Wypożyczalnia samochodów Rzeszów i okolice

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów i okolice

Ocena: 4.7/10 (12 głosów)Oferujemy samochody dostawcze i osobowe w Rzeszowie i okolicach po konkurencyjnych cenach. Możliwość długoterminowego wypożyczenia. Upusty dla stałych klientów. Podstawiamy samochody do klientów z Rzeszowa i okolic. Posiadamy wygodne samochody z silnikami diesel. Możliwość wypożyczenia GPS i fotelika dla dzieci. W naszej ofercie m.in. Citroen Berlingo i Fiat Ducato oraz wiele innych. Naszą zaletą są niskie ceny oraz elastyczność do potrzeb klienta.Podobne strony
 • Wypożyczalnia samochodów Katowice

  iRent Car Rental - profesjonaliści na rynku wynajmu samochodów, posiadamy flotę ekskluzywnych samochodów dostosowanych do potrzeb Klienta. Z nami podróż jest bezpieczna, wygodna i konkurencyjna cenowo ponieważ naszym priorytetem jest spełnianie wymogów naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy - iRent wypożyczalnia samochodów Katowice. iRent Car Rental jest nową marką, działamy na rynku wynajmów turystycznych od ponad roku w ramach współpracy z głównymi tour operatorami w Polsce. Pierwszy rok działania firmy pozwolił Nam poznać dynamicznie rozwijający się rynek i dostosować procedury własne, a także flotę samochodów do potrzeb Klienta. Perspektywy dalszego rozwoju firmy oraz wspaniały moment w historii Naszego kraju, jakim jest EURO 2012, skłoniły firmę do usamodzielnienia się i zaprezentowania wyjątkowej i najlepszej oferty na rynku! Podobnie jak międzynarodowe wypożyczalnie samochodów, oferujemy tylko nowe marki samochodów, obsługę w języku angielskim na najwyższym poziomie, profesjonalne podejście do zagranicznych klientów biznesowych i wynajem na wszystkich lotniskach w Polsce. Atutem iRent jest personal service oraz wielokrotnie! niższa cena wynajmu.

 • Wynajem samochodów Lublin - firma Aster

  Jesteśmy do dyspozycji 24h/dobę. Wynajm samochodu powyżej 14 dni - ceny do negocjacji. Dla stałych klientów i nie tylko korzystne rabaty cenowe.

  OPŁATY DODATKOWE I KARY UMOWNE

  OPŁATA PRZYGOTOWAWCZA 30,00 zł
  NAWIGACJA 10,00 zł
  ZWROT AUTA W OKRESIE NIEDZIEL I ŚWIĘTA 25,00 zł
  FOTELIK DZIECIĘCY w cenie wynajmu
  PRZEKROCZENIE LIMITU KILOMETRÓW 0,25 zł za kazdy kilometr powyżej ustalonego limitu
  USTALONE WCZEŚNIEJ Z WYPOŻYCZALNIĄ PRZESUNIĘCIE ZWROTU POJAZDU - za każda kolejną godz. - 10,00 zł
  UZUPEŁNIENIE BRAKUJĄCEGO PALIWA - opłata równa dwukrotności ilości brakującego paliwa zgodnie z obowiązującą w miejscu i czasie średnią ceną paliwa
  Zwrot pojazdu ze znacznie zabrudzonym wnętrzem lub tapicerką - 200,00 zł.

 • Trans Busy

  Potrzebujesz wynająć komfortowy samochód na wyjazd firmowy czy inną okazję, proponujemy wybrać jedną z profesjonalnych firm z Warszawy jaką jest jednostka Trans Bus. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczaniem w transporcie osób co nas wyróżnia spośród innych firm, jesteśmy całkowicie odpowiedzialni, sumienni i uczciwi. Samochody jakie posiada firma są komfortowe, bezpieczne, wysokiej klasy, posiadamy samochody marek mercedes i volkswagen. Więc wybierając Trans Bus możesz być pewien że dojdziesz bezpiecznie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.