Samochody - używane

 • Skup aut Wrocław

  Skup aut Wrocław

  W obecnych czasach, pomimo zdawałoby się sporej ilości rozwiązań, zadowalające odsprzedanie samochodu, często niesie ze sobą trudność. Biorąc to pod uwagę, przedsiębiorstwo Autokomis Wrocław oferuje swoim Gościom profesjonalny skup aut. Początkowo realizowano skup samochodów tylko we Wrocławiu. Dziś, wrocławska firma ma swoich reprezentantów w całej Polsce. Dzięki temu mieszkańcy z każdego regionu mają możliwość szybko, bezpiecznie jak też po atrakcyjnych cenach sprzedać posiadane samochody. Zaletą skupu aut z Wrocławia jest otwartość na życzenia Kontrahenta. W zakresie wykonywanego skupu samochodów, pracownicy z Autokomisu Wrocław, udadzą się w każde wskazane przez Klienta miejsce. Potem bezpłatnie przeprowadzą wycenę samochodu. Po tym jak Kontrahent potwierdzi oferowane warunki skupu samochodu, możliwe jest przekazanie należnej kwoty na miejscu.

  Data dodania: 21 01 2012 szczegóły wpisu
 • Skup aut Katowice

  Skup aut Katowice

  Zadowalające odsprzedanie auta w dzisiejszych czasach, mimo zdawałoby się sporej ilości rozwiązań nie jest zbyt prostą formalnością. Dlatego też warto jest w tej problematyce poradzić się specjalistów. Firmy takie jak Skup Aut Katowice bądź też Skup Aut Opole oferują posiadaczom samochodów z Katowic lub Opola, chcącym odsprzedać własne auta, kompleksową pomoc w tym zagadnieniu. Przedsiębiorstwa te skupują auta każdego typu marki, bez względu na jego stan techniczny bądź stan zewnętrzny. Na prośbę Klienta, specjaliści ze Skupu Aut Opole bądź Skupu Aut Katowice, wykonują darmową wycenę konkretnego auta. Może być ona przeprowadzana w oddziale firmy, czy też we wskazanym przez Kontrahenta jak również dobrym dla niego miejscu. Skup Aut Katowice jak też Skup Aut Opole otwarte są codziennie, od godziny 10 do 22. Auta skupowane są od Kontrahentów prywatnych jak też instytucji publicznych.

  Data dodania: 16 01 2012 szczegóły wpisu
 • Skup aut Opole

  Skup aut Opole

  Zadowalające sprzedanie auta w aktualnych czasach, mimo zdawałoby się sporej ilości rozwiązań nie jest łatwą sprawą. Dlatego też warto jest w tej problematyce poradzić się specjalistów. Przedsiębiorstwa takie jak Skup Aut Katowice bądź Skup Aut Opole oferują mieszkańcom Katowic czy Opola, chcącym odsprzedać własne auta, kompleksową pomoc w tej kwestii. Przedsiębiorstwa te skupują auta każdej marki, bez względu na jego sytuacje techniczną czy też stan zewnętrzny. Na życzenie Klienta, fachowcy ze Skupu Aut Opole bądź Skupu Aut Katowice, realizują darmową wycenę danego auta. Może być ona wykonywana w oddziale firmy, bądź we wskazanym przez Kontrahenta jak i dogodnym dla niego miejscu. Skup Aut Katowice jak też Skup Aut Opole otwarte są codziennie, w godzinach od 10 do 22. Auta skupowane są od Klientów indywidualnych jak również placówek państwowych.

  Data dodania: 14 01 2012 szczegóły wpisu
 • Skup samochodów, aut - Autoskup Warszawa

  Skup samochodów, aut - Autoskup Warszawa

  Nasza firma zajmuje się skupem samochodów nowych i używanych na terenie Warszawy i okolic. Autoskup działa od wielu lat, dzięki czemu posiadamy niezbędne doświadczenie w handlu i dysponujemy fachową poradą. W naszym auto komisie znajdują się auta osobowe i dostawcze, ciężarowe i kabriolety, itd. Zapraszamy serdecznie do naszego Autoskupu. Przyjdź i przekonaj się sam, że u nas znajdziesz to czego szukasz. Ponadto zajmujemy się mechanikom pojazdów, dzięki temu każdy nasz pojazd jest w 100% sprawny. Życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 12 12 2011 szczegóły wpisu
 • Auto skup Kraków

  Auto skup Kraków

  Autoskup 79 to firma, która zajmuję się skupowanie używanych automobili za kasę w dowolnym stanie użytkowania, auto musi być wyprodukowane po 1995 roku. Nie trzeba organizować   sporo formalności, wystarczy zrobić telefon do siedziby przedsiębiorstwa,  umówić się i pozbyć się auta za pośrednictwem firmy autoskup 79. Odbywa się to w bezzwłoczny i zdolny sposób. Miejsce i czas nie gra roli dla przedsiębiorstwa, reguluje się do klienta, dojeżdżają do obszarów wyznaczonych przez osoby zainteresowane sprzedażą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dlatego auto skup Kraków wykonywamy profesjonalnie, bezpiecznie a także przede wszystkim zapewniając Państwu nasycenie.

