Wypożyczalnia Samochodów Osobowych i Dostawczych

Wypożyczalnia Samochodów Osobowych i Dostawczych

Ocena: 3.3/10 (17 głosów)Proponujemy kilkanaście marek i modeli samochodów osobowych, dostawczych oraz minibus 9 osób. W ofercie samochody w różnych wersjach i standardzie wyposażenia. Największy wybór i najniższe ceny w regionie. Samochody osobowe już od 56zł za dobę. Dodatkowo naszym klientom oferujemy foteliki dla dzieci i nawigacje GPS. Możliwość rezerwacji auta przez telefon i internet. W granicach miasta bezpłatne podstawianie zamówionego auta pod adres zamieszkania klienta.Podobne strony
 • Wypożyczalnia samochodów Wrocław

  Wypożyczalnia Easyrentall oferuje krótkoterminowy wynajem pojazdów osobowych oraz dostawczych. Wynajem krótkoterminowy to wypożyczenie samochodu na okres maksymalnie do 30 dni. Nasza flota składa się jedynie z nowych pojazdów, każdy posiada ubezpieczenie OC, AC, NW co pozwala na zminimalizowanie odpowiedzialności najemcy za wypożyczony samochód. Zapraszamy na naszą stronę www w celu obliczenia kosztów, oraz rezerwacji samochodów.

 • Wypożyczalnia samochodów Gdańsk

  Internautom odwiedzającym naszą witrynę internetową proponujemy usługi wynajmu samochodów. Zapraszamy do obejrzenia oferty - profesjonalna wypożyczalnia aut w Gdyni. Zapewniamy: wynajem bez kierowcy, podstawienie samochodu w określone miejsce, wynajem w rozmaitych terminach oraz inne... Bezproblemowy wynajem pojazdów w Trójmieście - sprawdź serwis Autolux.net.pl! Przetesuj najlepszą wypożyczalnię samochodów w Trójmieście.

 • Jaguar do ślubu Kraków

  Jeśli chcą Państwo podnieść prestiż i rangę najważniejszej uroczystości jaką jest ślub to proponujemy wynajęcie wyjątkowej i ekskluzywnej limuzyny marki Jaguar S-Type. Najbogatsza wersja wyposażenia oraz wspaniały silnik 4.2L V8 sprawią, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Niepowtarzalność i najwyższą klasę podkreśla statuetka skaczącego Jaguara umieszona z przodu maski. Obok tego samochodu nikt nie przejdzie obojętnie, dlatego macie Państow możliwość, aby ślub stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Po prostu jest to idelany samochód do ślubu.

 • Carfree.com.pl

  Przedstawiana jednostka zapewnia swoim klientom wynajęcie samochodów w Warszawie, Radomiu, Lublinie i na lotnisku w Modlinie. Atrakcyjne opłaty to główna przyczyna aby wyłonić ich usługi. Doskonałe i nowiuteńkie auta, zapewnią duży komfort podróży, posiadają także znakomite wyposażenie w tym nawigację i foteliki dla dzieci. Carfree oferuje rezerwacje on-line, zachęcamy do składania zamówień już dziś!

 • Carfree najtańsza wypożyczalnia samochodów Warszawa

  Oferta wynajmu jest skomponowana z pojazdów osobowych i dostawczych najpopularniejszych marek. Na bieżąco udostępniamy nowe propozycje, aby nasza oferta spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Stale poszerzamy również nasze usługi, by wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom pod względem sprawności wynajmu. Oddajemy do dyspozycji auta w pełni sprawne pod względem technicznym, kompleksowo wyposażone oraz gwarantujące maksimum bezpieczeństwa w trakcie użytkowania.

 • Wynajem długoterminowy samochodów osobowych

  Firmy coraz częściej podczas zajmowania się czasowymi projektami poszukują sposobu jak optymalizować koszty. Jednym ze sposobów jest wynajem samochodu na ustalony okres. Firma nie ponosi kosztów zakupu samochodu, a jedynie go wynajmuje przez określony w umowie okres. Wynajem długoterminowy pozwala na wynajem samochodu od 12 do 36 miesięcy. Jedynymi kosztami jakie ponosimy prócz wlewania paliwa do baku jest zapłata miesięcznej faktury za wynajem samochodu.

 • Auto zastępcze - Etapia

  Po wypadku lub kolizji, każdemu zmotoryzowanemu należy się odszkodowanie na naprawę pojazdu. Należy się jeśli opłaca obowiązkowe ubezpieczenie oc. Odszkodowanie równe jest wysokości strat, jakie stwierdza rzeczoznawca. Ale naprawa pojazdu, to nie jedyny problem, jaki występuje w takiej sytuacji. Pojazd jest naprawiany, a jego właściciel nie ma czym jeździć. I tu zaczynają się schody. Niektóre firmy ubezpieczeniowe nie kwapią się do respektowania ustawy z listopada 2011 roku. Ustawa ta mówi, że samochód zastępczy należy się każdemu, kto nie może jeździć swoim, z powodu uszkodzenia w wypadku spowodowanym przez innego użytkownika dróg. Przedtem samochód taki przysługiwał tylko tym, którzy używali swoich pojazdów do prowadzenia działalności gospodarczej. Mimo zmian, wiele firm domaga się od właścicieli użytkujących aut do celów prywatnych, udowadniania, że auta są im niezbędne i że w związku z tym, ponoszą konkretne straty, oczekując na naprawę. Wielu ubezpieczycieli, nadal powołuje się na możliwość dojeżdżania do pracy i dowożenia dzieci do szkoły komunikacją publiczną. Takie podejście jest bezprawne. Samochód zastępczy przysługuje każdemu, kto ma polisę oc i opłaca takie ubezpieczenie. Co więcej, prawo do bezgotówkowego wynajmu auta zastępczego lub zwrotu za wynajem, przysługuje niezależnie od ceny ubezpieczenia.

 • Wypożyczalnia aut dostawczych Warszawa

  Serdecznie zapraszamy po wynajem aut dostawczych - w dzisiejszych czasach jest to to nie tylko bardzo korzystne, ale też wyjątkowo proste. Przy minimum formalności, można wynająć samochód idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb i różnorodnych oczekiwań. Najlepsza oferta na rynku na wynajem busów Warszawa, mazowieckie. W naszej ofercie znajdą Państwo samochody dostawcze, busy i mikrobusy o różnej wielkość i ładowności na kategorię prawa jazdy do 3,5t. Nasze pojazdy są nowe, bogato wyposażone i objęte pełnym ubezpieczeniem. Oferujemy konkurencyjne ceny wynajmu. Wynajem samochodów dostawczych Warszawa - szybko, tanio i skutecznie!