Transjerzy.pl

Transjerzy.pl

Ocena: 3.4/10 (14 głosów)Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Trans-Jerzy, która mieści się w podwarszawskiej Zielonce. Od 2007 roku zajmujemy się profesjonalnym przewozem towaru, mebli, materiałów budowlanych jak i sprzętu RTV czy AGD. Można nam zlecić przeprowadzki oraz całodobowe usługi transportowe. Posiadamy odpowiednio przystosowaną flotę samochodową jak i doświadczonych kierowców i pracowników. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny usług. Więcej wiadomości o ofercie zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.Podobne strony
 • Wybór odpowiedniej firmy przeprowadzkowej

  Wybór odpowiedniej firmy wymaga przemyśleń i konsultacji ze znajomymi, którzy znają usługi danej firmy. Jeśli nie mamy znajomych, którzy się przeprowadzali, zawsze możemy poszukać ofert w Internecie lub też książce telefonicznej. Wybór odpowiedniej firmy wymaga przemyśleń i konsultacji ze znajomymi, którzy znają usługi danej firmy. Jeśli nie mamy znajomych, którzy się przeprowadzali, zawsze możemy poszukać ofert w Internecie lub też książce telefonicznej

 • Przeprowadzki Wrocław

  Sidor Transport Przeprowadzki to przeprowadzki w najlepszym wydaniu. Ponad dwie dekady trudnimy się przeprowadzkami we Wrocławiu jak również na terenie Dolnego Śląska i Kraju. Zapewniamy specjalistyczny transport mebli wykonany przez kadrę rzetelnych pracowników, którzy szybko i dyskretnie realizują powierzone im zadania. Flota naszych samochodów dysponuje elementami niezbędnymi do solidnego umocowania i zabezpieczenia przewożonych przedmiotów, takimi jak: liny, pasy, koce i podkładki tekturowe. Nasze kwalifikacje pozwalają nam zaoferować Państwu wysoką jakość usługi transportowej, rzetelność oraz terminowość działań

 • Przeprowadzki międzynarodowe

  Oferujemy Państwu usługi obejmujące transport międzynarodowy towarów oraz przeprowadzki międzynarodowe z/do Anglii Niemiec Francji Włoch Belgii Holandii Danii Hiszpanii Portugalii Szwajcarii Austrii. Zajmujemy się kompleksową obsługą obejmującą pakowanie mienia, zabezpieczenie na czas transportu, załadunek i rozładunek, ewentualny demontaż i ponowny montaż oraz ustawienie wszystkiego w nowym miejscu według wytycznych. Transportujemy: meble, paczki, dzieła sztuki, antyki, niewielkie samochody osobowe, materiały budowlane, rośliny, artykuły kosmetyczne i farmaceutyczne w kontrolowanej temperaturze, artykuły spożywcze, maszyny urządzenia i wiele innych. Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszamy do współpracy. Przyjmujemy również stałe zlecenia transportowe z możliwością magazynowania i dystrybucji.

 • Przeprowadzki Poznań

  Bagażówka.com to prężnie działająca firma przeprowadzkowa. Proponuje klientom sprawny i niedrogi przewóz. Należy skontaktować się i bagażówka podjedzie pod wskazany adres w ciągu około 30 minut. Do wyboru są trzy opcje przeprowadzki: ekonomiczna, standardowa i kompleksowa. Wykonalny jest też dowóz niezwykłych mebli oraz przewiezienie mienia do utylizacji. Ogół kierowców jest objętych ubezpieczeniem przewoźnika razem z przewożonym przez siebie mieniem. Zadowolenie z usług to główne założenie Bagażówki.com.

 • Przeprowadzki Gdynia

  Chciałbyś skorzystać z firmy, która realizuje przeprowadzki Gdańsk? Gdyńskie Przeprowadzki to firma, która świetnie radzi sobie z usługami transportowymi już od bardzo wielu lat. Tym samym jeżeli szukasz kogoś fachowego i uczciwego to jesteśmy tutaj do Twojej całościowej dyspozycji. Jak kształtuje się przeprowadzka z naszą firmą? W głównej mierze proponujemy Ci naszą flotę samochodów, która jest w stanie przewieźć akcesoria nawet bardzo dużych rozmiarów. Dzięki naszemu samochodowi będziesz w stanie przetransportować meble i takie akcesoria, które z trudem byłoby Ci przetransportować samodzielnie. Oczywiście pojazd kierowany jest przez naszego pracownika. To jak dużo zapłacisz za usługę przeprowadzki w naszej firmie zależne jest od różnorodnych czynników. Jeżeli interesuje Cię szacunkowa wycena Twojej przeprowadzki to zapraszamy do składania pytań. Na naszej witrynie znajdziesz przydatne dane kontaktowe. Oferujemy swoje przeprowadzki Sopot nie tylko na obszarze Polski ale również w państwach europejskich. Obszerne możliwości, jakie Państwu proponujemy to nasza największa zaleta. Wytypuj naszą firmę i ciesz się doskonałej jakości usługą.

 • Pianotransport.pl - serwis o transporcie pianin i fortepianów

  Przeprowadzka związana z przewożeniem pianina, to trudna sprawa. Instrument jest ciężki, trudny w przenoszeniu i bardzo łatwy w zniszczeniu.

  Pracując w firmie przeprowadzkowej, mieliśmy do czynienia z niejednym pianinem i nauczyliśmy się je przewozić. Nasza wiedza to wiedza praktyczna – warto poznać ją bliżej i nauczyć się transportu pianin.

  Nasza strona to przede wszystkim treść – artykuły opisujące określone tematy związane z transportem pianin, ale nie tylko. W serwisie można również znaleźć tematyczne zdjęcia i filmy. Lektura naszej strony to skuteczny sposób nauki tego, jak transportować pianino, bez błędów – szybko i skutecznie.

  Dogodny podział treści na kategorie, to szansa na szybkie odnalezienie treści, które są dla Państwa ważne. Można u nas wyróżnić dział prawny, techniczny czy też ciekawostki ze świata transportu. Poruszając się w obrębie określonego działu, szybciej znajdziecie treści istotne.

  Najciekawsze artykuły opublikowane w naszym serwisie to:transport pianina ile to może kosztować
  możliwe uszkodzenia podczas transportu pianina.

  Zapraszamy do lektury, informując – nasz serwis to serwis aktualizowany. Warto z nami być i uczyć się od nas. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza choć trochę Państwu pomoże, a przewożenie pianina stanie się łatwiejsze i bardzo zrozumiałe.

 • Przeprowadzki Kraków

  Firma Przeprowadzki Transfer działa na terenie Krakowa i okolicy, posiadamy kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu usług przeprowadzkowych dzięki czemu potrafimy sprostać nawet największym wyzwaniom przewożąc bez uszkodzeń drogocenny sprzęt i meble naszych klientów. Nasza pomysłowość i kreatywność pozwala na bezproblemowe wyniesienie i wniesienie mebli nawet w bardzo niesprzyjających warunkach. Nasza firma świadczy również usługi przewodnicze i transportowe, niejednokrotnie świadczyliśmy usługi przeprowadzek międzynarodowych oraz transportu mebli ze sklepu do domu.