Samochody pożarnicze, zamiatarki - almar.szczecin.pl

Samochody pożarnicze, zamiatarki - almar.szczecin.pl

Ocena: 1.9/10 (41 głosów)Specjalizujemy się w obsłudze Klienta w dziedzinie pojazdów ciężarowych, klasy zamiatarki, pojazdy zimowego utrzymania dróg dodatkowo samochody pożarnicze. Nasza oferta to szeroki wachlarz pojazdów, dlatego każdy Klient bez problemu odszuka pojazd skrojony wzorem jego wymagań. Proponujemy samochody pożarnicze i zamiatarki znakomitych i cenionych na rynku marek takich, jak: Volvo, Mercedes czy DAF. Wszystkie proponowane przez nas pojazdy przeszły zupełny audyt, posiadają aktualne badania techniczne i są sprawdzone pod względem użytkowania. Samochody pożarnicze i zamiatarki, jakie wyszukacie w naszej ofercie to pojazdy bezawaryjne.Podobne strony
 • Samochody strażackie

  Samochód strażacki - jest to samochód specjalny, charakterystycznie oznakowany i wyposażony w sprzęt pożarniczy do udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych lub innych działaniach statutowych Straży Pożarnych oraz jednostek ochrony przeciwpożarowej.
  Prometeusz to firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem. Jesteśmy jedną z wiodących firm Europejskich która nieprzerwanie od przeszło 18 lat prowadzi sprzedaż samochodów pożarniczych i sprzętu pożarniczego na gwarancji zaopatrując jednostki ochrony przeciwpożarowej oraz urzędy miast i gmin. Wyróżnia nas szeroki wybór samochodów strażackich oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnić Ochotniczym Strażom Pożarnych w pełni sprawne i za rozsądną cenę samochody pożarnicze. W ofercie skierowanej do Państwa każda straż znajdzie coś dla siebie.
  Nasz serwis to wykwalifikowana kadra mechaników samochodowych oraz specjalistów w zakresie naprawy sprzętu pożarniczego, autopomp i motopomp.
  Współpracujemy z wieloma specjalistycznymi firmami na terenie kraju w zakresie naprawy i konserwacji samochodów pożarniczych, sprzętu pożarniczego.
  Nasz serwis dostępny jest dla państwa 7 dni w tygodniu w godzinch od 8 do 20 i dojedzie w 24h od zgłoszenia we wskazane przez państwa miejsce w kraju.
  Jako pierwsi i nieliczni w kraju wprowadziliśmy darmową usługę polegając na pomocy w sprzedaży samochodów pożarniczych wycofywanych z OSP.
  Z naszych samochodów pożarniczych korzysta już z satysfakcją wiele jednostek straży pożarnej w kraju i za granicą. Świadczą o tym liczne referencje jakie do nas płyną. Nasi menadżerowie służą pomocą w wyborze najkorzystniejszej dla Państwa oferty.
  Zapraszamy do stałej współpracy, mając nadzieję, że zechcecie Państwo wstąpić w grono naszych zadowolonych klientów!

 • Cysterny

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości zawory kwasowe, węże gumowe oraz cysterny. Ponadto oferujemy także przepływomierz jednego z najlepszych producentów. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie zapraszamy.

 • Zwyżka i dźwig 10 ton Zabrze

  Sprzęt-Bud oferuje Państwu usługi zwyżką samochodową o wysięgu 18 m wraz z operatorem, wynajem dźwigu samochodowego 10 t wraz z operatorem, wynajem wywrotek o ładowności 10 i 15 t, usługi transportowe ciągnikiem siodłowym z naczepą niskopodwoziową 16 t oraz naczepą burtową 25 t. Nasze usługi świadczymy na terenie całego Śląska - Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Bytomia, Tarnowskich Gór, Chorzowa, Katowic.

 • www.thermotrans.com.pl

  Transport leków w temperaturze kontrolowanej z wykorzystaniem transportu dedykowanego farmacji oferuje firma ThermoTrans Sp. z o.o z Oławy. Zarządzamy flotą aut dostawczych o dmc do 3,5 tony, wyposażonych w sprawne agregaty chłodnicze, pozwalające na utrzymanie wskazanej temperatury. Dbamy o terminową dostawę ładunku, dlatego każda jednostka jest zaopatrzona w monitoring GPS. Świadczymy wysoką jakość usług, co potwierdza Certyfikat ISO 9001 oraz Certyfikat Dobrej Praktyki Dystrybucji (GDP). Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.