Samochody - wtryskiwacze

 • Wyciąganie wtryskiwaczy

  Wyciąganie wtryskiwaczy

  Nasza firma zajmuje się usuwaniem usterek w silnikach diesla powstałych w wyniku nie umiejętnego wyciągania wtryskiwaczy. Nasi specjaliści wykonują usługi takie jak wykręcanie świec żarowych, naprawa gwintów oraz wyciąganie wtrysków wszystkie naprawy wykonujemy z dojazdem do klienta, nie narażając fo na zbędne koszta związane z transportem pojazdu do warsztatu. Usługę wykonujemy przy użyciu specjalistycznych narzędzi, a nasi wyszkoleni specjaliści działają szybko i bezproblemowo.

  Data dodania: 22 03 2018 szczegóły wpisu
 • Naprawa wtryskiwaczy - LEW MOTO

  Naprawa wtryskiwaczy - LEW MOTO

  Chcielibyśmy zakomunikować Państwu, że jeżeli w grę wchodzi naprawa oraz regeneracja pomp wtryskowych, to jak najbardziej nasz zakład jest godny zainteresowania. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, na czym polega naprawa oraz regeneracja układów zasilania paliwem do silników diesla, toteż możecie mieć wszyscy Państwo całkowitą pewność, iż wszystko zostanie zrealizowane w bardzo krótkim okresie czasu. Na dodatek nikt nie powinien narzekać na cenę, zapewniamy bardzo przystępne warunki.

  Data dodania: 12 01 2016 szczegóły wpisu
 • XANDER DIESEL regeneracja pompowtryskiwaczy

  XANDER DIESEL regeneracja pompowtryskiwaczy

  Xander Diesel powstał z myślą o wzrastającym zapotrzebowaniu na kompetentne usługi regeneracyjne i naprawcze wycelowane do kierowców samochodów z motorami diesla. Nasza specjalność to renowacja i regeneracja wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy do samochodów wszelkich marek. Istniejemy od przeszło 30 lat, wskutek czemu posiadamy szerokie praktyki w naprawie tego typu elementów silnika diesla. Układ paliwowy bez działających wtryskiwaczy nie ma prawa należycie funkcjonować. Odnawiamy wtryskiwacze common rail a także pompy paliwowe. U nas gwarancja renowacji. Warsztaty oraz osoby prywatne zainteresowane reperacją wtryskiwaczy zapraszamy na naszą witrynę.

  Data dodania: 11 12 2013 szczegóły wpisu
 • MOTO MAZURY SP. Z O.O. naprawa pomp wtryskowych denso

  MOTO MAZURY SP. Z O.O. naprawa pomp wtryskowych denso

  Umiejscowiona w Mrągowie firma BOSCH DIESEL SERWIS MOTO MAZURY oferuje aktywną naprawę wtryskiwaczy oraz pomp wtryskowych w pojazdach czy silnikach Diesla. Mogą Państwo zlecić naszej całkiem kompetentnej załodze diagnostykę i naprawę w pojazdach każdej marki oraz typu. Mamy doświadczenie w naprawie wtryskiwaczy Common Rail w autach osobowych czy wozach ciężarowych, a także różnorodnych typach maszyn budowlanych albo rolniczych. W naszym profesjonalnym zakładzie naprawczym rozporządzamy znakomitym oprzyrządowaniem naprawczym i stosownymi narzędziami. Dla zapoznania się ze szczegółami usług, zapraszamy na stronę www firmy.

  Data dodania: 21 11 2013 szczegóły wpisu
 • Diesel Serwis Inowrocław

  Diesel Serwis Inowrocław

  Jesteśmy firmą, która wykonuje naprawy samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także maszyn rolniczych i przemysłowych. Wykonujemy profesjonalne naprawy pomp wtryskowych, common rail, pompowtryskiwacze. Zajmujemy się uruchamianiem wtryskiwaczy benzynowych. Specjalizujemy się w regeneracji filtrów cząstek stałych z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 24 09 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Samochody - wtryskiwacze - nowa strona:

Adres: