www.agraoil.pl

www.agraoil.pl

Ocena: 3.5/10 (2 głosów)Agra-Oil to firma, która specjalizuje się w dystrybucji paliw płynnych. Siedziba przedsiębiorsta zlokalizowana jest w Łodzi. Od samego początku działaolność firmy skoncentrowana jest na branży paliwowej. Przez ponad dziesięcioletnie działanie na rynku, firma zdobyła obromne doświadczenie, dzięki czemu świadczy usługi na najwyższym poziomie. Agra-Oil swoim klientom proponuje paliwo znakomitej jakości, posiadające stosowne certyfikaty, w konkurencyjnych cenach. Poza tym wykwalifikowani pracownicy udzielają kompleksowego doradztwa w aspekcie założenia instalacji gazowej klientom indywidualnym jak i przemysłowym.Podobne strony
 • Mikrostacja - zbiornik na olej napędowy

  Spółka jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem produkcyjno - handlowo - usługowym. Działa od 1989 roku i obejmuje swoim działaniem cały kraj. Podstawową działalnością spółki jest sprzedaż i magazynowanie paliw płynnych (olej napędowy, benzyny) oraz olei opałowych, a także usługi związane z przechowywaniem paliw u klienta poprzez Mikrostacje (zbiornik na paliwo z nowoczesnym dystrybutorem), jak również sprzedaż i przetwórstwo wyrobów hutniczych. Odbiorcami produktów i usług jest około 1000 firm. Mikrostacje paliw dzięki zastosowaniu sysemu informatycznego pozwalają na bardziej wydajne zarządzanie firmą. Analizując raporty dot. tankowań, kierowców i norm paliwowych można wiele wywnioskować, co może zaowocować nie tylko oszczędnościami na kosztach paliwa, ale również stabilnością firmy.
  Przepłacasz za paliwo? Nasze rozwiązanie przypadnie Ci do gustu.

 • Alternatywne paliwa

  Ten 1-szy wiek przyniósł ze sobą modę na energooszczędne i ekologiczne rozwiązania. Jest to czas, gdy wszystkie mineralne surowce powoli się kończą i należy poszukać innych źródeł, które mogą zamienić dotychczasowe technologie na te nowe, całkiem możliwe, że dosłownie znacznie lepsze. Popularne źródła energii to np. energia geotermalna a także pompa ciepła. W obecnym klimacie, w którym znajdujemy się tanie ogrzewanie domu jest najważniejsze i powinnaś sprawdzić przy zakupie nowszego domostwa o to, jaką metodą będzie ono ogrzewane a także czy dom jest porządnie ocieplony.

 • Modernizacja stacji paliw

  PETRO-SYSTEM służy pomocą każdej stacji benzynowej - zarówno istniejącej od wielu lat jak i tej, istniejącej dopiero na papierze. Zajmujemy się kompleksowymi usługami związanymi ze stacjami benzynowymi a w tym: budowa stacji paliw, modernizacja, projektowanie oraz diagnostyka stacji benzynowych pod różnym kątem. Naprawimy zbiornik paliwowy (drugi płaszcz), doradzimy, które rurociągi paliwowe wybrać a także wspomożemy każdego radą oraz wiedzą i doświadczeniem z tejże branży. Najnowsze technologie oraz techniki pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. P.H.U. PETRO-SYSTEM - praktyczna wiedza i doświadczenie.

 • Oszczędzanie paliwa

  SUPERTECH nadaje się do silników diesla oraz silników benzynowych. Po zakupie naszego produktu cena benzyny już nie będzie straszna!SUPERTECH umożliwia oszczędność paliwa, obniżenie emisji spalin do atmosfery, zwiększenie mocy silnika samochodu i przedłużenie żywotności części silnika pojazdu. Dzięki SUPERETCH można znacząco zmniejszyć koszty utrzymania pojazdu. SUPERTECH to bardziej ekonomiczna i oszczędna jazda samochodem. SUPERTECH jest to urządzenie oszczędzające paliwo i obniżające emisję spalin. SUPERTECH to urządzenie stworzone przez firmę EURO FuelSaver. SUPERTECH został przetestowany i sprawdzony przez światowe laboratoria, uniwersytety, organizacje państwowe, firmy transportowe – prywatne i publiczne. Supertech to oszczędzanie paliwa (do 14%), obniżenie emisji spalin (o 80%), przedłużenie żywotności pojazdu, zwiększenie mocy silnika.Więcej na stronie www:www.oszczednoscpaliwa.pl

