Transport nadgabarytowy

 • DZIENISZEWSKI transport ponadgabarytowy

  DZIENISZEWSKI transport ponadgabarytowy

  Zachęcamy do współpracy z firmą P.T.S. Dzieniszewski, której siedziba mieści się w Elblągu. Jesteśmy profesjonalnym przewoźnikiem ładunków ciężkich oraz ponadgabarytowych. Działamy na rynku od 1994 roku. Wszystkie zestawy w naszej flocie posiadają systemy GPS, które umożliwiają ciągły monitoring ładunku. Oferujemy transport krajowy oraz międzynarodowy. Posiadamy stałe zezwolenia na następujące kraje: Polska, Niemcy, Francja i Włochy. Priorytetem naszej działalności jest profesjonalna oraz kompleksowa obsługa. Jeśli chcą się Państwo zapoznać z ofertą, zachęcamy do zajrzenia na witrynę internetową.

  Data dodania: 22 09 2016 szczegóły wpisu
 • DAR-TRANS transport maszyn budowlanych mazowieckie

  DAR-TRANS transport maszyn budowlanych mazowieckie

  Zachęcamy do skorzystania z usług firmy transportowej DAR-TRANS Dariusz Tolak z Niegowa niedaleko Warszawy. W zakresie działalności przedsiębiorstwa mieszczą się: przewóz ładunków ponadgabarytowych, przewóz maszyn rolniczych, transport maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych. Proponujemy kompleksowe usługi - od ubezpieczenia przesyłki, poprzez wybór transportu oraz zabezpieczenie ładunku na czas jego trwania, po sprawną oraz terminową realizację zlecenia. Posiadamy nowoczesną flotę samochodową, zatrudniamy doświadczonych kierowców, co pozwala nam zaświadczać usługi wysokiej jakości. Szczegółowe wiadomości na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 06 2015 szczegóły wpisu
 • Transport drogowy ponadgabarytowy, niskopodwoziowy, specjalistyczny

  Transport drogowy ponadgabarytowy, niskopodwoziowy, specjalistyczny

  Enpire Transport jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą w zakresie organizacji transportu drogowego rzeczy, powstałą z chęci świadczenia usług najwyższej jakości oraz profesjonalnego i indywidualnego podejścia do Klienta przy możliwie najniższych cenach.

  Dzięki ambitnemu i w pełni zaangażowanemu zespołowi pracowników organizowane przez nas transporty całkowicie zaspokajają potrzeby naszych Partnerów biznesowych – towarzyszymy im od momentu zlecenia usługi aż do jej zakończenia pozostając w stałym kontakcie, a następnie pomagamy znaleźć optymalne rozwiązania przy planowaniu kolejnych wysyłek.

  Doświadczenie, pewność oraz szybkość w działaniu umożliwiają nam kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających Klientów, których stanowią przedsiębiorstwa o różnorodnej wielkości oraz osoby indywidualne. Elastyczne podejście do każdego zlecenia pozwala nam efektywnie pracować z firmami specjalizującymi się w różnych branżach gwarantując bezpieczeństwo oraz szybkie zrealizowanie założeń zawartych w zamówieniach.

  Wyróżnienia oraz zaufanie, którym darzą nas codziennie nasi Klienci sprawiają, że jesteśmy firmą wiarygodną i stabilną, a dzięki temu zdolną stawić czoła najtrudniejszym wyzwaniom.

  Specjalizujemy się w organizacji krajowego i międzynarodowego transportu towarów całopojazdowych (FTL) oraz częściowych (LTL).

  Co transportujemy?
  ładunki neutralne
  ładunki chłodnicze
  ładunki niebezpieczne
  ładunki ponadgabarytowe, ponadnormatywne i ciężkie
  ładunki sypkie

  Transportujemy na terenie Unii Europejskiej, pozostałych krajów Europy, a także krajów WNP oraz na Bliski Wschód.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą naszych usług, w tym: transportu ponadgabarytowego, ponadnormatywnego. Jako firma z bogatym doświadczeniem możemy zaproponować także transport specjalistyczny, transport maszyn czy transport niskopodwoziowy na korzystnych warunkach.

  Transportujemy ładunki do krajów europejskich m.in.: Anglii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rosji, Szwecji, Turcji czy Włoch.

  Data dodania: 08 04 2014 szczegóły wpisu
 • JW transport - Transport ponadgabarytowy Katowice, Kraków, Wrocław

  JW transport - Transport ponadgabarytowy Katowice, Kraków, Wrocław

  jwtransport.pl to serwis firmy świadczącej usługi z zakresu logistyki. Wykonujemy na zlecenie klienta transport ponadgabarytowy, bardzo dokładnie planując trasę przejazdu oraz zapewniając sprzęt do jego rozładunku. Dysponujemy flotą samochodów specjalistycznych wyposażonych w dźwigi HDS, dzięki czemu możemy podjąć się wykonania każdego zlecenia. Działamy na terenie Polski oraz za granicami kraju, dostosowując się do potrzeb klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz odwiedzenia naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 16 02 2014 szczegóły wpisu
 • Transport ponadnormatywny

  Transport ponadnormatywny

  SASIN to firma usługowa istniejąca od dekady. Naszą domeną jest transport ciężki - na tym polu mamy wszelkie wymagane umiejętności i znaczące doświadczenie. Dzięki temu nasze usługi są bardzo wysokiej jakości. Wszystkie zlecenia rozpatrujemy indywidualnie i wykonujemy błyskawicznie i bezproblemowo - ekwipunki transportujemy na obszarze całej Europy. To, co nas wyróżnia to totalny profesjonalizm i całkowita wiedza dotycząca usług takich jak transport ponadgabarytowy - naszym usługobiorcom udzielamy odpowiedzi na każde wątpliwości.
  Firma Sasin to rękojma rzetelnej i kompleksowej obsługi kontrahentów indywidualnych i firm - nasz sprzęt spełnia wszelakie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i koresponduje narzuconym odgórnie normom.
  Zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi wiadomościami na stronie www.transportponadgabarytowy.pl.

  Data dodania: 31 07 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Transport nadgabarytowy - nowa strona:

Adres: