Transport mebli warszawa - eleganckieprzeprowadzki.pl

Transport mebli warszawa - eleganckieprzeprowadzki.pl

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)Zapewne każdy jest w stanie wyobrazić sobie, jak dużym instrumentem jest pianino. Jest to na tyle duże, że nie każdy jest w stanie nawet znaleźć miejsce w swoim domu na taką ozdobę. W dodatku jest bardzo ciężkie, dlatego transport tego instrumentu bardzo często jest problematyczny. Jednak nasza firma oferuje właśnie transport pianina. Dla nas nie jest to żaden problem, aby zająć się zabezpieczeniem oraz przetransportowaniem.Podobne strony
 • Fortis przeprowadzki

  Firma Fortis przeprowadzki to specjalistyczna firma świadcząca usługi przeprowadzkowe na terenie województwa Łódzkiego.
  Przedsiębiorstwo od momentu powstania przykładało szczególną uwagę do świadczenia usług przeprowadzkowych na najwyższym poziomie oraz ciągłego doskonalenia standardów obsługi klienta.
  Firma Fortis przeprowadzki realizuje swoje usługi w oparciu o wyznaczone wymogi jakościowe dotyczą one zarówno obsługi klienta jak i realizacji przeprowadzki przez ekipę Fortis.
  W zakresie obsługi klienta wyznaczone są następujące standardy:
  - poinformowanie klienta o całkowitych kosztach realizacji przeprowadzki przez firmę Fortis przeprowadzki,
  - poinformowanie klienta o zakresie realizacji przeprowadzki, to znaczy co klient zrobi we własnym zakresie a co pozostawi do zrobienia pracownikom firmy Fortis przeprowadzki,
  - wcześniejsze poinformowanie klienta o możliwych zmianach w realizacji usługi np. opóźnieniach
  W zakresie wykonywania przeprowadzki przez ekipę Fortis wyznaczone są następujące standardy:
  - wszystkie meble podczas przeprowadzki muszą zostać starannie zabezpieczone folią ochronna stretch, folią bom-belkową oraz tekturą falistą,
  - meble muszą być noszone przez pracowników w odpowiedni sposób w myśl zasady, że dla każdej pracy fizycznej istnieje najlepszy sposób jej wykonywania,
  - wszystkie meble przewożone przez firmę Fortis przeprowadzki muszą zostać dodatkowo zabezpieczone przekładkami przeprowadzkowymi oraz umocowane do burty kontenera przeprowadzkowego, tak aby dojechały do miejsca rozładunkowego w nienaruszonym stanie,
  - podczas przeprowadzki pracownicy firmy Fortis przeprowadzki pozostają do dyspozycji klienta również w zakresie wyboru wariantów przeprowadzkowych np. wyboru rodzaju zabezpieczeń, mają doradzać klientowi w sposób dla niego korzystny, dzięki czemu klient nie będzie czuł się oszukany przez firmę Fortis przeprowadzki.
  Firma Fortis przeprowadzki Łódź posiada profesjonalną stronę internetową, zawierająca następujące informacje:
  - o firmie Fortis przeprowadzki
  - oferta Fortis przeprowadzki
  - cennik Fortis przeprowadzki
  - kontakt Fortis przeprowadzki
  - poradnik Fortis przeprowadzki
  - transport pianin Fortis przeprowadzki
  W zakładce przperowadzki Łódź cennik znajdują się podstawowe informacje dotyczące cen usług świadczonych przez Fortis przeprowadzki. Ceny rozpoczynają się od 80 zł za godzinę pracy ekipy przeprowadzkowej.
  W zakładce przeprowadzki Łódź oferta znajduje się pełna oferta przedsiębiorstwa dotyczy ona między innymi:
  -przeprowadzek lokalnych
  -przeprowadzek krajowych i międzynarodowych
  -transportu i wnoszenia pianin
  -transportu sprzętu AGD
  -likwidacji mieszkań
  -zabezpieczeń przewożonych mebli
  -montażu i demontażu mebli
  -magazynowania mienia
  -przeprowadzek firm
  -transportu ciężkich urządzeń

 • Przeprowadzki Wrocław

  Szukasz dobrej firmy transportowej stolicy Dolnego Śląska? Wypróbuj ofertę firmy MarMad, która prowadzi swoją działalność właśnie na Dolnym Śląsku. Jednak oferta firmy jest bardzo bogata, albowiem swoim kontrahentom świadczy nie tylko transport miejski (np. indywidualne zlecenia), ale również transport zagraniczny na terenie UE. MarBud specjalizuje się w przeprowadzkach magazynów oraz prywatnych. Uczestniczy przy montażu i demontażu oraz pakowaniu. Flotę pojazdów zbudowała wokół samochodów takich marek jak Mercedes oraz Iveco.

 • MK Przeprowadzki

  Szukasz firmy przewozowej oferującej profesjonalne i terminowe usługi w przystępnej cenie? MK Przeprowadzki z Wrocławia to firma, na którą możesz liczyć zawsze! Na rynku usług transportowych działamy już od 12 lat, wciąż poszerzając swoją flotę, zakres oferty oraz obszar działania. Usługi transportowe realizujemy zarówno na całym obszarze województwa dolnośląskiego, ale również całej Polski a nawet Europy. To duży walor, gdyż nie ograniczamy się jedynie to konkretnego regionu. Naszym Klientom oferujemy szybkie i solidne przeprowadzki mieszkań, domów i biur. Usługi MK Przeprowadzki kierowane są do klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Naszymi ważnymi zaletami wyróżniającymi nas na tle konkurencji są: doświadczenie, wykwalifikowani, rzetelni pracownicy, atrakcyjne ceny. Dzięki tak profesjonalnemu podejściu do różnego typu usług spedycyjnych, dajemy gwarancję naszym Zleceniodawcom, że każdy zrealizowany przez nas transport będzie wykonany bez najmniejszych problemów i na czas. Korzystanie z naszej oferty na pewno się opłaci! Zapraszamy!

 • LARO usługi transportowe Wrocław

  Chętnie podejmujemy się wykonywania usług transportowych do 3,5 tony. Przedsiębiorstwo Laro z Wrocławia wykonuje zlecenia od klientów z całej Polski. Posiadamy nowoczesne samochody transportowe, dzięki którym możemy wykonywać fachowy przewóz rzeczy. Ważną częścią aktywności naszej firmy są przeprowadzki. Przewozimy meble, dokumentację oraz inne wyposażenie. Nasze auta są dostosowane do transportu każdego rodzaju mebli. Zapewniamy, że każde zlecenie będzie wykonane szybko i skutecznie, a cały towar nie zostanie naruszony. Naszym celem jest Państwa stuprocentowe zadowolenie. Szczegółowe informacje są dostępne na witrynie internetowej.

 • Przeprowadzki Sosnowiec

  Ekspresowa przeprowadzka to firma oferujące z dziedziny transportu i przeprowadzek. W naszej ofercie odnaleźć można: przewóz wyposażenia mieszkania, transport przedmiotów wielkogabarytowych, a także zawsze chętnych do pomocy przy przeprowadzce pracowników. Przeprowadzka z nami to brak uszkodzeń przewożonego wyposażenia, korzystna cena, rzetelne terminy, a także pomocni pracownicy. Ekspresowa przeprowadzka świadczy usługi dla mieszkańców Sosnowca i Dąbrowy Górniczej. Pomagamy całodobowo.

 • A-2 LOGISTIC przeprowadzki firm Wrocław

  Jeśli w najbliższym okresie planujesz przeprowadzkę, zdaj się na pomoc ekspertów! Znajdująca się we Wrocławiu firma A2Logistic już od przeszło 20 lat zapewnia swoim Klientom profesjonalną pomoc. Specjalizuje się ona w zarówno przeprowadzkach biur czy instytucji jak również Klientów prywatnych. Doświadczeni pracownicy firmy zapewnią pełne bezpieczeństwo powierzonego przedsiębiorstwu mienia. Dodatkowo, firma zapewnia wachlarz usług powiązanych z pakowaniem mebli, magazynowaniem oraz utylizacją. Oferuje też możliwość przewozu specjalistycznego. Każde te usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach. Cały wachlarz usług wykonywanych przez firmę umieszczony jest na stronie internetowej.