 • Petropol - hurtowa sprzedaż paliw

  Wypracowanie wysokiego standardu sprzedaży oleju napędowego wymaga czasu. Firmy, które podjęły się tego zadania stosują wiele technik jakościowej dystrybucji. Hurtowa sprzedaż paliw jest bez wątpienia najpopularniejszym trybem wdrożenia takich produktów na szeroki rynek. Najczęściej sprzedaje się oczywiście olej napędowy, ekologiczne zgodny i stosunkowo tani oraz olej opałowy, przeznaczony do usprawnienia nowoczesnego budownictwa. Do tego taki typ oleju obniża dynamicznie koszty zarządzania nieruchomością. Na co się zdecydujesz?

 • PIMOT konwersja biomasy

  Przemysłowy Instytut Motoryzacji Pimot specjalizuje się w pracach naukowo badawczych oraz rozwojowych z dziedziny motoryzacji. Siedziba nasza znajduje się w Warszawie, a oddział w Łodzi. Organizujemy liczne konferencje i szkolenia naukowe. Współpracujemy z uczelniami, organizacjami pozarządowymi, jednostkami administracji państwowej, producentami pojazdów. Prowadzimy też doszkalające kursy prawa jazdy. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

 • NAZALI-NAFT stacja paliw Braniewo

  Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Nazali Naft z siedzibą w Ornecie. Od 1990 roku dostarczamy paliwa płynne. Posiadamy stacje paliw w Ornecie, Braniewie i Pieniężnie. Oferujemy także usługi sprzętowo - transportowe i roboty ziemne. mamy żwirownię, gdzie zakupią Państwo: pospółkę, piasek, żwir, kamień oraz ziemię. Proponujemy też beton towarowy, który dostarczamy betomieszarkami, samochodami samowyładowczymi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się więcej wiadomości i pełna oferta przedsiębiorstwa.

 • www.knra.pl

  Koalicja Na Rzecz Autogazu prowadząca swoje biuro w Warszawie daje przedsiębiorstwom sporo korzyści. Służymy kompetentnym oraz fachowym doradztwem związanym z pomocą prawną, dzięki czemu nasze firmy łatwo uporają się z uciążliwą dokumentacją. Oprócz tego reprezentujemy interesy członków Koalicji wobec władz lub instytucji, tak aby zapewniać optymalne zasady świadczenia usług, w tym politykę cenową. Pragniemy stać się Państwa zaufanym partnerem biznesowym, który wesprze Was w wszelkich czynnościach administracyjnych oraz prawnych. Więcej informacji o naszej organizacji opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej.

 • www.kwiatkowski.com.pl

  Firma Handlowo-Usługowa KWIATKOWSKI to autoryzowany dostawca nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań grzewczych dla każdej kotłowni, a zamówienia realizujemy na terenie całej Polski. Oferowane przez nas paliwo Ekoterm Plus to najwyższej klasy olej opałowy o wysokiej kaloryczności, a dzięki temu jest olejem ekonomicznym. Dystrybuujemy także paliwa, zaopatrując stacje paliw i gwarantując całodobowe dostawy. Jako partner Grupy LOTOS, oferujemy wyłącznie atestowane paliwa. Naszą specjalizacją jest także dobór odpowiednich paliw oraz transport ADR. Zapraszamy do współpracy oraz kontaktu!

 • Profitank - zbiornik do przewozu paliwa

  Firma Profitank oferuje wysokiej klasy zbiorniki do przewozu paliwa Kingspan. Mobilne zbiorniki na paliwo pozwalają na dostarczenie i zatankowanie oleju napędowego w dowolnym miejscu. Ich specjalna konstrukcja sprawia, że przewóz paliwa jest bezpieczny, a załadunek prosty i szybki. Wszystkie zbiorniki spełniają europejskie normy (ADR).

  W ofercie posiadamy mobilne zbiorniki na olej napędowy, stacjonarne dwupłaszczowe zbiorniki na paliwo oraz zbiorniki na RSM i Adblue. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej.