma KASTOR oferuje deski dostosowane do potrzeb klienta. Deski pasują do naczepy Krone Wielton Bodex Zremb Zasław Kogel Shmitz Mega Wilex itd. Wykonamy każdy wymiar deski burtowej. 3zł/mb. Rabaty!

  Data dodania: 14 04 2014 szczegóły wpisu
 • Deski do naczep, ceny desek do naczep

  Deski do naczep, ceny desek do naczep

  Posiadamy w sprzedaży deski do wszystkich naczep, docinamy na dowolną długość, deski aluminiowe są znacznie lżejsze niż drewniane, są trwałe, posiadają poprzeczkę wzmacniającą po środku profilu. Deska do naczepy Kogel czy deska do naczepy Schmitz z aluminium będzie wyborem na lata. Najbardziej atrakcyjne ceny desek do naczep można znaleźć na naszej stronie. Nie warto szukać dalej, kupuj u PRODUCENTA.

  Data dodania: 01 03 2013 szczegóły wpisu
 • Wywrotki i hakowce

  Wywrotki i hakowce

  Początek lat 80 to okres, w którym przedsiębiorstwo Skibicki Technika Transportowa Sp. z o.o. rozpoczęło działalność. W asortymencie przedsiębiorstwa znajduje się wiele modeli wywrotek m.in. trójstronne i tylnozsypowe, a także hakowce oraz hydrauliczne systemy wymienne, żurawie i przyczepy. Oprócz sprzedaży produktów oferujemy również fachowe usługi takie jak cięcie plazmą i cięcie laserem. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Skępe. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się więcej informacji dotyczących naszej firmy.

  Data dodania: 07 10 2011 szczegóły wpisu

Samochody - naczepy - nowa strona:

Adres: