Samochody - wtryskiwacze

 • www.dispol24.pl

  www.dispol24.pl

  Firma Dispol to firma rodzinna, która na terenie Myślenic działa od 2011 r. Jej właścicielem jest inż. mechanik Jacek Święch. Jest to firma rodzinna, która wyspecjalizowała się w naprawie wtryskiwaczy diesla. Służymy fachową wiedzą, doradztwem i doświadczeniem, a swoje usługi oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym w zakresie aut osobowych i dostawczych. Nowoczesne zaplecze, park maszynowy oraz wyłącznie oryginalne części producentów tj.: Bosch i Delphi pozwalają nam zaoferować kompetentne i kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 17 06 2018 szczegóły wpisu
 • Wyciąganie wtryskiwaczy

  Wyciąganie wtryskiwaczy

  Nasza firma zajmuje się usuwaniem usterek w silnikach diesla powstałych w wyniku nie umiejętnego wyciągania wtryskiwaczy. Nasi specjaliści wykonują usługi takie jak wykręcanie świec żarowych, naprawa gwintów oraz wyciąganie wtrysków wszystkie naprawy wykonujemy z dojazdem do klienta, nie narażając fo na zbędne koszta związane z transportem pojazdu do warsztatu. Usługę wykonujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi, a nasi wyszkoleni specjaliści działają szybko i bezproblemowo.

  Data dodania: 22 03 2018 szczegóły wpisu
 • Naprawa wtryskiwaczy - LEW MOTO

  Naprawa wtryskiwaczy - LEW MOTO

  Chcielibyśmy zakomunikować Państwu, że jeżeli w grę wchodzi naprawa oraz regeneracja pomp wtryskowych, to jak najbardziej nasz zakład jest godny zainteresowania. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, na czym polega naprawa oraz regeneracja układów zasilania paliwem do silników diesla, toteż możecie mieć wszyscy Państwo całkowitą pewność, iż wszystko zostanie zrealizowane w bardzo krótkim okresie czasu. Na dodatek nikt nie powinien narzekać na cenę, zapewniamy bardzo przystępne warunki.

  Data dodania: 12 01 2016 szczegóły wpisu
 • XANDER DIESEL regeneracja pompowtryskiwaczy

  XANDER DIESEL regeneracja pompowtryskiwaczy

  Xander Diesel powstał z myślą o wzrastającym zapotrzebowaniu na kompetentne usługi regeneracyjne i naprawcze wycelowane do kierowców samochodów z motorami diesla. Nasza specjalność to renowacja i regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy do samochodów wszelkich marek. Istniejemy od przeszło 30 lat, wskutek czemu posiadamy szerokie praktyki w naprawie tego typu elementów silnika diesla. Układ paliwowy bez działających wtryskiwaczy nie ma prawa należycie funkcjonować. Odnawiamy wtryskiwacze common rail a także pompy paliwowe. U nas gwarancja renowacji. Warsztaty oraz osoby prywatne zainteresowane reperacją wtryskiwaczy zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 11 12 2013 szczegóły wpisu
 • MOTO MAZURY SP. Z O.O. naprawa pomp wtryskowych denso

  MOTO MAZURY SP. Z O.O. naprawa pomp wtryskowych denso

  Umiejscowiona w Mrągowie firma BOSCH DIESEL SERWIS MOTO MAZURY oferuje aktywną naprawę wtryskiwaczy oraz pomp wtryskowych w pojazdach czy silnikach Diesla. Mogą Państwo zlecić naszej całkiem kompetentnej załodze diagnostykę i naprawę w pojazdach każdej marki oraz typu. Mamy doświadczenie w naprawie wtryskiwaczy Common Rail w autach osobowych czy wozach ciężarowych, a także różnorodnych typach maszyn budowlanych albo rolniczych. W naszym profesjonalnym zakładzie naprawczym rozporządzamy znakomitym oprzyrządowaniem naprawczym i stosownymi narzędziami. Dla zapoznania się ze szczegółami usług, zapraszamy na stronę www firmy.

  Data dodania: 21 11 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Samochody - wtryskiwacze - nowa strona:

Adres: