www.maxserwis.com.pl

www.maxserwis.com.pl

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Blacharstwo i lakiernictwo, układy hamulcowe, geometria i naprawa zawieszeń, a ponadto klimatyzacja i pomoc drogowa to zaledwie niektóre usługi, jakie zapewniają warsztaty samochodowe działające w zakresie niezależnej, ogólnopolskiej sieci MaXserwis. Standardy świadczonych usług, jakie zapewniamy w zakresie 100 jednostek wszystkim kierowcom są gwarancją całkowitego zadowolenia naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności zespołu, dostęp do szerokiej oferty części zamiennych od czołowych światowych dostawców pozwalają nam sprostać wysokim wymaganiom kierowców. Zapraszamy!Podobne strony
 • FUH AUTO-MOTO J. CELMER dobry mechanik samochodowy Toruń

  Nasze doświadczenie i fachowa obsługa, a dodatkowo zastosowanie najświeższych urządzeń, doprowadziły nas nie tylko na wysoką pozycję rankingową, ale przede wszystkim do zdobycia autoryzacji na naprawy pojazdów jednej z najważniejszych marek samochodów. Celmer Auto Moto jest warsztatem o wieloletniej tradycji. Zajmujemy się całościowym przeglądem pojazdów i zawsze stawiamy na jakość oferowanych usług. Realizujemy wszystkie potrzebne naprawy i usuwamy nawet najmniejsze usterki. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów i dlatego pracujemy ekspresowo, sprawnie i co najistotniejsze efektywnie. Praktykujemy czynności mające na celu usprawnienie stanu technicznego samochodu, ale tylko jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki takiemu podejściu zdobyliśmy ufność wielu kierowców. Więcej wiadomości o naszej bieżącej wprawie na stronie internetowej:

 • Marex II Opony i Tłumiki Adrian Traczyk

  Warsztat samochodowy Marex II Opony & Tłumiki Adrian Traczyk zaprasza wszystkich zmotoryzowanych kierowców do swojej firmy w celu zarówno przeprowadzenia napraw konserwacyjnych jak i do napraw usterek które już przydarzyły się Twojemu samochodowi. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej. Naprawiamy silniki, zawieszenia, układy kierownicze, hamulce. Zajmujemy się blacharką jak i mniejszymi usługami typu wulkanizacja i serwis opon, wymiany oleju i pozostałych płynów. Zapraszamy.

 • Pro-Motors serwis Skoda

  Masz brykę marki VW? Dobrze jest zgłosić się do mechaników z Pro-Motors aby wdrożyć pełną diagnostykę a także kontrolę waszego auta. Rzetelni pracownicy wszystko załatwią. Cena kolejnej godziny to niecałe 100 PLN, natomiast stawka za proces diagnostyczny waha się w okolicy 110 PLN. Specjalista będzie realizatorem dowolnego rodzaju usług w zakresie obsługi mechanicznej, firma zakłada ogumienie, ponad to pracuje nad procesem montażowym wszelkich szyb czy klimatyzacją. Zespół profesjonalistów wykonuje prace z modelami należącymi do brandu VW. Warsztat to znakomita motoryzacyjna opcja dla osób, które chcieli aby posiadany samochodów był poddany stuprocentowej diagnozie. Mechanicy to wyjątkowi pasjonaci aut niemieckich z obszaru usprawienia Audi i Skody. Wygodne relacje z konsumentami poza tym zadowalający stopień standardu serwisu dostępny jest w serwisie przy ulicy Opalin 5.

 • Super Plus naprawy bezgotówkowe Warszawa

  Warszawski warsztat Super Plus zagwarantuje Państwu najlepszą jakość usług serwisowych i kosmetyki samochodowej. Jego mechanicy zapewniają sprawną oraz profesjonalną realizację napraw powierzonych im aut. Zakres usług warsztatu zawiera między innymi Smart Repair, auto detailing, naprawy blacharsko-lakiernicze, polerowanie karoserii czy też spawanie elementów plastikowych. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i środków, otrzymane rezultaty zadowolą każdego Klienta. Dodatkowo, serwis oferuje darmową pomoc przy likwidacji szkód komunikacyjnych, odbiór uszkodzonego auta jak też samochód zastępczy na okres naprawy. Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie internetowej.

 • www.autobielat.pl

  Przedstawiamy Państwu AUTOSERWIS BIELAT ze Świnoujścia. Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych, jak także dostawczych. Mogą nam Państwo zlecić przykładowo: wymianę opon, naprawę układu zawieszenia, diagnostykę instalacji elektrycznej oraz elektronicznej, regenerację filtrów cząstek stałych. W naszym warsztacie pracują pasjonaci samochodów, a zatem mogą być Państwo pewni, że wszelkie usługi będą przeprowadzane rzetelnie. Naszym klientom przedstawiamy klarowną wycenę świadczonych usług, przestrzegamy też umówionych terminów napraw. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej stronie internetowej.