Transport ponadnormatywny, całopojazdowy międzynarodowy i krajowy

Transport ponadnormatywny, całopojazdowy międzynarodowy i krajowy

Ocena: 2.5/10 (15 głosów)Transport międzynarodowy i krajowy to główna działalność SOLID-TRANS. Zajmujemy się transportem ładunków od 50kg do 24 ton. Organizujemy doładunki dzięki czemu możemy obniżać koszty transportu dla naszych Klientów. Transport ponadgabarytowy, maszyn rolniczych i budowlanych oraz transport drobnicowy to nasza specjalność. Najważniejszy dla nas jest Klient. Zapraszamy
telefony:
Warszawa: +48 22 462 31 25
Kraków: +48 12 444 10 61
Wrocław: +48 71 738 20 45
mobile: +48 501 778 101Podobne strony
 • Spedycja Krajowa

  Premium Trade Sp. z o. o. to lider Europejskiej giełdy transportowej TRANS. Od 1992 roku świadczy usług spedycyjne oraz transportowe. Spedycja krajowa to główna branża spółki która może się pochwalić stałą współpracą z takimi firmami jak: Nomi, Ceramika Paradyż, Caprarol, Cersanti, Barlinek, Opoczno, Agroskład i inni. Nasza firma spedycyjna uczestniczy w szeregu programów lojalnościowych i certyfikacyjnych których owocem są renomowane tytuły z branży transportu krajowego, takie jak: Certyfikat kompetencji zawodowych, rzetelna firma, krd, rzetelnego przewoźnika, OCP (odpowiedzialność cywilna przewoźnika). Premium Trade posiada władną flotę ciągników siodłowych - samochody ciężarowe nie starcze niż 3 lata. Kadra firmy spedycyjnej odpowiedzialnej za organizacje transportu krajowego to ludzi z długoletnim doświadczeniem którym bez problemu może powierzyć swoje ładunki. Ponadto każdy transportowany towar przez naszą spedycję krajową jest ubezpieczony na kwotę 130 tysięcy euro. Spedycja krajowa posiada swoją siedzibę w miejscowości Opoczno, Kozenin, Łódź. Transport Opoczno to główna siedziba taboru ciężarowego w Polsce. Nasz firma spedycyjna, transportowa posiada szereg różnych ciągników siodłowych przystosowanych do przewozu ładunków na paletach, materiałów sypkich typu: piasek, żwir, granulat, pelet, ziarno, zboże i inne. Najczęściej transportowane są jednak ładunki na paletach tak zwana "drobnica" pojazdami typu "firanka". Zapamiętaj że to dla Ciebie nasza spedycja przemierza kraj!

 • ISM - spedycja skierowana na kraje Bałkańskie

  Jesteśmy profesjonalnym dostawcą rozwiązań spedycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowego transportu drogowego skierowanego na kraje Bałkańskie. Oferujemy profesjonalna obsługę transportu międzynarodowego, a szczególnie relacje Polska - Bałkany. Nasze wieloletnie doświadczenia oraz perfekcyjna znajomość języków państw docelowych zapewnia bezproblemowy transport Państwa ładunku. Zapraszamy

 • Spedycja krajowa

  Mamy swoje ciężarówki z naczepami przystosowanymi do transportu materiałów sypkich, płynnych, specjalnych a także tych niezwykłych wielkości. A transport krajowy to specjalność firmy Otto Logistics. Każdy transport jest stale nadzorowane tak aby klient Otto Logistics miał pewność że zlecony transport trafi na czas i na miejsce. Nasza firma jest dobrym partnerem w biznesie.W branży spedycyjnej wykorzystuje się transport rzeczny, lotniczy, na torach kolejowych ale najbardziej wybierany jest przewóz przez samochody. Sprawna spedycja to transport materiałów. Każde nasz transport monitorujemy aby mieć pewność iż będzie dostarczone na miejsce w określonym czasie. Niezbędnymi narzędziami w takiej pracy jest Skype lub netbook ze stałym dostępem do sieci. Możemy zapewnić bezawaryjny, sprawdzony transport oraz po całej Europie. Specjalizujemy się w spedycji ładunków kontenerowych i plandekowych.

 • Spedycja międzynarodowa - SubKombi.pl

  Nasz team tworzy zgrany zespół wspólnie zmierzający do realizacji wspólnych celów. Ciągle inwestujemy w poszerzanie naszej floty, a także w rozwiązania technologiczne pozwalające nam jeszcze lepiej świadczyć nasze usługi transportowe. Dzięki kontroli za pomocą GPS i telefonów GSM możemy zapewnić bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku. Dzięki wyposażeniu naszych pojazdów w system telematyczny posiadamy bezpośredni monitoring ich położenia. Prócz wymienionych usług świadczymy również transport drogowy.

 • Office Logistics Spedycja Miedzynarodowa

  Zajmujemy się Spedycja Krajowa i Międzynarodowa, Transportem Krajowym i Miedzynarodowym, naszą specjalnością są chłodnie oraz samochody do 3,5 DMC. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w spedycji międzynarodowej. Obszar naszych transportów obejmuje całą Europę. Specjalizujemy się w obsłudze eksportów oraz importów do państw Unii Europejskiej, Rosji oraz Skandynawii.

 • Spedycja międzynarodowa

  TransportMania.pl to młoda firma z branży spedycyjno-transportowej. Jednak filarem tej firmy są przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy którzy w branży transportowej pracują już kilkanaście lat. Można powiedzieć, że spedycja nie ma przed nimi żadnych tajemnic a transport to ich pasja. Doskonale to obrazuje sytuacja ekonomiczna ostatnich lat, kiedy inne firmy transportowe zwalniają, łapią zadyszkę przez rosnącą konkurencję oraz niesprzyjające warunki jak rosnące ceny eksploatacji, firma TransportMania bardzo prężnie się rozwija, zatrudnia nowych pracowników spedycyjnych, potrzebuje coraz więcej kierowców. Jeśli chcesz współpracować z profesjonalistami zapraszamy, kliknij!

 • Platforma ETRANSIT.EU - oprogramowanie dla logistyki

  Firma specjalizująca się w oprogramowaniu dla spedycji ETRANSIT.EU Firma ta oznacza dostęp dla wszelkich firm transportowych poszukujących oprogramowania do prostych w obsłudze programów do zarządzania! ETRANSIT.EU to przedsiębiorstwo, którego celem jest dotarcie do firm małych i dużych, znanych i tych dopiero zaczynających się rozwijać, aby oferować najwyższej jakości platformę internetową do optymalizacji zleceń! Dzięki temu systemowi możesz pozwolić sobie na pełną rezygnację z zatrudniania informatyków, gdyż do pracy potrzebne będą jedynie komputer i łącze internetowe! Korzystanie z naszego oprogramowania nie wymaga wynajmowania serwera i jego obsługi! Założenie konta w systemie to jedynie parę minut i już można przystępować do pracy! System ETRANSIT.EU każdej z firm może zaoferować inne usługi: usprawnienie automatyzacji dla spedycji, raport i analizę stanu firmy dla posiadania nad nią pełnej kontroli, komunikację drogą mailową by być cały czas na bieżąco, a także rozbudowane zarządzanie umożliwiające rozwój przy minimalnych kosztach! Oferujemy 30 dniowy okres testowy!

 • OKMARIT spedycja ładunków nadgabarytowych

  Spółka OK Marit mieszcząca się w Sopocie od 20 lat wykonuje usługi transportowe i spedycyjne. Przedsiębiorstwo jest również agentem portowym statków, jakie wpływają do polskich portów. Posiada ona bogate doświadczenie w dziedzinie transportu ładunków. Branżą spółki jest transport drogą morską bądź lądową. Dzięki dysponowanej flocie, oferuje ona także transport ładunków normatywnych, a dodatkowo materiałów niebezpiecznych. Każda propozycja transportowa dobierana jest indywidualnie do potrzeb Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, na jakiej opublikowane są szczegółowe informacje o ofercie przedsiębiorstwa.

 • Licencja na wykonywanie spedycji międzynarodowej

  Spolkispedycyjne – ułatwiamy rozpoczęcie działalności w branży spedycyjnej. sprzedajemy gotowe, czyste spółki bez historii, posiadające dokument uprawniający do podejmowania działalności przewoźnika drogowego w zakresie pośrednictwa przewoźnictwa towaru. Gwarancja skuteczności w zdobyciu licencji spedycyjnej krajowej lub międzynarodowej. Kompleksowa opieka aż do chwili pozytywnego rozpatrzenia wniosku.