  Data dodania: 25 10 2011 szczegóły wpisu
 • Cenauta - ceny aut używanych

  Cenauta - ceny aut używanych

  Serwis przedstawia ceny aut używanych - średnie ceny ofertowe dla samochodów osobowych. Dane prezentowane są dla różnych wersji karoserii oraz silników. Zamieszczamy także artykuły na temat zmian na rynku wtórym pojazdów używanych, struktury rynku oraz przygotowujemy rankingi cen aut z poszczególnych segmentów. 25 najpopularniejszych marek w Polsce: Audi, BMW, Volkswagen, Ford, Opel, Fiat, Toyota i inne.

  Data dodania: 23 09 2011 szczegóły wpisu
 • Skup aut PIOTREX

  Skup aut PIOTREX

  Odkupimy prawie każde auto: tanie, drogie, całe, rozbite, do poprawek, osobowe, ciężarowe, dostawcze, terenowe, taxi (firmowe). Mile widziana współpraca z firmami leasingowymi. Najwyższe możliwe ceny! Odkupimy każdą ilość firmowych aut! Skontaktuj się z nami telefonicznie 0 608 515 878, 0 604 126 551 napisz auto-piotrex@wp.pl lub użyj formularza kontaktowego. Przyjeżdżamy natychmiast, odbiór aut rozbitych własnym transportem, wycena gratis, gotówkę płacimy od ręki na ręke lub przelewem.

  Uwaga! Nie skupujemy!
  • aut starszych niż rocznik 2000
  • aut angielskich
  • aut nie zarejestrowanych w kraju
  • części samochodowych
  • nie sprzedajemy części

  Skup Aut Warszawa - Autopiotrex- skup samochodów używanych na terenie Warszawy i całej Polski.

  Kupimy - Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Toyota, Volvo i każdą inną markę.

  Data dodania: 18 08 2011 szczegóły wpisu
 • Skup samochodów Jelenia Góra

  Skup samochodów Jelenia Góra

  Jest to strona internetowa firmy, która zajmuje się skupem samochodów używanych w dobrym stanie i zadbane. Firma skupuje również samochody które są dość mocno zużyte, nie mają ważnego oc lub przeglądu ale spełniają jeden warunek. Warunkiem jest wiek samochodu. Samochód musi być z rocznika 1995-2011. Firma swoją działalność prowadzi na terenie miasta Jelenia Góra oraz w promieniu do 100 km. Firma oferuje bezpłatną wycenę Twojego samochodu online. Zapraszam!

  Data dodania: 10 06 2011 szczegóły wpisu
 • Skup Aut Warszawa

  Skup Aut Warszawa

  Nasza Interes zajmuje się skupem aut używanych za gotówkę. Działamy na terenie całego kraju, skupujemy wszystkie auta u dołu ceny rynkowej, w każdym stanie technicznym. Uszkodzone samochody zabieramy własnym transportem.Profesjonalne sposób, wystarczy telefon lub email, tak aby zakablować auto. Gwarantujemy miłą tudzież fachową obsługę, za pośrednictwem siódemka dni w tygodniu. Bezpłatna weryfikacja auta u klienta. Minimum formalności, nie więcej niż zadowolenia. Z racji wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej podczas gdy tudzież znajomości rynku, możesz stanowić pewien, że Twój gablota zostanie wyceniony w najlepszej możliwie cenie. Możesz stanowić wiarygodny, że z nami skup twojego auta odbędzie się w wypróbowany tudzież wyrobiony sposób.

  Data dodania: 08 06 2011 szczegóły wpisu
 • Skup aut Gniezno

  Skup aut Gniezno

  Świadczymy skupywanie aut zróżnicowanego rodzaju oraz rodzaju, zarówno takich nowych, oraz i tych używanych. Wszystkie samochody, które wykupujemy także te krajowe, jak i takie zagraniczne posiadają bardzo korzystną jakość i na dodatek wykonujemy na miejscu. Samochody ulegają specjalistycznym przeglądom, tym bardziej, że wszystkie roboty muszą być wykonywane zgodnie ze standardami. Podczas dystrybucji dopełniamy wszystkich czynności, w tym tych dotyczących płatności.

  Data dodania: 02 06 2011 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Samochody - używane - nowa strona:

Adres: