www.turboprof.pl

www.turboprof.pl

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)W Sosnowcu swoją siedzibę posiada firma TurboProf. Jesteśmy specjalistycznym przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w regeneracji turbosprężarek w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach a także pojazdach budowlanych oraz rolniczych. Swoje usługi świadczymy dla klientów z Sosnowca i sąsiednich miejscowości. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i dysponujemy nowoczesnym, precyzyjnym sprzętem co pozwala nam świadczyć terminowe usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znaleźć można więcej informacji na temat oferty.Podobne strony
 • Mechanika Pojazdowa Waldemar Bala

  Firma Mechanika Pojazdowa Waldemar Bala działa na rynku od 1989 roku przy ul. Goździków 16 w Warszawie (Wawer). Od początku jest członkiem Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych (jest to branżowa organizacja samorządu rzemieślniczego działająca od 1948 roku, członek Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości oraz Polskiej Izby Motoryzacji). Posiadamy Certyfikat Cechu oraz Srebrną Honorową Odznakę Rzemiosła wydaną przez Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości – gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się przeglądami i naprawami eksploatacyjnymi większości marek samochodów. Nasza firma to nie tylko mechanika pojazdowa - to także wulkanizacja na najwyższym poziomie oraz przechowalnia opon. Oferujemy kompleksową obsługę i doradztwo w zakresie doboru ogumienia. Nasz zakład zapewnia wysoką jakość usług zgodną z technologią, rozsądne ceny, szybką naprawę i wymianę opon, fachowe porady. Zapewniamy wysokiej jakości części z największych hurtowni motoryzacyjnych w Polsce. Dobrze naprawiony samochód daje bezpieczeństwo Twojej rodzinie, Tobie i innym na drogach.

 • Naprawa samochodów

  Nierówne drogi, wielkie dziury i wyrwy po zimie to utrapienie dla kierowców samochodów, nie rzadko dochodzi do uszkodzenia opony nawet przy powolnym ruchu. Wówczas rozwiązaniem jest opony wulkanizacja w profesjonalnym serwisie, jakim bez wątpienia jest auto-kart. Również wymiana opon sezonowych to przydatna usługa z pełnego wachlarza dostępnych napraw i usług jakie oferuje serwis samochodowy. Co ważne dla samochodu i jego ogumienia również, warto od czasu do czasu odwiedzić warsztat samochodowy w celu dokonania przeglądu diagnostycznego sprawności wszystkich układów w pojeździe. Pozwala to na wykrycie usterek zwiastujących awarie, a także zapobiec dużym uszkodzeniom i nieoczekiwanemu unieruchomieniu samochodu.

 • Elektryka samochodowa Warszawa

  Za pomocą strony poznamy ofertę profesjonalnego warsztatu samochodowego. W zakres oferty tej firmy z miejscowości Warszawa wchodzi elektryka samochodowa. Pracownicy prowadzą dystrybucję, ale również gwarantują montaż opon. Nad jakością usług czuwa zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem. Szczególne miejsce wśród usług warsztatu zajmuje prostowanie felg. Główną specjalnością tego warsztatu stała się kompleksowa wulkanizacja. W ofercie firmy znaleźć można szeroką gamę opon nowych i używanych.

 • AUTOMARK S.A. mechanika pojazdowa marki

  Stacja kontroli pojazdów oraz serwis Automark ma swoją siedzibę w Markach nieopodal Warszawy. Dzięki posiadaniu dwóch linii diagnostycznych istnieje możliwość oceny zarówno aut osobowych, jak również ciężarowych. Na życzenie nabywców realizowane są również testy wspierające sprawdzające stan techniczny pojazdu, w tym stan zawieszenia, amortyzatorów i hamulców. Doświadczeni i odpowiednio wyszkoleni pracownicy zlokalizują każdą usterkę w Twoim samochodzie i podejmą się jak najszybszego jej naprawienia. Zrealizują także lakierowanie karoserii w razie uszkodzenia lub zmiany koloru nadwozia. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na stronę internetową przedsiębiorstwa.

 • Naprawa aut francuskich - serwis samochodowy Toruń

  Serwis samochodowy Reno-Car z Torunia oferuje swoje usługi w zakresie bieżącej obsługi pojazdów (m.in. naprawy zawieszenia, układu hamulcowego, układu chłodzenia, wymiany olejów i płynów, serwisu klimatyzacji), diagnostyki instalacji elektrycznej, sprawdzenia samochodu przed zakupem, napraw głównych (silnika, skrzyni biegu), napraw blacharsko-lakierniczych oraz wszelkich innych napraw, również tych trudnych do zdiagnozowania. Zapraszamy do współpracy!

 • Carserwis.szczecin.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Car Serwis Aniszkiewicz Nyćkowiak, która swoją siedzibę posiada w Szczecinie. Specjalizujemy się w obsłudze i fachowej naprawie samochodów marki Audi, VW, Seat oraz Skoda. Dysponujemy doskonałym zapleczem narzędziowym i diagnostycznym a w trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów. Oferujemy naprawy elektroniki, elektromechaniki, mechaniki, diagnostykę komputerową czy też serwis klimatyzacji. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znaleźć można więcej informacji i dane kontaktowe firmy.

 • www.maglownicelublin.pl

  Firma AutoUkład z Dysu w województwie lubelskim serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją kompleksową ofertą. Oferujemy szeroki zakres usług związany z regeneracją przekładni kierowniczych listwowych, montażem przekładni, serwisowaniem układów hamulcowych i zawieszenia, regeneracją belek i wahaczy a oprócz tego regulacją geometrii. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży, sztabem wykwalifikowanych specjalistów a ponadto nowoczesnym, precyzyjnym sprzętem. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, konkurencyjne ceny i profesjonalizm. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.

 • www.mechanikchorzow.pl

  Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Serwisu Samochodowego MP Marcin Piestrzyński, który znajduje się w Chorzowie. Od wielu lat funkcjonujemy w branży motoryzacyjnej a specjalizujemy się w naprawie i konserwacji samochodów osobowych oraz dostawczych. W zakres świadczonych usług wchodzi diagnostyka komputerowa, naprawy klimatyzacji, układów wydechowych i zawieszeń a ponadto spawanie aluminium. Zatrudniamy doświadczonych fachowców i zapewniamy atrakcyjne ceny. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej albo skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.