Samochody - układy kierownicze

 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ARGO przekładnie kierownicze

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ARGO przekładnie kierownicze

  Nasza firma specjalizuje się w regeneracji przekładni kierowniczych. Jesteśmy pierwszą firmą, która na terenie województwa śląskiego wyspecjalizowała się w wykonywaniu tego typu zleceń. Od 2004 roku wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm, przede wszystkim z Częstochowy. Na działaniu przekładni znamy się doskonale. Zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie i poradzą sobie z wykonaniem każdego zlecenia. Wykonujemy drobiazgowe oględziny, wymieniamy zniszczone części, ponownie składamy przekładnie i poddajemy specjalistycznym testom. Wszystko po to, aby zregenerowana przekładnia funkcjonowała prawidłowo. Więcej na stronie.

  Data dodania: 10 02 2014 szczegóły wpisu
 • IZOMAG R. STAWARZ regeneracja przekładni kierowniczych Bielsko Biała

  IZOMAG R. STAWARZ regeneracja przekładni kierowniczych Bielsko Biała

  Jednostka Izomag z Katowic specjalizuje się w renowacji przekładni kierowniczych oraz zaworów hamulcowych. Proponujemy regenerację maglownic m.in. takich fabrykantów jak: ZF, RBL, MERCEDES, Koyo oraz wielu innych. Do każdego zadania przystępujemy z najlepszą sumiennością, a po przeprowadzonej naprawie przeprowadzamy przeróżne testy diagnostyczne: badamy nasilenie przepływu oleju, kąty skrętu przekładni, szczelność. Po przeprowadzonej renowacji każdy nasz klient dostaje od nas informacje o zakresie zakończonej naprawy. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych Klientów. Więcej danych o naszych usługach umieściliśmy na stronie internetowej!

  Data dodania: 05 02 2014 szczegóły wpisu
 • F.U.H JANMOT maglownice regeneracja

  F.U.H JANMOT maglownice regeneracja

  Znana oraz doceniana firma JANMOT zajmuje się regeneracją przekładni kierowniczych, maglownic, a także pomp wspomagania kierownicy w różnego typu autach. Dopełniamy napraw przekładni kierowniczej dla samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego, reperujemy także pompy wspomagania sporządzane przez firmę ZF. W dodatku mogą Państwo za pomocą JANMOT nabyć regenerowaną przekładnię kierowniczą, zlecić nam reperację zawieszenia i geometrię kół. Na doskonałą reputację naszej firmy oddziałuje m.in. fakt, że na każdą naprawę udzielamy rocznej gwarancji. Zachęcamy do zapoznania się z pełną propozycją przeprowadzanych przez nas napraw - więcej wiadomości na stronie www.

  Data dodania: 28 10 2013 szczegóły wpisu
 • Naprawa maglownicy

  Naprawa maglownicy

  Eugeniusz Jesiołowski jest cenionym ekspertem w zakresie regeneracji przekładni kierowniczych w różnych typach pojazdów. Swoje doświadczenie zdobywał za granicą oraz prowadzać specjalistyczny zakład naprawczy, regenerujący maglownice w maszynach rolniczych, samochodach ciężarowych (przekładnie ślimakowe) i osobowych. Strona Jesiolowski.pl powstała po to, aby każdy zainteresowany tematyką przekładni, mógł zapoznać się z ich budową, schematami oraz typowymi objawami ich uszkodzeń.

  Data dodania: 11 02 2013 szczegóły wpisu
 • Maglownice

  Maglownice

  Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa jest specjalistycznym warsztatem naprawiającym zużyte maglownice. Posiadamy profesjonalne narzędzia diagnostyczne pozwalające na stwierdzenie uszkodzeń przekładni kierowniczych a następnie na ich naprawę i regenerację odpowiednich części. Posiadamy doświadczenie w naprawie przekładni samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i aut osobowych różnych marek. Swoją ofertę kierujemy do firm i osób ze Szczecina oraz całej Polski.

  Data dodania: 09 02 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Samochody - układy kierownicze - nowa strona:

Adres: